320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    teine pakkumine!

    Kommentaar


      Nagu ka kalamaja grupis käib ka Helsinki Kalamaja laadses piirkonnas vähemalt kord nädalas kirglik arutelu pöhiteema, kakajunnide üle, aga no see järgnev vöttis mind küll sönatuks. Veidi vigane google tölge:

      "Mõtlen järgnevat, võimalik, et sobivat kursusekomplekti töökõrgkoolile. Anna oma mõtetest teada. 🙂
      Kogukonna koerte kakakursus Kalasatamas - teadmised ja oskused koeraomanikele. Kursuse kestvus kokku 15 h. Kursus sisaldab kohalikku haridust ja iseseisvat õpet ning jalakäijate harjutusi.
      Sektsioonid ja teemad:

      1. ′′ Miks mu koer kakaks muutub?" ′′ Mida ma sellega tegema peaksin?" ′′ Motiveerivad viisid - kuidas ma saan kotitäie kakaid pärast seda, kui olen selle koju unustanud?" 3 h. Loeng ja väikegrupitöö. Lõpuks kisub maha ja läbib emotsionaalseid kaalusid.

      2. ′′ Kuidas ma saan kakakotte?" 3 h. Jalutades väikestes gruppides Kalasatama toidupoodidesse, kus otsitakse kakakotiriiulit ja arutletakse, kuidas kakakottide riiulid enda igapäevaelu mõjutab. Lõpuks ometi rebimine ja ellujäämise hindamine keerulises kakakottide soetamise maailmas.

      3. ′′ Kokkupuude on tee eduni ′′ 3 h. Iseseisev treening koera ja kakakotiga. Jalutuskäik kodustel jooksutrassidel. Keskkonnaseire. Erilist tähelepanu tuleks suunata avalike hoonete seintele ja Capella Pargi tee äärde. Lammutus ja emotsionaalsed kaalud meeskonnas. Palun broneerige kudesid ja kokkupuute sörkjooksu sektsiooni ajal, näiteks sponsor, sektsioon on nõudlik.

      4. ′′ Elukestev õpe ja kaka reaalsuste vastuvõtt ′′ 3 h. Väike grupitöö. Mõtiskleme näiteks selle üle, miks tahetakse kasutada ka minu poolt kakakotte ja miks peaksin kandma vastutust oma kodukeskkonna puhtuse eest. Ka see lõik on nõudlik.

      5. ′′ Jalutame koos!" 3 h. Meie läheme Kalasatama tuurile. Varustus: kakakindlad jalanõud, kakakotid, hea tuju! Koerad ei kuulu komplekti. Kakakottides täpiliste koerte kakakotte korjamas. Vajatakse paari vabatahtlikku praktikale, kus astutakse koera kaka otsa. Mis see minus äratab? Lõplik lammutus, õppetundide kokkuvõte ja kursuse tagasiside.
      Tagasiside põhjal boonuslõik: Haare kogukonnast ja empaatiavõimest koerte kakamaailmas. ′′ Mida ma teen, kui kakakott jäi koju?" ja ′′ Mida ma teen, kui teine koerajalutaja küsib kakakotti?" Jalavaba, iseseisev treening.
      ---- Või jagaks sõnumit kursusteta?"


      Kommentaarid on stiilis "Mind lohutavad need postitused, sest tunnen, et elan tõelises heaoluriigis, kui saan aru, et keegi tõeliselt ja tegelikult tunneb, et on vaja neid asju kirjutada."

      "Lisan juurde rubriigi ′′ mida ma teen, kui kakakott jäi koju ′′ ja ′′ mis ma siis teen, kui teine koerajalutaja küsib kakakotti?". Piinlikum on kakat mitte parandada kui küsida mööduja abi saamiseks."

      Vabandan pika postituse pärast, aga tösimeelne ettepanek läbida 15 tunnine koerasita korjamise kursus on ikka midagi erilist
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Erilist tähelepanu tuleks suunata avalike hoonete seintele


        Mõelda vaid, vähem kui 100 aastat tagasi läksid soomlased Karjala kannasel paljakäsi tiblade tankide vastu ja nüüd me siis oleme siia välja jõudnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Erilist tähelepanu tuleks suunata avalike hoonete seintele


          Mõelda vaid, vähem kui 100 aastat tagasi läksid soomlased Karjala kannasel paljakäsi tiblade tankide vastu ja nüüd me siis oleme siia välja jõudnud.
          It's a good thing, not a bad thing

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            koerakaka
            Mul räigelt tihti jääb kaka koristamata, sest õhtuti unustasin telo koju ja ei saa valgust näidata. Mulle tundub, et see 15 h koolitus ei lahenda koerapidaja tõsiseid probleeme - kuidas leida kaka ülesse kui väljas on pime.

            Lisaks ka "mida teha kui koera kaka on vedel". Et ma ei tea, mis grupist jutt, aga ehk tood seal esile parendusettepanekud palun. Kui saad vastused, siis ehk jagad.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Mul räigelt tihti jääb kaka koristamata, sest õhtuti unustasin telo koju ja ei saa valgust näidata. Mulle tundub, et see 15 h koolitus ei lahenda koerapidaja tõsiseid probleeme - kuidas leida kaka ülesse kui väljas on pime.

              Lisaks ka "mida teha kui koera kaka on vedel". Et ma ei tea, mis grupist jutt, aga ehk tood seal esile parendusettepanekud palun. Kui saad vastused, siis ehk jagad.
              +1

              Mul tuttavad läksid kuuks ajaks Balile ja sokutasid oma udupeene tõukoera minu juurde ning maadlesin täpselt samade probleemidega.

              Kommentaar


                Urbaniseerinud hädapätakad!
                We have the technology



                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Urbaniseerinud hädapätakad!
                  We have the technology



                  Ma siin alles hiljuti plaanisin osta aga pole sobivat isendit leidnud.
                  Olen tänulik soovituste eest, et mis oleks optimaalne mudel: mitu luumenit, aku kestvus jne.
                  Vahel tarvis minna jooksma, vahel ukerdada pimedas metsas mitu tundi jne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Mul räigelt tihti jääb kaka koristamata, sest õhtuti unustasin telo koju ja ei saa valgust näidata. Mulle tundub, et see 15 h koolitus ei lahenda koerapidaja tõsiseid probleeme - kuidas leida kaka ülesse kui väljas on pime.

                    Lisaks ka "mida teha kui koera kaka on vedel". Et ma ei tea, mis grupist jutt, aga ehk tood seal esile parendusettepanekud palun. Kui saad vastused, siis ehk jagad.
                    Ainult esimest lauset lugedes vöiks jääda mulje et käid öues pöösa taga kakal nagu ennevanasti.

                    Oot mis te ei näe oma koera v. Ilma rihmata jookseb ringi? Julgid lasi ikka sinna kus ta viimati minut aega piinlikult kükitas. Vedel värk tähendab tavaliselt mingit imelikku snäkki öige toidu vahele ehk siis vöiks toitumist vaadata. Sellist õhukese pannkoogi tainast keegi jah väga noppima ei lähe.

                    Tavaline piirkonna kommuun feissis muidu, eks ma lisan need mured veel arutellu kuigi valgusega väga probleeme pole.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Ma siin alles hiljuti plaanisin osta aga pole sobivat isendit leidnud.
                      Olen tänulik soovituste eest, et mis oleks optimaalne mudel: mitu luumenit, aku kestvus jne.
                      Vahel tarvis minna jooksma, vahel ukerdada pimedas metsas mitu tundi jne.
                      Ma just trennis rääkisin poistele, et vöiks sellistega öösel jalkat mängida saaks ka mingi rekordi kirja. Naerdi välja, et mida sa jamad oma handicappidega, me mängivat ennegi sitasti
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Möni aeg tagasin kirj ise ka sinna, et ohoo huvitav miks uue lasteväljaku puupiirded köik Nõukogude Liidu Kommunistliku Partei lühendina Soome keeles täis graffitatud (NKP!), siis öeldi vaid, et siin pole seost.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Ma just trennis rääkisin poistele, et vöiks sellistega öösel jalkat mängida saaks ka mingi rekordi kirja. Naerdi välja, et mida sa jamad oma handicappidega, me mängivat ennegi sitasti
                          Jummala timm idee ju aga ilmselt oleks päris keeruline jah, sest pead pikalt maas ei hoia tõesti, kui muid valgusallikaid üldse pole (vb asi ainult minus muidugi aga ma käiks ilmselt kohe käpuli nii).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Jummala timm idee ju aga ilmselt oleks päris keeruline jah, sest pead pikalt maas ei hoia tõesti, kui muid valgusallikaid üldse pole (vb asi ainult minus muidugi aga ma käiks ilmselt kohe käpuli nii).
                            Mötlesin ka et siin peab natuke katsetama, ilmselt mingisugune lisalamp köigile. Midagi 2009a. Kuressaares orgunniti maailma köige pikemat jalgpallimängu (19h vms) naturaalses valguses ja see olevat maailmarekord olnud, kuigi praegu ma otsest allikat ei leia sellele peale möne artikli . Ise sai ka siis toksitud midagi 4-5st öösel
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Ma siin alles hiljuti plaanisin osta aga pole sobivat isendit leidnud.
                              Olen tänulik soovituste eest, et mis oleks optimaalne mudel: mitu luumenit, aku kestvus jne.
                              Vahel tarvis minna jooksma, vahel ukerdada pimedas metsas mitu tundi jne.
                              Lenser on kindla peale minek. Maksab rohkem, aga odavaid läheb sul mitu tükki sama kasutusajaga. Luumeneid ei julge nii täpselt öelda, ma kasutan 99% ajast suuremaid asju kui pealamp. Pigem vähemalt 400 kui mitte rohkem. Alati saab võimsust maha keerata kui liiga Pässa Rixi tunne peale tuleb, aga see paar korda aastas kui on võimalikult palju valgust vaja tekitada offgrid on selline tunne, et tahaks LED tehnoloogia leiutajat tõesti kallistada

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Urbaniseerinud hädapätakad!
                                We have the technology



                                et noh, kannan igaks juhuks 5h toas peas juhuks kui koeraga välja minnes jääb telefon maha w

                                Kommentaar

                                Working...
                                X