320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Westonsist oleks võinud ikkagi kuulda juba 10 aastat tagasi. Pole nii uus asi.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Westonsist oleks võinud ikkagi kuulda juba 10 aastat tagasi. Pole nii uus asi.
      Uueduudised
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ise just varusin paar tk kappi, et pärast trenni hea lebosse lasta. 23:00 paiku siis kogunemine!

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Ise just varusin paar tk kappi, et pärast trenni hea lebosse lasta. 23:00 paiku siis kogunemine!
          Westonsi turundusosakonnale high five - lähen võtan ka elu esimese poest ligi.

          Kommentaar


            Plastic on meie oma foorumi 5miinust. 5miinust suutis ka kunagi paari hitiga Mõrnaja müüginumbrid lakke viia

            Kommentaar


              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
              Westonsi turundusosakonnale high five - lähen võtan ka elu esimese poest ligi.
              nonii, milline on esimene tagasiside?

              Kommentaar


                Esimestena müüdi vist Westonsit Eestis Hellas Hundis ja Stockmanni alkos 2007 a. juba . Seda õiget killerit. Hiljem tulid Rose , Perry jms. Olen näinud ka 3 liitrist ( nagu pakivein ) , aga vist mingi proovipartii, mis kaubandusvõrgus peale ei läinud .

                Kommentaar


                  Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                  Esimestena müüdi vist Westonsit Eestis Hellas Hundis ja Stockmanni alkos 2007 a. juba . Seda õiget killerit. Hiljem tulid Rose , Perry jms. Olen näinud ka 3 liitrist ( nagu pakivein ) , aga vist mingi proovipartii, mis kaubandusvõrgus peale ei läinud .
                  Hundis tutvustatigi seda jooki esimest korda. Sellest päris udune mälestus muidugi, sest üldse ei andnud respekti
                  Sellist suurt pakki mötlengi kust saada. UKst saaks 10 lidrase 29 poundiga, see oleks mönus
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                    Esimestena müüdi vist Westonsit Eestis Hellas Hundis ja Stockmanni alkos 2007 a. juba . Seda õiget killerit. Hiljem tulid Rose , Perry jms. Olen näinud ka 3 liitrist ( nagu pakivein ) , aga vist mingi proovipartii, mis kaubandusvõrgus peale ei läinud .
                    Seal on teisi jah, aga need ei eristu kuidagi hallist massist siidrite osas, mis mulle üldiselt ei meeldi üldse (v.a. suvel kui on kuskil mingi a la 3. päev, siis sooja ilmaga hea seda va paratamatust edasi lükata). Vintage 8,2 on aga nagu rusikas silmaauku. Ma arvan, et viimase 12 aasta jooksul on üle poolte kordade eesmärgid täidetud just sellega. Aga ta on salakaval jook alustavale sõbrale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Hundis tutvustatigi seda jooki. Sellest päris udune mälestus muidugi.
                      Sellist suurt pakki mötlengi kust saada. UKst saaks 10 lidrase, see oleks mönus
                      8,2 sisaldusega?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        8,2 sisaldusega?
                        Jeps.




                        vms
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar




                          Kuigi ma pean ütlema, et Westonsi maitse otse pudelist versus klaasi valatuna on worlds apart. Seega ostaks selle 10se koju küll hetkel, sest rariteet, aga seda puhtalt sellepärast, et teiste HW gurmaanide ees eputada. Kasutust see ei leiaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            nonii, milline on esimene tagasiside?
                            alles jõudsin väärt kraamiga osmikusse tagasi, anna aega atra seada, kohe vaatan ühe seksikama klaasanuma, valan kihisevat (on ikka kihisev?) 8,2 kraadist ollust täis, ja siis alles kommenteerin.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                              alles jõudsin väärt kraamiga osmikusse tagasi, anna aega atra seada, kohe vaatan ühe seksikama klaasanuma, valan kihisevat (on ikka kihisev?) 8,2 kraadist ollust täis, ja siis alles kommenteerin.
                              palun ei.

                              Joo vähemalt pool otse pudelist alguses. Ja siis vala klaasi ja anna hinnang.

                              Kommentaar


                                See 10 liitrine nunnu seal UK-s on siiski " out of stock " 😭

                                Kommentaar

                                Working...
                                X