320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõtlesin sama, aga ei viitsinud kirjutada.
    +1 Sambaz

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Mis sa mees teed nalja praegu või? Kaua te muidu suudate vait seal õhtulehes olla, kui te näete koos peatoimetajaga, et asjad on väga kahtlased. Endal muidu piinlik ei hakka nagu ajakirjanikuna?
      Pöhimötted? Teatud seltskonnaga riidu minemise ja klikitulu teenimise tehe on tugevalt miinuses lihtsalt, muu ei oma erilist tähtsust
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        viimasel ajal olen leidnud endale elu ja väga foorumis töllata ei viitsi, aga siin tuleb reaalne rasvane pluss teha jep.

        siia muidugi lisada uefa ja fifa toredad sponsorid nagu mäkk, pepsi, coca-cola ja igast toredat krediitkaarti omavad ettevõtted. tegelt nagu probleemi ei oleks, sest kui miljonid tahavad 22 tölli näha mingit sitast palli taga ajamas näha võiks seal nagu väärtus olla eksole. küll aga, mis hinnaga. kui fifa räägib, et tervislikud eluviisid on max teema ja noored hoolitsege enda eest ja siis näed neid toredaid reklaame kus big mac einet reklaamitakse ja võta koka ka peale on paras eneseiroonia. endiselt nõus, cash tellib muusika. sama on selle erikseni kaasusega, tervis on max teema, aga tegelt on pohhui. vist kroos on ainukesena putsi saatnud avalikult mängijana, viimati vist saatis laliga kuskil marca veerel nad perse pehmelt, et mänge on liiga palju. samas aiku sõrvest ütles ka kümme või rohkem aastat tagasi, et" kihlveokontorid on saatanast" noh, coolbet on ka nüüdsest tore firma.

        kokkuvõtlikult, jalgpall on tore emotsionaalne mäng kus väärtushinnangud tulevad alati mängu siis kui on hilja.
        Nõus, aga seda raha on palju keerulisem jalgpallist välja viia, kui nüüd on see juba kaasatud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Mis sa mees teed nalja praegu või? Kaua te muidu suudate vait seal õhtulehes olla, kui te näete koos peatoimetajaga, et asjad on väga kahtlased. Endal muidu piinlik ei hakka nagu ajakirjanikuna?
          Vaata Mõnu elustiili. Kujuta ette kui keegi kõrgem Rudolf läheb Õhtulehe toimetuses Mõnu juurde ja ütleb, et kui sa tema kohta ei kirjuta/seda teemat puudud, siis Kolme Sibula asemel hakkad ise kodus kokkama ning Kinos esilinastuste asemel vaatad tv3-st Visa hinge ning Montenegro ranna tisside asemel jood Stroomis Bocki. Ja see ongi kurb tõsiasi, miks nii ebamääraselt kallutatud kogu see meedia on(leidub osapooli kellele see pole kurb ofc).

          Kommentaar


            Küsin igaks juhuks üle, et mis need viimased asjad on, millest kirjutatud pole ja millest kirjutama peaks?

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Mis sa mees teed nalja praegu või? Kaua te muidu suudate vait seal õhtulehes olla, kui te näete koos peatoimetajaga, et asjad on väga kahtlased. Endal muidu piinlik ei hakka nagu ajakirjanikuna?
              Ah? Mida sa jaurad, mis asjad..

              Ma absoluutselt ei salli seda, kes teab - see teab, krüptilist värki. Kui on mingi tõendatud materjal, ütle välja, kui ei ole - ole vait.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Ah? Mida sa jaurad, mis asjad..

                Ma absoluutselt ei salli seda, kes teab - see teab, krüptilist värki. Kui on mingi tõendatud materjal, ütle välja, kui ei ole - ole vait.
                jorquera kuulsid, mida sa siin oma faktide ja asjadega jaurad! lõpeta ükskordki see ettekujutamine ära
                muidu jürka annab neid seeni sulle, mida ta ise tarvitab. väga ohtlik kraam.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Küsin igaks juhuks üle, et mis need viimased asjad on, millest kirjutatud pole ja millest kirjutama peaks?
                  See flora juhatuse liikmed vilistasid meistriliiga mänge. Soccernet peale mitut nädalat koondise aknas lõpuks tegi ühe väikese õigustuse. Avalik hukkamõist tundub puuduvat.

                  Kommentaar


                    Televisioonil on suur jõud- Kasper ajas oma pervovuntsid maha.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      See flora juhatuse liikmed vilistasid meistriliiga mänge. Soccernet peale mitut nädalat koondise aknas lõpuks tegi ühe väikese õigustuse. Avalik hukkamõist tundub puuduvat.
                      Kes ikka viitsib nii tihedalt seda eesti jalgpalli foorumit lugeda. Ma ka kuulen esimest korda, et teetassis oli torm jälle.

                      Kommentaar


                        Kopsikute puudumine ja liibuvad riided sunnivad taksot kasutama
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Siiani kuulusin nende hulka, kes leiavad, et jalgpall on parem kui seks. Ja seega olin alanud Euroopa meistrivõistluste üle üliõnnelik.


                          Ma tahaks KARJUDA!

                          Kommentaar


                            Mida ta valesti ütles?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Mida ta valesti ütles?
                              Poolajad pooletunnisteks jne see on debiilsus. Jalgpallil pole hetkel ühtegi põhjust midagi muuta.

                              See tempo oli tegelt enamikes liigades hooaja lõpus juba väga olematu, sest lihtsalt muidu kurnav hooaeg oli tänu koroonale jne täiesti piiridest väljas ning inimvõimetel on piirid ja sellest tulenevalt ongi sellised rahulikumad taktikalahingud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Poolajad pooletunnisteks jne see on debiilsus. Jalgpallil pole hetkel ühtegi põhjust midagi muuta.

                                See tempo oli tegelt enamikes liigades hooaja lõpus juba väga olematu, sest lihtsalt muidu kurnav hooaeg oli tänu koroonale jne täiesti piiridest väljas ning inimvõimetel on piirid ja sellest tulenevalt ongi sellised rahulikumad taktikalahingud.
                                Kas varasematel turniiridel oli ka põhiline kaitsetaktika, et terve meeskond liigub kaitses palli taha? See on veidi igavamaks muutnud küll, aga see on tunnetuslik muidugi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X