320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Monogaamia ongi mehele oludest tingitud seis, mitte loomulik valik
    Aga naisele? Või kuidas kurgedega on, kas nad tahaks ka tegelikult kõiki teisi kurgi nikkuda, lihtsalt olud ei luba?

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Monogaamia ongi mehele oludest tingitud seis, mitte loomulik valik
      Ma ei teagi. Mingi aeg lihtsalt ei viitsi enam ju ringi tõmmata.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma ei teagi. Mingi aeg lihtsalt ei viitsi enam ju ringi tõmmata.
        see on tõsi, mingi hetk ei taha enam et ükski daam istuks mu fiatti, et tagaistmel panna tatti

        Kommentaar


          Mingi vend googeldab 30 minti mingit teemat ja on endaarust kohe ultra spetsialist ja teised üritavad seletamisega sama tempot hoida. Nii ilus, tänx kutid.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            "Kui rattasõit on väga odav, tekibki see, et seda kasutatakse sõiduvahendina rohkem, kui see ühiskonna seisukohast on mõistlik," leiab Kongo, mistap soovitab rongireisijail linnades ühistransporti eelistada.

            Elroni rattapiletid hakkasid kehtima sellest nädalast. Ehkki ettevõte lubas, et rattapilet hakkab maksma 50 protsenti sõidupileti hinnast, läheb see paljudele reisijatele sõidupiletist enamgi maksma, sest sõidule rakendub kohaliku elaniku soodustus, ent rattapiletile mitte.


            Kommentaar


              Haha... sellised rotid, nagu Johanna reaalselt eksisteerivad, kes on nõus iga päev oma velot rongi vedama kuna ''Tallinna kuukaart on meeletult kallis'' ?? Palju see kuukaart on siis, mingi 30-40?

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Haha... sellised rotid, nagu Johanna reaalselt eksisteerivad, kes on nõus iga päev oma velot rongi vedama kuna ''Tallinna kuukaart on meeletult kallis'' ?? Palju see kuukaart on siis, mingi 30-40?
                See Johanna on ühe väga kõrgelt hinnatud start-upi looja, kes küll samas on suure osa enda teenitud rahhi panustanud maamaja renoveerimisse (sisuliselt nullist). Ehk see rott võib varsti Äripäeva topis olla, kuid ilmselt ta suvalt mingit ebavajalikku kulutust tegema ei hakka. Vähemalt siis tema hinnangul ebavajalikku.

                Kommentaar


                  Maamaja renoveerides küsis materjale ja töömehi ka tasuta või alla turuhinna, sest ta on ikkagi startupper ja varsti Äripäeva topis? Või on ehk kusagil isegi mingi skeem või tabel mille järgi saaksin minagi teada, mida ma oma panuse eest majandusse tasuta peaksin saama hakkama kommunismi kohale jõudes

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Maamaja renoveerides küsis materjale ja töömehi ka tasuta või alla turuhinna, sest ta on ikkagi startupper ja varsti Äripäeva topis? Või on ehk kusagil isegi mingi skeem või tabel mille järgi saaksin minagi teada, mida ma oma panuse eest majandusse tasuta peaksin saama hakkama kommunismi kohale jõudes
                    Sellest ma aru ei saa, et miks ta peaks ratast tasuta vedada saama, aga mingi "rott" ja "osta kuukaart" pole ka päris terve vastus.

                    Kommentaar


                      See oli tema enda põhjendus, miks tal seda ratast hädasti Tallinna kaasa vedada on vaja. Et säästa kuus see õnnetu 30 euri... vist ikka on 30? Kas tõesti euro ja sendid päeva kohta (eeldan, et 30 päeva ta iga kuu siiski seda ratta linna vedamist ei tee) on mingi summa mille üle selline draamasaag käima tõmmata? See on roti suhtumine. Las teised maksavad, mina tahan kasutada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        See oli tema enda põhjendus, miks tal seda ratast hädasti Tallinna kaasa vedada on vaja. Et säästa kuus see õnnetu 30 euri... vist ikka on 30? Kas tõesti euro ja sendid päeva kohta (eeldan, et 30 päeva ta iga kuu siiski seda ratta linna vedamist ei tee) on mingi summa mille üle selline draamasaag käima tõmmata? See on roti suhtumine. Las teised maksavad, mina tahan kasutada.
                        Sellega on see konks, et tema postitus ei kõla tegelikult sae käimatõmbamisena. Lihtsalt kirjutas FB-sse:

                        "Rattatrahv on tänasest aktiivne - kui minu töölesõit maksab 1.40 siis ratas läheb tööle 1.70 eest. Ette osta ei saa, kuupiletit talle ka pole.
                        Aga ta on endiselt soodsam kui Tallinna ühistranspordi rägas üksikpiletite ostmine.
                        Sain lõpuks ausa vastuse ka kõige rohkem põletavale küsimusele - kui rattakonksud täis saavad, siis järgmised ratturid seisavad ikka vahekäigus, määrivad teivasjaamades sisenejaid ja blokeerivad WC sissepääsu - nagu muiste. Aga nüüd on see seismine vähemalt tasuline."

                        Et see "hädaldamine" on pigem ERRi vahendaja käest juurde lisandunud.

                        Kommentaar


                          Vabandan siis Johanna ees, minu vanakooli aju endiselt ei tule alati selle peale, et ühest facebooki postitusest võib selline saag tekkida. ERR teeb uudise, mingi Elroni võll annab pika vastulause jne
                          Aga lahke soovitus Johannale on ka, osta omale ikka auto kui maal elad. Ei pea ju iga päev sellega linna kärutama ja planeeti soojendama. Aga kui vahest vaja on saab palju asju korraga tehtud soodsalt ja ei pea jagelema mingite Elronide või muude tegelastega. Isegi ratta saad endiselt linna kaasa võtta ja ühistranspordi pealt kokku hoida.

                          Kommentaar


                            Ju siis pole nii põletavalt palju tegemist startupiga, kui jõuab arutleda ja postitada mingi marginaalse probleemi üle.

                            Kommentaar


                              Elroni kommunikatsioon on ikka tase... Juubeldada selle üle, et inimesed nüüd vähem rattaga sõidavad on pehmelt öeldes imelik.
                              Kas Elron on muidu öelnud ka, et mis selle rattateema lahendus siis on? Nt: kui praegu raha eest ostetavad rattakohad uuesti täis saama hakkavad ja segama, kas siis tõstetakse uuesti rattakoha hinda ja soovitatakse "rottidel" auto osta? Või kavatsevad saadava rattamaksu tulu eest paigaldada rohkem rattahoidjaid/soetada eraldi rattavaguni vms? Või vaatab seda siis kui uuesti jama käes on?

                              Kommentaar


                                Rattakohti ju juurde ei tehta praegu. Kogu c-alalt võiks kohe istmeread eemaldada. Istumiseks teised vagunid.

                                See Ronnie on kelbaseajamise kunn.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X