320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Lisaks tabasin ennast mõttelt, mida varem ka olen mõelnud- Yana Toom on päris sümpaatne inimesena. Hoolimata tema poliitilisest maailmavaatest. Huumorit mõistab, oskab ise ka teha, silmaring on lai.
    Kusjuures ilmselt päris mitmed poliitikud on äärmiselt toredad ja targad inimesed tegelikult. Kahjuks rahva poole paistab läbi eetri suures osas ainult perse.

    Kommentaar


      ETV2-s on vist see ETVlikum filmivalik.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Ma arvan et igipõlised ETV-vaatajad on väsinud väärtfilmidest, mille sisuks on eskimost transseksuaali erimeelsuste kajastamine oma lilliputist yhekäelise abikaasaga ning oma mustanahalise kasuisaga, kes onaneerib avalikult bussiroolis, ise seejuures nuttalahistades

        Kommentaar


          Head uut aastat kõigile juba ette ära!

          Kommentaar


            Head uut aastat!

            Kommentaar


              Tantra-spetsiks hakkamine on eilne päev, nyyd on iga õige selebriti hoopis nõid!

              Kommentaar




                Ärge Icemanile öelge, kus ma elan.

                Kommentaar


                  mul käis sama seos peast läbi kui seda pealkirja nägin

                  Kommentaar


                    Koolivaheaeg jõudis foorumisse?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Koolivaheaeg jõudis foorumisse?
                      nagu kellavärk, aga nüüd on koduõpe
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        nagu kellavärk, aga nüüd on koduõpe
                        Sa võid võtta lapselt kooli, kuid mitte koolivaheaega tema hingest.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Sõber Inglismaalt on endale naise leidnud. Interneti kaudu sebis endale (põhja) Brasiiliast mingi kiisu kes inglise keelt ei jaga, aga suur perse ja suured tissid on. Nägu on kah ilus. Pärast kahte aastat netis suhtlemist kutsus sõber ta Londonisse kus nad siis kuu aega järjest iga päev tsikibriki tegid mille tulemusel neiu rasedaks jäi. Kondoomi hakkasid alles viimasel nädalal kasutama. Kes oleks uskunud?

                          Nüüd on naine juba sünnitanud ja laps 1a. Sõber importis mõlemad Brasiiliast Inglismaale. Koroona-aeg tuli sisse. Lapsel ja naisel mõlemal Brasiilia pass. Sõber peab personaalselt Brasiiliasse minema ja mingitele paberitele allkirja panema, et lapsest inglane teha. Mitte mingit saatkonna või digi võimalust ei ole. Lapse pass on kohe-kohe aegumas ja naine võib ainult kuu aega veel Euroopas viibida. Boris Johnson pani Inglismaa jaanuariks kinni. Sõber ei saa Brasiiliasse allkirju panema minna, mis tähendab et naine peab siis üksinda tagasi minema.

                          Naisel on transseksuaalist vend (mehest-naiseks) kes töötab prostituudina. Narkomaan on ka. Tüüp on mingitele pahadele meestele (Brasiilia mõistes ikka mingi võigas teema) narko eest võlgu jäänud ja teda ähvardatakse ära tappa kui ta raha tagasi ei maksa. Tüüp on ise kuhugi ära haihtunud, aga see ei tähenda, et pätid oma raha tagasi ei nõuaks. Nüüd nõuavad naise perekonna käest, justnimelt mu sõbra naise ema pere käest kes elavad täpselt samas linnas kuhu mu sõber peaks minema allkirju andma ja kuhu ta naine (koos lapsega) peab kuu aja jooksul Inglismaalt lahkudes tagasi minema. Kas on safe lasta oma naisel sellisesse situatsiooni lennata? Koos lapsega?

                          Päris keeruline situatsioon. Mida teha?
                          a) Maksta narkovõlg kinni (äkki hakatakse veel küsima siis?)
                          b) Kutsuda politsei (Brasiilia politseil on sellest savi)
                          c) Jääda Inglismaale (illegaalselt)
                          d) Mingi neljas YOLO variant

                          Kommentaar


                            Kas see on mingi PÖFFi filmi sisututvustus, j6u1uv4n4?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Sõber Inglismaalt on endale naise leidnud. Interneti kaudu sebis endale (põhja) Brasiiliast mingi kiisu kes inglise keelt ei jaga, aga suur perse ja suured tissid on. Nägu on kah ilus. Pärast kahte aastat netis suhtlemist kutsus sõber ta Londonisse kus nad siis kuu aega järjest iga päev tsikibriki tegid mille tulemusel neiu rasedaks jäi. Kondoomi hakkasid alles viimasel nädalal kasutama. Kes oleks uskunud?

                              Nüüd on naine juba sünnitanud ja laps 1a. Sõber importis mõlemad Brasiiliast Inglismaale. Koroona-aeg tuli sisse. Lapsel ja naisel mõlemal Brasiilia pass. Sõber peab personaalselt Brasiiliasse minema ja mingitele paberitele allkirja panema, et lapsest inglane teha. Mitte mingit saatkonna või digi võimalust ei ole. Lapse pass on kohe-kohe aegumas ja naine võib ainult kuu aega veel Euroopas viibida. Boris Johnson pani Inglismaa jaanuariks kinni. Sõber ei saa Brasiiliasse allkirju panema minna, mis tähendab et naine peab siis üksinda tagasi minema.

                              Naisel on transseksuaalist vend (mehest-naiseks) kes töötab prostituudina. Narkomaan on ka. Tüüp on mingitele pahadele meestele (Brasiilia mõistes ikka mingi võigas teema) narko eest võlgu jäänud ja teda ähvardatakse ära tappa kui ta raha tagasi ei maksa. Tüüp on ise kuhugi ära haihtunud, aga see ei tähenda, et pätid oma raha tagasi ei nõuaks. Nüüd nõuavad naise perekonna käest, justnimelt mu sõbra naise ema pere käest kes elavad täpselt samas linnas kuhu mu sõber peaks minema allkirju andma ja kuhu ta naine (koos lapsega) peab kuu aja jooksul Inglismaalt lahkudes tagasi minema. Kas on safe lasta oma naisel sellisesse situatsiooni lennata? Koos lapsega?

                              Päris keeruline situatsioon. Mida teha?
                              a) Maksta narkovõlg kinni (äkki hakatakse veel küsima siis?)
                              b) Kutsuda politsei (Brasiilia politseil on sellest savi)
                              c) Jääda Inglismaale (illegaalselt)
                              d) Mingi neljas YOLO variant
                              See variant c) on kaugelt kõige lihtsam, aga tulevikus pole sel juhul enam võimalust legaalset elamisluba saada. Ilmselt mõistlik oleks mingi selle modifitseeritud variant. Nt. asüülitaotlus sisse anda, lükatakse sellisel juhul küll kindlasti tagasi, kuid selle protsessimine võtab ilmselt veidi aega.

                              Kommentaar


                                Facebooki sõbralistis jagas üks kodanik, üllatus üllatus, Taavi Usta videot, kus ta seosetult Tallinna sadamas Eesti politseiga vaidleb ja siis politsei lõhub tema autoakna küljeklaasi.
                                Hahaha uskumatu sell ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X