320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult on nii, et xG on ka parima tahtmise juures subjektiivne, kuidas sa sellele value paned, et kas Zenjov 5 meetri pealt tühja väravasse lüües murrab oma jalaluu mättasse lüües 2,3 või 7 korda 100st väravasse löömise asemel? Pokkeri EV on siiski absoluutne matemaatiline tõde ja paljud võitvad mängijad hoopis peidavad oma reaalsete võidu joone graafikult, et ei tekiks mingeid illusioone, et sa oled jumala kingitus pokkerile hästi joostes või peaks mcd-s tööd otsima hakkama kehvasti joostes. See esimene variant on eriti halb kuna väga paljud on oma bankrolli bustosse pannud niimoodi liiga kiirelt limiitides üles ronides, selle asemel, et stabiilseid 50k aastaid teha ja samaaegselt veidi juurde õppida, enesetunde parandamisega pole seal eriti pistmist.

    Kommentaar


      Tegelikult ei ole ju mingeid jõule. Vabad päevad on. Muud sittagi. Vähemalt mul. Pizza, telekas ja õlu. Nauditav. Paar aastat juba.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Tegelikult ei ole ju mingeid jõule. Vabad päevad on. Muud sittagi. Vähemalt mul. Pizza, telekas ja õlu. Nauditav. Paar aastat juba.
        Noh, oma igaaastase jõulukingi- sokid+shampoon- said kätte ja muu pole nagu oluline
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Meet the World's First Transmen Football Team...Don't miss the next upload: http://bit.ly/2BbL09YLike us on Facebook: https://www.facebook.com/ThisIsZinc Fol...


          Narva Trans

          Kommentaar


            Nõmme teel on kuradi palju kanalisatsiooniluuke. Võiks need kunagi sportlikust huvist kokku lugeda.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
              Nõmme teel on kuradi palju kanalisatsiooniluuke. Võiks need kunagi sportlikust huvist kokku lugeda.
              Haha, ykspäev panin just seda mujal linnas ka tähele - julm slaalom

              Kommentaar


                lähen seb tornimäe panka ja võtan järjekorra numbri, vaatan, et oh sa perse, rahvast väga palju ja istun kuhugi parem maha.
                toolidel ruumi pole ja otsutan istuda radiaatori peale( noh selline kus sa saad istuda, mitte toetada) kümme minutit saan istuda ja siis tuleb turvamees ja käratab" kuule ära istu siin" ma mingi, ee okei, mis karjud, rahulikult ei oska öelda ja milles üldse probleem on kui kõik toolid on täis ja pean järgmised tund aega seisma või? Vaatab mind sellise pilguga ja ütleb nii ei tohiks pangas istuda ja tuleb viisakalt käituda. ma mingi ee what wtf. hakkan naerma ja lahkun ja mõtlen saab ka homme tehtud, chill. ja siis tuleb meelde lugu, kus sõber elades 7 aastat aussis sai ka shoki kui inimesed käivad flip floppide ja lebo maikaga seljas pangas. nüüd teeb sama. yolo ja siis see mõnu lugu, kus saab chillimalt ka võtta asju, mitte kohe teravalt rünnata ja värki.

                Kommentaar


                  Pangateemade jätkuks. Käisin uuel pangakaardil järgi, sest SEB ei suuda seda postiga saata. Selleks kulus circa 50minutit, millest 49 minutit siis ootasin enda järjekorda.
                  Tänase päeva ja võimalik, et kogu kuu "wtf moment - mis asi see" on tuli selle peale, kui nägin SEB paberivaba teeninduse reklaami.


                  Idee on hea, aga miks ma selleks kontorisse pean ronima? LHVga sai isegi autoliising sõlmitud nii, et ei pidanud kordagi panka minema.

                  Kommentaar


                    Miks sulle pangakaarti koju ei saadetud? Mulle on alati SEB kaardi koju saatnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Pangateemade jätkuks. Käisin uuel pangakaardil järgi, sest SEB ei suuda seda postiga saata. Selleks kulus circa 50minutit, millest 49 minutit siis ootasin enda järjekorda.
                      Tänase päeva ja võimalik, et kogu kuu "wtf moment - mis asi see" on tuli selle peale, kui nägin SEB paberivaba teeninduse reklaami.


                      Idee on hea, aga miks ma selleks kontorisse pean ronima? LHVga sai isegi autoliising sõlmitud nii, et ei pidanud kordagi panka minema.
                      Mäletan ise ka, et kunagi tõesti saadeti uus pangakaart koju, aga viimasel ajal on jah tulnud kontorisse minna.

                      Eeldan, et ehk mingi turvalisuse teema ikkagi. Uus pangakaart tuleb ümbrikus koos uute PIN koodidega ja poleks väga meeldiv kui see info mõne Vanja kätte peaks sattuma.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Miks sulle pangakaarti koju ei saadetud? Mulle on alati SEB kaardi koju saatnud.
                        Ei oska öelda. Võimalik, et olen kuskil mingi linnukese tegemata jätnud. Kaardil oli vana PIN, seega selles osas turvalisus ei saa teguriks olla.

                        SEB kohta veel niipalju, et nad harrastavad saata tavapostiga teavitusi, kui oled neile võlgu (loe: arvelduskontol on raha miinuses tänu hooldustasudele) ja siis küsivad selle paberkandjal saadetud kirja eest veel omakorda raha. Vot seda e-keskkonnas saata ei saa, teisi pakkumisi aga saab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas martin644 Vaata postitust
                          Mäletan ise ka, et kunagi tõesti saadeti uus pangakaart koju, aga viimasel ajal on jah tulnud kontorisse minna.

                          Eeldan, et ehk mingi turvalisuse teema ikkagi. Uus pangakaart tuleb ümbrikus koos uute PIN koodidega ja poleks väga meeldiv kui see info mõne Vanja kätte peaks sattuma.
                          Mulle saatis SEB nii kui aega tagasi alles uue pangakaardi koju, PIN ka sama endiselt. Et teil mingid linnukesed vast tegemata jah.

                          Kommentaar


                            Ise sain eelmisel nädalal uue SEB kaardi koju saadetuna kätte. Mingist vanja kätte sattuvast PINist pole mõtet rääkida - vana kaardi PINi kaasa panna ei saa, uus pole aga kusagil kehtiv, kuni sa uut kaarti ei aktiveeri. Kuni sa aga kaarti kätte ei saa, siis sa seda ka ei aktiveeri.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Kenny kangelane on kuidagi sõjakas eri teemades.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Ise sain eelmisel nädalal uue SEB kaardi koju saadetuna kätte. Mingist vanja kätte sattuvast PINist pole mõtet rääkida - vana kaardi PINi kaasa panna ei saa, uus pole aga kusagil kehtiv, kuni sa uut kaarti ei aktiveeri. Kuni sa aga kaarti kätte ei saa, siis sa seda ka ei aktiveeri.
                                Kui sa vana kaardi ära kaotad ja uue tellid, ei ole sul uut kaarti kasutama hakates enam midagi vaja aktiveerida.

                                Võib-olla kui vana veel kehtib, siis tõesti uut enne aktiveerimist kasutada ei saa. Aga no endal pole siiani ükski kaart üle aasta vastu pidanud, seega ei oska kommenteerida😃

                                Kommentaar

                                Working...
                                X