320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas martin644 Vaata postitust
    Kui sa vana kaardi ära kaotad ja uue tellid, ei ole sul uut kaarti kasutama hakates enam midagi vaja aktiveerida.

    Võib-olla kui vana veel kehtib, siis tõesti uut enne aktiveerimist kasutada ei saa. Aga no endal pole siiani ükski kaart üle aasta vastu pidanud, seega ei oska kommenteerida😃
    Sa tahad väita, et oled saanud postiga kaardi mida pole olnid vaja aktiveerida? No kohe üldse ei usu.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Seal vist on erinevad olukorrad. Kas on uus kaart aegunud kaardi asemele vs täiesti uus kaart vs krediitkaart jne. Osadel juhtudel nad koju ei saada.

      Kommentaar


        European Golden Shoe antakse ikka õigesse kohta see aasta? Uhke näha, et lausa 3 meest on Eesti liigast Top-10-s

        Liliu (Nomme Kalju), 31 goals, 31 points
        Mbaye Diagne (Kasimpasa), 20 goals, 30 points
        Lionel Messi (Barcelona), 15 goals, 30 points
        Zakaria Beglarishvili (Flora Tallinn), 30 goals, 30 points
        Paulinho (BK Hacken), 20 goals, 30 points
        Patrick Hoban (FC Dundalk), 29 goals, 29 points
        Cristiano Ronaldo (Juventus), 14 goals, 28 points
        Nikolay Komlichenko (FK Mladá Boleslav), 18 goals, 27 points
        Robert Skov (Copenhague), 18 goals, 27 points
        Roman Debelko (FCI Levadia), 27 goals, 27 points
        Linus Hallenius (GIF Sundsvall), 18 goals, 27 points
        Kylian Mbappé (PSG), 13 goals, 26 points
        Aubameyang (Arsenal), 13 goals, 26 points
        Piatek (Genoa), 13 goals, 26 points
        Kane (Tottenham), 13 goals, 26 points
        Salah (Liverpool), 13 goals, 26 points
        Paco Alcácer (Borussia Dortmund), 12 goals, 24 points
        Luka Jovic (Eintracht), 12 goals, 24 points
        Emiliano Sala (Nantes), 12 goals, 24 points
        Fabio Quagliarella (Sampdoria), 12 goals, 24 points

        Kahjuks on see vaid poole hooaja hetkeseis
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          sattusin välisreisil ka hiigelkasiinosse, kus veetsin mõned tunnid, varem pole kasinni kütkestavusest aru saanud ja nii ka seekord.
          ei saa aru, kuidas keegi saab üldse võrrelda kasiinomänge pokkeri ja spordiennustusega ja panna need ühise nimetuse alla - gambling? need peaks täitsa eraldi kategooriad olema - rulett, blackjack, craps, slotid on ju täispask ja võrreldes pokkeri/bettinguga ikka täiesti strateegivaba kraam (ok, kaartidelugemine BJ-s on mingilmääral strateegia). kogu melu ja tasuta söök/jook on rohkem väärt kraam, kui kasiinomängud ise.

          p.s. enamus aega veetsin blackjackilauas lihtsalt lõbutsedes ja drinke tehes

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            ei saa aru, kuidas keegi saab üldse võrrelda kasiinomänge pokkeri ja spordiennustusega ja panna need ühise nimetuse alla - gambling? need peaks täitsa eraldi kategooriad olema
            Mõlemas võtad sa riski panustades oma raha teadmata milline on täpne tulemus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Mõlemas võtad sa riski panustades oma raha teadmata milline on täpne tulemus.
              Kui ma viimased 30 aastat oleks panustanud, et Liverpool ei võida Premmi, siis kas see ikka oleks ,,teadmatus milline on täpne tulemus,, ?

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Mõlemas võtad sa riski panustades oma raha teadmata milline on täpne tulemus.
                Suvaline äririsk või börsil tegutsemine läheb ju sama sildi alla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                  Suvaline äririsk või börsil tegutsemine läheb ju sama sildi alla.
                  Või naise võtmine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Mõlemas võtad sa riski panustades oma raha teadmata milline on täpne tulemus.
                    Pigem cabroni loogika on ilmselt selles, et ühes sa "otsustad ise" teadmiste põhjal mille peale oma rahaga riskid, vs see kas ruletis kukub sinna numbrile kuhu arvasid.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Pigem cabroni loogika on ilmselt selles, et ühes sa "otsustad ise" teadmiste põhjal mille peale oma rahaga riskid, vs see kas ruletis kukub sinna numbrile kuhu arvasid.
                      exactly

                      Kommentaar


                        Tänapäeva lamellid pidid libedaga olema peaaegu sama head kui naastrehvid.
                        Tegelikuses see ikkagi nii ei ole.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Tänapäeva lamellid pidid libedaga olema peaaegu sama head kui naastrehvid.
                          Tegelikuses see ikkagi nii ei ole.
                          Oleneb kus sa sõidad. Ma olen viimased 2 komplekti (+praegu kolmas all) ostnud lamellid. Linnas ei kurda, põhimaanteel ei kurda, kuid väiksematel teedel jätab soovida.

                          Kommentaar


                            Ma olen see mees, kes linnas elades sõitis naeltega. Lamell on pehmodele, naelad ftw jne. Maale kolides sattus kätte lamellidega auto. No ja ma elan ikka kolkas, kus soola eriti ei näe, vaid kinnisõidetud lumi v lihtsalt kiilasjää. Ei nuta enam naelasid taga. Võibolla mingites kurvides sõidan alateadlikult aeglasemalt, aga naelasid enam ei ostaks. Isegi naisele julgesin lamellid alla osta.
                            308

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Oleneb kus sa sõidad. Ma olen viimased 2 komplekti (+praegu kolmas all) ostnud lamellid. Linnas ei kurda, põhimaanteel ei kurda, kuid väiksematel teedel jätab soovida.
                              Eile viisin auto hooldusse, mul on naelad all. Vastu sain asenduseks lamellidega auto. Rääkige mis tahate, aga vahe on väga suur. Tsiteerides klassikuid- siit kuuni.

                              PS! Tähelepanek oli see, et lamellid ei konkureeri mitte kuidagi naastudega.
                              PS2!Ettevaatlikult sõites saab isegi suvekatega sõidetud.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Nii nagu ei oska mõned inimesed vähese võimsusega autot juhtida (ja ka vastupidi), ei oska mõned ka lamellidega sõita, sest nad on harjunud teatud sõiduvõtetega. Too suvekate repliik kinnitab seda veelgi - I dare you - tee proovi.

                                Lamellidel on üks suur miinus - need raiped hakkavad nii ca 8 soojakraadi juures kuluma päris uhkelt ja pidamine halveneb tunduvalt. Sooja talve korral kestavad nad vähem kui Mourinho.

                                Muide, meil müüakse ka lamelle, mis praeguse -4 korral muutuvad plastikuks.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X