320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Killuke *Peep Vainu koolitusest

    Peep Vainu ja teiste self-help gurude positive affirmationsite self talk ajab inimesed veel suuremasse masendusse kui nad juba on
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Eks seda tee ühiskond üldiselt (nõrk jääb/tehakse nõrgemaks, vaene vaesemaks) ja siinkohal võib taolisi "koolitusi" võrdsustada kange narko tarbimisega - enamus põleb kiirelt ja heledalt, kuid mõni üksik tõuseb tuhast. Ses suhtes pole see inimese vaatenurgast halb (et kiirelt põleb - fuck yeah!). Ühiskonna vaatenurgast aga on, sest... raha jääb saamata.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Peep Vainu ja teiste self-help gurude positive affirmationsite self talk ajab inimesed veel suuremasse masendusse kui nad juba on
        Nõustun. Meil käis suvepäevadel esinemas Harald Lepisk. Oli huvitav vaadata kuidas tüüp esineb, karismat on kuhjaga, aga nende nõuannete järgi elades on läbipõlemine kiire tulema. Ja ma olen läbipõlemist läbi elanud. Ei ole üldse mõnus tunne.
        Üks asi millest kõik räägivad ja mida peaks tegema (aga ei viitsi) on see hea tuju/mõtete päevik, paned päeva lõpus kirja mis sul hästi on läinud ja siis loed pärast üle ja tunned, et sa polegi nii mõttetu kui muidu tundub :-)
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Sain oma 1. aprilli pwni ära. Süüa tehes vaatasin korra FB ja nägin, et ühel sõbral sünnipäev. Tõmbasin kõne peale, laulsin, kiitsin igatpidi...

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Sain oma 1. aprilli pwni ära. Süüa tehes vaatasin korra FB ja nägin, et ühel sõbral sünnipäev. Tõmbasin kõne peale, laulsin, kiitsin igatpidi...
            Kunagi tahtis Rainer Vakra sama nalja teha, aga ta ajas vist kuud segamini ja muutis enda 9. märtsi ära 1. märtsiks. Täiesti ootamatult kombel oli samal päeval ka valimised. Imelik kokkusattumus!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kunagi tahtis Rainer Vakra sama nalja teha, aga ta ajas vist kuud segamini ja muutis enda 9. märtsi ära 1. märtsiks. Täiesti ootamatult kombel oli samal päeval ka valimised. Imelik kokkusattumus!
              Legend!
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kunagi tahtis Rainer Vakra sama nalja teha, aga ta ajas vist kuud segamini ja muutis enda 9. märtsi ära 1. märtsiks. Täiesti ootamatult kombel oli samal päeval ka valimised. Imelik kokkusattumus!
                Isegi olen mõelnud sellist nalja teha aga siis olen mõelnud, et kuna mul kuu lõpus päriselt sünnipäev ja kui peale 1. aprilli panen tagasi õige kuupäeva, siis õigel kuu päeval ta enam ei anna teada sõpradele, et mul sünnipäev? Kahte sünnipäeva aasta pole võimalik pidada?
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Isegi olen mõelnud sellist nalja teha aga siis olen mõelnud, et kuna mul kuu lõpus päriselt sünnipäev ja kui peale 1. aprilli panen tagasi õige kuupäeva, siis õigel kuu päeval ta enam ei anna teada sõpradele, et mul sünnipäev? Kahte sünnipäeva aasta pole võimalik pidada?
                  Põhiseadus lubab! Mõtle ikka oma peaga!
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Raske töönädal seljataga, sõidan autoga koju ja taustaks on uudised: "Lauluväljakul hakkab Politsei- ja Piirivalveamet konfiskeeritud asju müüma täna õhtul". Ma viieks sekundiks jõudsin mõelda, et kuidas nad neid asju müüa tohivad #retakas

                    Kommentaar


                      Kui telemaailmas on tüütu herpes Tõnis Niinemets, siis jurdiikaga seotud asjades on selleks Robert Sarv. Iga vähegi juriidikaga seotud uudise juures on see skänk platsis.

                      Kommentaar


                        Peep Pahv süüakse täitsa ära seal Esse saates. Ja veel naisterahvaste poolt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Peep Pahv süüakse täitsa ära seal Esse saates. Ja veel naisterahvaste poolt.
                          Täis error vend kah.

                          Kommentaar


                            Mis Pahv rääkis kah?

                            Kommentaar


                              Vanamoeline meesterahvas, kes ei suuda ajaga kaasas käia.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Kui telemaailmas on tüütu herpes Tõnis Niinemets, siis jurdiikaga seotud asjades on selleks Robert Sarv. Iga vähegi juriidikaga seotud uudise juures on see skänk platsis.
                                tüütu küll, aga kui saad iga juhtumi alustamise eest 3000 EUR arve koheseks tasumiseks esitada, siis why not

                                Kommentaar

                                Working...
                                X