320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma reaalselt olen nii loll inimene, et seekord ilma naljata peaks oma kohvrid kokku pakkima ja siit foorumist ära minema, sest ma reaalselt olen üritanud täna 3x kogu seda dialoogi ajakirjanike ja plasticu vahel lugeda ja ma ei saa siiani mitte midagi aru. Millest see asi kõik üldse hargnema hakkas ja millest te räägite? Keegi lühidalt oskaks ehk lollile selgeks teha?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma reaalselt olen nii loll inimene, et seekord ilma naljata peaks oma kohvrid kokku pakkima ja siit foorumist ära minema, sest ma reaalselt olen üritanud täna 3x kogu seda dialoogi ajakirjanike ja plasticu vahel lugeda ja ma ei saa siiani mitte midagi aru. Millest see asi kõik üldse hargnema hakkas ja millest te räägite? Keegi lühidalt oskaks ehk lollile selgeks teha?
      Seda, et ajakirjanikud ei tohiks toota alusetutel faktidel ja tõenditel mainet kahjustavaid artikleid?

      Kuigi ise ole rohkem seda meelt, et eraisik s.t ajakirjanik ei peaks selle eest vastutama, vaid hoopis avaldaja.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        pang tähele, et olukorras kus pmst on dialoog olnud minu ja mõnuagendi vahel ajakirjanduse ja ajakirjanike kohta, tuleb keegi kolmas isik, kes on juhtumisi ajakirjanik ja foorumi moderaator ning lihtsalt tuimalt käitub sellisel moel. Selgelt ebaeetiliselt.

        Ma ei tea, mingeid kirjutatud reegleid siin ilmselt ei rikuta, aga kirjutamata küll. avaldusena selge ja kõlav ning võib konkreetse isiku ja ta ametikohaga siduda küll - kui vaja, nussime sind lihtsalt kõvemini ja kogu jõuga. ilmselt see ka foorumi seisukoht, et tegemist okei tegevusega, sest moderaatorid selle peale vastanud mulle ei ole.

        et ma ei tea, kas miskit vajab veel tõestamist või mitte.

        kuna selle teksti kirjutamise ajal Martin selle viite kustutas, siis osaliselt võtan oma sõnade tagant jõudu ja stressi vähemaks, kuid tagasi ei võta. selline käitumine ei saa olla inimlikul tasandil ja mingist staatusest alates aksepteeritav.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          pang tähele, et olukorras kus pmst on dialoog olnud minu ja mõnuagendi vahel ajakirjanduse ja ajakirjanike kohta, tuleb keegi kolmas isik, kes on juhtumisi ajakirjanik ja foorumi moderaator ning lihtsalt tuimalt käitub sellisel moel. Selgelt ebaeetiliselt.

          Ma ei tea, mingeid kirjutatud reegleid siin ilmselt ei rikuta, aga kirjutamata küll. avaldusena selge ja kõlav ning võib konkreetse isiku ja ta ametikohaga siduda küll - kui vaja, nussime sind lihtsalt kõvemini ja kogu jõuga. ilmselt see ka foorumi seisukoht, et tegemist okei tegevusega, sest moderaatorid selle peale vastanud mulle ei ole.

          et ma ei tea, kas miskit vajab veel tõestamist või mitte.

          kuna selle teksti kirjutamise ajal Martin selle viite kustutas, siis osaliselt võtan oma sõnade tagant jõudu ja stressi vähemaks, kuid tagasi ei võta. selline käitumine ei saa olla inimlikul tasandil ja mingist staatusest alates aksepteeritav.
          Kuule, sa kasutad ise teiste pärisnimesid ning siis vingud kui sulle samaga vastatakse. Milles küsimus?

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            kuna selle teksti kirjutamise ajal Martin selle viite kustutas, siis osaliselt võtan oma sõnade tagant jõudu ja stressi vähemaks, kuid tagasi ei võta. selline käitumine ei saa olla inimlikul tasandil ja mingist staatusest alates aksepteeritav.
            Mina ei kustutanud, sa käisid Mazzi juures kitumas, mispeale tema otsustas maha võtta, kuigi ma ei saa aru miks, see pole ju häbiasi, et sa nii haritud oled.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              esmalt siis suured tänud mazzile.

              LaRabla, mina olen paar korda jah seda teinud, kuid isikute puhul, kes on ennast ise foorumis ühel või teisel moel avalikustanud. Minu arvates see on OK. Kusjuures Martin ise arvas kunagi, et see ei ole ok ja kirjutas mulle kena armukirja veel, mille peale ma ta muidugi perse saatsin ja samamoodi ütlesin - tema on ennast ise siin foorumis avalikustanud. See ei muuda aga fakti, et rohkem ma seda teinud sellisel kujul tema suunas (vist) ei ole. Seega võid siit välja lugeda, et kuigi ei nõustu, siis aksepteerin ta soovi.

              side lõpp nüüd. suhtumine ja võimalikud tagajärjed selgeks tehtud. näidatud ära, kes on kõva mees ja kes mitte. kellel on upper hand ja võim juttudele punkt panna, kellel mitte. edu

              Kommentaar


                See foorum on tore koht, klavani teemas käib pubekate kaklus, siin teemas on ilge draama. Reeded on toredad!
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  See foorum on tore koht, klavani teemas käib pubekate kaklus, siin teemas on ilge draama. Reeded on toredad!
                  Täna laupäev pole?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    See foorum on tore koht, klavani teemas käib pubekate kaklus, siin teemas on ilge draama. Reeded on toredad!
                    Ja siis veel Linnupojal algab VAR nädalavahetus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Mina ei kustutanud, sa käisid Mazzi juures kitumas, mispeale tema otsustas maha võtta, kuigi ma ei saa aru miks, see pole ju häbiasi, et sa nii haritud oled.

                      Kogu muud jauramist kõrvale jättes ja teadmata kuskil taustal toimunud vaidlusi, saan selles küsimuses plasticu poindist aru. Sinu, Mõnu ja nii mõnegi teise puhul on teie pärismaailma nimed ja tegemised pikema staažiga foorumlastele niiehknaa teada ja seda seepärast, et olete ise neid seoseid avalikult jaganud. Ja see on täiesti fain, annabki foorumielamusele juurde. Ehk suudad hinnata ka analoogiat, et avaliku elu tegelasena pead avalikkuse tähelepanuga leppima .

                      Samas ei ole mingit põhjust, miks ma peaks teadma nt Icemani või plasticu pärisnimesid. Sellised out'imised on pigem pahatahtlikud, kui enam muud laskemoona pole. Arvestades, et siin liigub kindlasti igat sorti tegemistega seotud inimesi, peaks kõigile jääma võimalus ise otsustada, kui palju vihjeid nad enda päris elu kohta siia jätavad.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Mina ei kustutanud, sa käisid Mazzi juures kitumas, mispeale tema otsustas maha võtta, kuigi ma ei saa aru miks, see pole ju häbiasi, et sa nii haritud oled.
                        Amatöör. Haritust näitab postituste arv.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ei teadnudki enne tänast, kuidas on itaalia keeles "pallikaotused". Nüüd siis tean:

                          Kommentaar


                            Jüri Luige kõne meenutab pehmemat versiooni popstaar Raitsi lauluhäälest.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Saatpalu on eluaeg tont olnud, millegipärast osad inimesed leiavad tema lälisemises tarkuseteri a la "pead olema piisavalt vana ja elukogenud, et tema tekstidest lõpuni aru saada". Ja mitu korda Dagö on hüvastijätukontserti teinud juba?

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X