320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
    Sama õnneks. Aga naise sõna peaks edaspidi rohkem kuulama. Meeleheitel koduperenaise/mehe elu pole meelakkumine. Tehnika aitab seda tunduvalt lihtsamaks teha siiski
    naist tuleb alati kuulata, eriti kui ise ei tee emmigi koduhalduse osas. Mõlemad asjad supervajalikud, eriti kui lojused ka veel kodus.

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      naist tuleb alati kuulata, eriti kui ise ei tee emmigi koduhalduse osas. Mõlemad asjad supervajalikud, eriti kui lojused ka veel kodus.
      Olgem täpsed. Naise sõna tuleb/tasub alati kuulata, isegi siis kui tead kõigest kõike. Õnnelik naine = õnnelik kodu. Seda elementaarset elutarkust peab iga mees teadma. :-D
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
        Olgem täpsed. Naise sõna tuleb/tasub alati kuulata, isegi siis kui tead kõigest kõike. Õnnelik naine = õnnelik kodu. Seda elementaarset elutarkust peab iga mees teadma. :-D
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Mingi vapsee perekool on siia kolind?

          Kommentaar


            robottolmuimeja puhul oli tõesti küsimus endale, et miks ma varem ei ostnud?! Kuivatini veel jõudnud pole. Äkki peaks?

            Kommentaar


              Miks te kuivatist vaimustuses olete, riided tulevad nii lootusetult kortsus välja, et triikimine võtab lõputult aega.

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Miks te kuivatist vaimustuses olete, riided tulevad nii lootusetult kortsus välja, et triikimine võtab lõputult aega.
                Jätkates perekooli, siis mul vastupidine kogemus. Riided kuivatist tulles nii sirged et triikraua asukoha olen ära unustanud

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Miks te kuivatist vaimustuses olete, riided tulevad nii lootusetult kortsus välja, et triikimine võtab lõputult aega.
                  Kortsumine tekib mu arust siis, kui kuivati tuugalt täis toppida. Mul on muidugi lisaks mingi Wrinkle Prevent programm ka kuivatil, aga ainsana vajavad triikimist triiksärgid

                  Aga jah, mul siginesid ka kuivati ja robottolmuimeja ca kaks aastat tagasi perre, provva nõudmisel. Ei saa minagi aru, kuidas enne elu võimalik oli.
                  308

                  Kommentaar


                    Mul pole ei kuivatit ega ka triikrauda. Dafuq, on mõtet osta? Kumb?

                    Kommentaar


                      kuivati on epic. endal muidugi 2in1 kombo. ei topi palun riideid paksult täis, siis ei jää ka kortsu.

                      robottolmuimeja kavas, aga see on see teema mis kohvimasinaga. ei oska lõpuks valida. pealegi kui mingi 700 kulline philipsi mingi 8000 just soetatud, siis veidi retard tunne nüüd kohe peale robot osta. + Koer ja laps jne.

                      Kommentaar


                        kuidas koer koos selle robot tolmuimejaga toimib? on kellelgi kogemust? sest neid krdi karvu ei jaksa kokku pühkida iga päev...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          kuidas koer koos selle robot tolmuimejaga toimib? on kellelgi kogemust? sest neid krdi karvu ei jaksa kokku pühkida iga päev...
                          Koerakarvad olidki põhiliseks ajendiks roboti ostmisel. Ikka pidev ühtlane valge kiht maas. Robot toimetab väga eeskujulikult sellega siiani. Kartsin et ajab lihtsalt laiali või kiilub kuidagi kinni nendega aga ei.
                          Masinaks Roborock S5 Max (isegi peseb täitsa adekvaatselt). Igast lidarid jms ufo süsteemid peal millega endale su kodust pildi ette manab ja otse hiinlastele saadab

                          Kommentaar


                            Tallinnas on väga tihti ülekäiguradadel mõttettu oodata aegsasti auto seisma jäämist. Seda tehes paneb auto sageli tuimalt edasi. Astudes ülekäigurajal ise ette, siis lõpuks jäädakse tavaliselt ka seisma

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vask Vaata postitust
                              Tallinnas on väga tihti ülekäiguradadel mõttettu oodata aegsasti auto seisma jäämist. Seda tehes paneb auto sageli tuimalt edasi. Astudes ülekäigurajal ise ette, siis lõpuks jäädakse tavaliselt ka seisma
                              lol, tihti emo-s käid?

                              Kommentaar


                                Mitte nüüd iga päev, aga teatava intervalliga tuleb ette küll olukordi, kus on juhiga silmside olnud ja ta selgelt näeb, et jalakäija oota. Siis ise ootad viisakusest, et vend hakkaks siis pidurdama, et üle lasta. Seda aga ei juhtu... loodab läbi lipsata. Sellistel juhtumitel küll ma teen üsna viimasel hetkel nimme liigutuse justkui astuks rajale, et vend peaks ehmatusest piduripedaali põhja vajutama. Ja siis naeratan talle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X