320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kui jalgpallis oleks demokraatlik vabariik, siis selleks oleks Manchester United
    ma sellest muidugi ei saa aru, et sotsialismi ja kommunismi teemas tuleb chelsea vend kuidagi puid alla panema vms. et okei nagu, teeme naltsi ja paneme puid konkurentidele alla, aga kuskil õllelauas sama asja öeldes kõik teised ju vaataksid ju sellise hämmeldunud näoga ja ei oskaks kuidagi reageerida vms. max weird spot ju.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      ma sellest muidugi ei saa aru, et sotsialismi ja kommunismi teemas tuleb chelsea vend kuidagi puid alla panema vms. et okei nagu, teeme naltsi ja paneme puid konkurentidele alla, aga kuskil õllelauas sama asja öeldes kõik teised ju vaataksid ju sellise hämmeldunud näoga ja ei oskaks kuidagi reageerida vms. max weird spot ju.
      Ma olen üllatunud, et sa üllatusid, arvestades kellelt see tuli.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ma sellest muidugi ei saa aru, et sotsialismi ja kommunismi teemas tuleb chelsea vend kuidagi puid alla panema vms. et okei nagu, teeme naltsi ja paneme puid konkurentidele alla, aga kuskil õllelauas sama asja öeldes kõik teised ju vaataksid ju sellise hämmeldunud näoga ja ei oskaks kuidagi reageerida vms. max weird spot ju.
        Mis ma ikka Manu fännidega lauataga õlut joon. Räägime Meistrite liigadest, viimastest tiitlitest, ootustest ja kõigil red devilitel on hämmeldunud nägu peas ja mõtlevad, et max weird spot ju. Ma ei saa sinna midagi parata...

        Kommentaar


          ära täna enam peale tee

          Kommentaar


            Kommentaar


              Ei tea, kuidas Eesti oli? Ja kas üldse?

              Kommentaar


                Ah mis te jaurate. Takul on öigus, marksism, sotsialism ja kommunism köik üsna sarnased asjad, ei ole siin mötet ühte teisest kaitsma hakata
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                  Ei tea, kuidas Eesti oli? Ja kas üldse?



                  Nevski katedraali oleks võinud ära jätta, muidu kena

                  Kommentaar


                    Neil venkudega soojad suhted, arusaadav isegi
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Neil venkudega soojad suhted, arusaadav isegi
                      Simple and lightning fast image sharing. Upload clipboard images with Copy & Paste and image files with Drag & Drop


                      Nagu ka Google’il. Et noh, tegelikult ei olnud seal ju taga mingit mõttega tehtud toimetajatööd. Selleks nii pekki läkski.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar




                        Tuttav tüüp on vaktsiinivastaste protesti kaanepoisiks sattunud.

                        e: Ja nüüd on Elvis Liivamägi kõnet pidamas Lubas sügisel EKRE nimekirjas Tallinnas kandideerida ja "europiidistumise vastu seista". Ma nüüd ei tea, mida EKRE peavool sellest arvab, et nende nimekirjas kandideerib tüüp, kes tahab eestlasi mitte-europiidideks teha...

                        Kommentaar


                          Eh, papa tegeles vabakal sellise jamaga selle asemel, et tulla poja mängu vaatama.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust


                            Tuttav tüüp on vaktsiinivastaste protesti kaanepoisiks sattunud.

                            e: Ja nüüd on Elvis Liivamägi kõnet pidamas Lubas sügisel EKRE nimekirjas Tallinnas kandideerida ja "europiidistumise vastu seista". Ma nüüd ei tea, mida EKRE peavool sellest arvab, et nende nimekirjas kandideerib tüüp, kes tahab eestlasi mitte-europiidideks teha...
                            Liivamägi oli äärekaitsja, eks? Andero Pebre mängis kus? Kus Usta formatsiooni sobib? Kes võiksid veel Eesti U-huu koondisesse kuuluda võiks? Kas nad võiksid olla kuskil esiliiga tasemel?

                            Kommentaar


                              U-huu koondisel läheb vist sellega hapuks, et nad kõik tegutsevad äärel.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Kink ka vist ühes podcastis midagi nähvatas sel teemal, kuid ta ka äär jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X