320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Ei näe põhjust, miks Hensugusta on kehvem kui Aunaste ja/või Võrno näiteks.
    Ühed "meelelahutajad" kõik, sportlasi päris samasse patta ei pistaks aga kui keegi topib, siis suurt vastu ka ei vaidleks.
    BSH välisministriks!

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      BSH välisministriks!
      Ministriportfelle neile Eestis seni pole reeglina jagatud aga võin ka eksida (kui meenub mõni endine meelelahutaja, kes minister olnud, siis võid julgelt parandada). Indrek Saar (tema muidugi otse lavalaudadelt sinna ei tikkunud)?

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Ei näe põhjust, miks Hensugusta on kehvem kui Aunaste ja/või Võrno näiteks.
        Ühed "meelelahutajad" kõik, sportlasi päris samasse patta ei pistaks aga kui keegi topib, siis suurt vastu ka ei vaidleks.
        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        BSH välisministriks!
        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Ministriportfelle neile Eestis seni pole reeglina jagatud aga võin ka eksida (kui meenub mõni endine meelelahutaja, kes minister olnud, siis võid julgelt parandada). Indrek Saar (tema muidugi otse lavalaudadelt sinna ei tikkunud)?
        Kamoon, Simmo. Nii jooksid lati alt hetkel?

        vihje

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Kamoon, Simmo. Nii jooksid lati alt hetkel?

          vihje
          No ma ise sportlasi sinna ei liigitaks aga vast sobib sinna ritta.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Kui ma siin hommikul juba panin osad ajud plahvatama. Siis pmst ma jõudsin kõigi selleni tänu 2005 suvele pmst kui ma sattusin õigesse seltskonda rs klannides ja hakkasin rohkem lävima selle toonase seltskonnaga kes #cdrsc ircus chillis näiteks. 16 aastat ja tuhandeid ülimalt lahedaid inimesi hiljem, still awsome.

            Veel midagi, mis äkki osadele tuttav peaks olema, https://www.youtube.com/channel/UCC7...zQaG712LAatwSw - varaseimad asjad mis mul seal salvestatud peaks olema kuskil 2011 perioodist ja osad teiste inimeste asjad on 2005-2007 kandist, mis lihtsalt liiga väärtuslikud, et mitte alles hoida.
            Minu pisikene aju ei saanud üldse aru, et mida ma just vaatasin aga täitsa põnev oli, samas mind on üsna lihtne ka lõbustada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Minu pisikene aju ei saanud üldse aru, et mida ma just vaatasin aga täitsa põnev oli, samas mind on üsna lihtne ka lõbustada.
              Kes pole noorena runescape mänginud pole elu näinud

              Kommentaar


                Jah, sest Runescape oli ju maailma esimene online mäng

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Kes pole noorena runescape mänginud pole elu näinud
                  Mul polnud siis arvutit (vaene noh) ja aastatel 2001-2006 sai trenni vihutud.
                  Age of Empires ja/või Cossacks olid rohkem minu teema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Täitsa putsis
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Mul polnud siis arvutit (vaene noh) ja aastatel 2001-2006 sai trenni vihutud.
                      Age of Empires ja/või Cossacks olid rohkem minu teema.
                      Isad mängisid enne aastatuhandevahetust LAN-vōrgus neljakesti Doomi või Duke Nukem 3D

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Isad mängisid enne aastatuhandevahetust LAN-vōrgus neljakesti Doomi või Duke Nukem 3D
                        Duke Nukem!

                        Kommentaar


                          Samal ajal kui Mustamäe luitunud seintega garaazis Andrei Fjodorit 32 noahoobiga õpetab, silmad pahupidi Lauri kesklinnas turvatunnet kahandab või Tarts 3 promillise joobega Jaanika pere surnuks sõidab. Kutsub vetsu kinni jäänud riigikogulane endale politsei, kes kutsub töömehe, et ust avada…emps anna padruneid palun.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                            Samal ajal kui Mustamäe luitunud seintega garaazis Andrei Fjodorit 32 noahoobiga õpetab, silmad pahupidi Lauri kesklinnas turvatunnet kahandab või Tarts 3 promillise joobega Jaanika pere surnuks sõidab. Kutsub vetsu kinni jäänud riigikogulane endale politsei, kes kutsub töömehe, et ust avada…emps anna padruneid palun.
                            No politsei kutsus ikkagi riigikogu töötaja, sõima teda
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              No politsei kutsus ikkagi riigikogu töötaja, sõima teda
                              Ma ka ei julgeks politseid kutsuda, sest ilmselt jäid neil lukuavamisvahendid riiulisse ja luku tulistamise käigus lasti riigikogulane maha, kuna mis ta ise ronis sinna peltasse, rsk!

                              Kommentaar


                                miks politsei üldse kohale sõitis, kui teada saadi, milles asi? või oli see mingi eliidile mõeldud eriüksus? nõuame häirekeskuse kõneväljavõtteid.

                                no ja üleüldse, nii vana kooli mehed peaks ju oskama kruvikeerajaga ka peldikuust avada, kui lukukeel kinni kiilunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X