320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtsime hiljuti võtsime Estravelist firmale pakkumise lendudele Reykjavik lennujaama ja tagasi. Neljale inimesele pakuti €520 / nägu. (Air Baltic + SAS)
    Tundus veits kallis ja samal õhtul tšekates oli otse Finnairil lehel, Estravel.online keskonnas samuti Finnairiga ning ka Wris (samuti Finnairiga) veebis umbes 200 Eurot inimese kohta odavam ning paremate lennuaegadega.
    Paistab, et vanemreisikonsultant hea pakkumise koostamisega erilist vaeva ei näinud ja oli võimalus päris ilusti tünga saada.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Ma ei suuda ette kujutada universumit, milles ma reisibürooga tegemist teeks.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Tallinas Tbilisisse ei lennanud midagi, inimesed veeti alustuseks Tallinn-Riia lennuga Riiga ja siis istusid Riia-Tbilisi lennu peale.
        Sorry, lugesin valesti. Aga kui Tallinn-Riia-Tbilisi oli odavam, siis see ju ongi see, mis ma rääkisin. Ilmselt ei olnud Tbilisi lennuki täitumisega Riiast probleeme, aga Tallinnast oli. Seega, et Tallinna lennukid täis saada, tehti see ots odavam. Mul lennunduse logistika õppejõud tõi kunagi näite, kus London-New York oli kallim, kui London-Shannon-New York. Kuna vaja oli teine lend täis saada. Kus juures esimesel otsal oli üldse lend tühi olnud. See on tavaline praktika. Dumping on pigem see, kui kindlat otse liini pakutakse järjepidevalt alla omahinna. Mitte ümber istumisega liine.
        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Ma ei suuda ette kujutada universumit, milles ma reisibürooga tegemist teeks.
        Riigiasutused
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Riigiasutused
          Mitte tingimata. Kui ma suudan ära tõestada, et ma saan punktist A punkti B ise odavamalt kui nt raamlepinguga seotud büroode kaudu, siis saab ka vabalt omal käel minna. Säästan riigile raha ja reeglina saan ka mõnusamad ajad lendudeks.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Mitte tingimata. Kui ma suudan ära tõestada, et ma saan punktist A punkti B ise odavamalt kui nt raamlepinguga seotud büroode kaudu, siis saab ka vabalt omal käel minna. Säästan riigile raha ja reeglina saan ka mõnusamad ajad lendudeks.
            Juhataja istub morni näoga arvuti ees, kui Noor Menetleja tema kabinetiuksest mööda kõnnib. ’Hei, kuule, on hetk aega?’ hõikab ta ning ...

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Võtsime hiljuti võtsime Estravelist firmale pakkumise lendudele Reykjavik lennujaama ja tagasi. Neljale inimesele pakuti €520 / nägu. (Air Baltic + SAS)
              Tundus veits kallis ja samal õhtul tšekates oli otse Finnairil lehel, Estravel.online keskonnas samuti Finnairiga ning ka Wris (samuti Finnairiga) veebis umbes 200 Eurot inimese kohta odavam ning paremate lennuaegadega.
              Paistab, et vanemreisikonsultant hea pakkumise koostamisega erilist vaeva ei näinud ja oli võimalus päris ilusti tünga saada.
              RIXist Wizziga minna hoiaks raha liiga palju kokku? Okei jah, pole Tallinnast minek ja ärikatele Wizz ei sobi vist.

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Võtsime hiljuti võtsime Estravelist firmale pakkumise lendudele Reykjavik lennujaama ja tagasi. Neljale inimesele pakuti €520 / nägu. (Air Baltic + SAS)
                Tundus veits kallis ja samal õhtul tšekates oli otse Finnairil lehel, Estravel.online keskonnas samuti Finnairiga ning ka Wris (samuti Finnairiga) veebis umbes 200 Eurot inimese kohta odavam ning paremate lennuaegadega.
                Paistab, et vanemreisikonsultant hea pakkumise koostamisega erilist vaeva ei näinud ja oli võimalus päris ilusti tünga saada.
                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                RIXist Wizziga minna hoiaks raha liiga palju kokku? Okei jah, pole Tallinnast minek ja ärikatele Wizz ei sobi vist.
                Loomulikult sai ka see võrdlusesse võetud.
                Wizzi lennuajad polnud eriti sobivad ning kuna seal hetkel aktiivne turismihooaeg, siis ka üsna kallid, seega selle otselennu võlu kahjuks ähmastus.


                Ps. Sama ärikas, kellega koos lähen, on seal Wizz Airiga päris mitu korda käinud, sest hooajavälisel (loe: pimedal ) ajal on see ikka väga soodne teema.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Mihkel Uiboleht üritas BFMi ajakirjandust õppima pääseda, ei võetud vastu.

                  Kommentaar


                    Foorumi Juve nimes on kirjaviga.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ei saa öelda, et ma oleks mingi vilunud AirBnB kasutaja, kuid viimasel ajal reisimisel oleme naisega just seda varianti eelistanud. Ja reaalselt pole veel väga hullude otsa sattunud.

                      Paar päeva tagasi tšekkisime Constantas sisse. Olime linnas juba hommikul ja läksime randa. Kirjutasime korteriomanikule, et 15 min enne korterisse jõudmist anname teada.

                      Lõpuks kirjutasime isegi 20 minutit enne ning tüüp reageeris juba siis kui olime tükk aega oodanud. Siis saabus vanamees koeraga ja üritas vihaselt tõestada, et ta pole süüdi. Enne korterisse sisse ei lasknud, kui me nõustume, et temal on õigus. Lõpuks, kuna sai päikese käes mingi tund aega oodatud, palusime tungivalt end sisse lasta.

                      Korteris sees hakkas tüüp rumeeniakeelseid loitsusõnu kasutama, meganärviliselt jookais mööda tube, ütles, et korteris kõik olemas, jooksis välja ja lõi pauguga ukse kinni.

                      Korralik wtf moment.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ei saa öelda, et ma oleks mingi vilunud AirBnB kasutaja, kuid viimasel ajal reisimisel oleme naisega just seda varianti eelistanud. Ja reaalselt pole veel väga hullude otsa sattunud.

                        Paar päeva tagasi tšekkisime Constantas sisse. Olime linnas juba hommikul ja läksime randa. Kirjutasime korteriomanikule, et 15 min enne korterisse jõudmist anname teada.

                        Lõpuks kirjutasime isegi 20 minutit enne ning tüüp reageeris juba siis kui olime tükk aega oodanud. Siis saabus vanamees koeraga ja üritas vihaselt tõestada, et ta pole süüdi. Enne korterisse sisse ei lasknud, kui me nõustume, et temal on õigus. Lõpuks, kuna sai päikese käes mingi tund aega oodatud, palusime tungivalt end sisse lasta.

                        Korteris sees hakkas tüüp rumeeniakeelseid loitsusõnu kasutama, meganärviliselt jookais mööda tube, ütles, et korteris kõik olemas, jooksis välja ja lõi pauguga ukse kinni.

                        Korralik wtf moment.
                        Pole ka just palju kasutanud, aga nendel kordadel mil teinud siis olen ikka eelmine päev või samal hommikul kellaaja andnud. Kindlasti vähemalt 2-3h varem. Inimene võib ju tööl olla või elab ise teises linna otsas, lisaks jah veel sõnumi avamise aeg. Muidugi kui ta ise seda varem teada andis, et 15min enne on ok informeerida, siis küll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                          Pole ka just palju kasutanud, aga nendel kordadel mil teinud siis olen ikka eelmine päev või samal hommikul kellaaja andnud. Kindlasti vähemalt 2-3h varem. Inimene võib ju tööl olla või elab ise teises linna otsas, lisaks jah veel sõnumi avamise aeg. Muidugi kui ta ise seda varem teada andis, et 15min enne on ok informeerida, siis küll.
                          Jah, tema pakkuski selle variandi. Aga natuke oli seal miscommunicatinionit. Teisalt hämmastas mind reaktsioon korteri üleandmisel.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Jah, tema pakkuski selle variandi. Aga natuke oli seal miscommunicatinionit. Teisalt hämmastas mind reaktsioon korteri üleandmisel.
                            Noh, nende mõistes oled sa lääne rikkas turist, kes tuleb siia ülbama meie vaesele maale.

                            Kommentaar


                              Ma ikka nüüd kogu aeg näen siin foorumis, et Erki Nool tungis pisarad. Nii kahju.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Ma ikka nüüd kogu aeg näen siin foorumis, et Erki Nool tungis pisarad. Nii kahju.
                                Ja mitte ainult... Pärast Erki Avaldatud kõik oma saladusi, 459,97% suurendama miljonäre Eestis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X