320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Lisaks! Läksin eile vihmaga jooksma, Ruuben Kaalep seisis bussipeatuse varjuall nukras üksinduses. Kui viiskümmend minutit hiljem uuesti mööda litsusin, oli ta endiselt seal... Tekib küsimus, kas ta menetles või varitses?
    Leinas isa ilmselt.

    Kommentaar


      Ma ausalt öeldes ei teadnudki, kellest jutt. Läksin nüüd ja viisin ennast kurssi - kas tõesti on Meil Riigikogus tüüp, kes käib joogisena baaris turiste tülitamas ning haili viskamas? Suurem osa kergesti leitavat infot on mitme erineva taolise vahejuhtumiga seotud...

      Kakluste koha pealt nii palju, et keskmise foorumlase jaoks kvalifitseerun ma ilmselt täisossiks (kui muu ei aita, siis dresside koha pealt tehakse üldistus ikka). Olen maast madalast hoovis mänginud ning mida rohkem julgus ja jalad kandsid, seda kaugemale hoovidesse mängima läksin. Isiklikult mäletan eredaimalt aastaid 2000/2001, kui mängisime VÕK-i staadionil lettu ning staadionile oli 2 sissepääsu, mis asusid suunaga kaugele Meie selja taha. No ja üks kord juhtuski nii, et mängid, mängid ja järsku näed, et mõlemast suunast jookseb kokku ehk kiirel vaatlusel ca. 15 venelast. Meid oli 4 ning see olukord lahenes kiiresti, kuna iga lollgi saab aru, et targem oleks kiirelt üle aia lahkuda. Jooksime kodudesse ära ning väga hästi mäletan, kuidas tol perioodil räägiti ühest kurioossest vahejuhtumist, kus Järveotsa kooli kõrvale (seal, kus see burksiputka ja parkimisplats on) olla kogunenud kokku erinevast rahvusest inimesi, tehti sõbralikult paar "meeleolu pauku" taevasse, vaadati kes kuidas reageerib ning mindi laiali. Lääne-Tallinnas (jätame korralikumad kohad nagu Kakumäe välja) olen väga mitmetes eriolekutes tuianud kogu kellaspektri ulatuses ning julgen öelda, et siin on alati rahulik olnud.
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Kusjuures. Esmaspäeval jalutasin õhtul kolme sõbraga sellest Kalev Spa kõrval olevast pargist läbi. Kolm vene noort jorssi tulid suitsu küsima. Ütlesime, et pole. Üks vend läks ilgelt õhku täis, lendas mu tuttavale rinnaga rinna vastu, nina vastu nina ja värki. Okei, lähen ja rahustan. Venelase sõbrad veavad paukuva düüdi ära. Kõnnime minema. Äkki tuleb sama õhku täis vend jooksuga järgi, jälle hakkab edasi tüli norima. Jälle peab seletama, düüdi sõbrad proovivad täiesti lambist närvi läinud venda rahustada jne. Päris kummaline kogemusest, sest viimasel 10 aastal pole sellist olukorda tekkinud. Ei teagi, kas inimesed peale koroonakriisi kodusistumist peast nihkesse lähed või täiskuu või milles asi. (sai ka ärakõndides politsei düüdidile kutsutud, et äkki said kokku ja pandi nimi kirja ja rahustati maha)

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Kusjuures. Esmaspäeval jalutasin õhtul kolme sõbraga sellest Kalev Spa kõrval olevast pargist läbi. Kolm vene noort jorssi tulid suitsu küsima. Ütlesime, et pole. Üks vend läks ilgelt õhku täis, lendas mu tuttavale rinnaga rinna vastu, nina vastu nina ja värki. Okei, lähen ja rahustan. Venelase sõbrad veavad paukuva düüdi ära. Kõnnime minema. Äkki tuleb sama õhku täis vend jooksuga järgi, jälle hakkab edasi tüli norima. Jälle peab seletama, düüdi sõbrad proovivad täiesti lambist närvi läinud venda rahustada jne. Päris kummaline kogemusest, sest viimasel 10 aastal pole sellist olukorda tekkinud. Ei teagi, kas inimesed peale koroonakriisi kodusistumist peast nihkesse lähed või täiskuu või milles asi. (sai ka ärakõndides politsei düüdidile kutsutud, et äkki said kokku ja pandi nimi kirja ja rahustati maha)
          Sul peaks küll mingi keeratav olema kindlasti taskus ju, oleksid võinud ühe valma käbelt teha ja peace out koheselt.

          Kommentaar


            Sellise jaoks piisaks ühest taskus olevast Glockist, mitte mingist keeratavast.

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              Sellise jaoks piisaks ühest taskus olevast Glockist, mitte mingist keeratavast.
              Kuidagi väga vägivaldsed mõtted meil siin kell 22.54 laupäevasel õhtal. Äkki allars üks keeratav joint endale?

              Kommentaar


                Punane katk vohab Googles.



                Te võite antud dzentelmeni kohta arvata mida iganes, aga tähelepanuväärne on, et tolleaegsetest liidritest on ainult tema visioonid tulevikust olnud ettenägelikud ja realistlikud.

                Kommentaar


                  Huvitav mõelda, et ma kunagi rokkisin selle loo taustal ilma mõistmata selle loo sõnumit.

                  Kommentaar


                    Ma ei saa vendetta postitusest aru.

                    Kommentaar


                      Churchilli pilti pole. Ja sellest ta järeldas, et Google klassikalise suurkorporatsiooni lükkena on kommunistideks hakanud.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Kui totter soeng on see prügikotipats meestel.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Churchilli pilti pole. Ja sellest ta järeldas, et Google klassikalise suurkorporatsiooni lükkena on kommunistideks hakanud.
                          Aaaaaa

                          Noh, selle pääle ei oskagi nigu midagi kosta.

                          Kommentaar


                            Kui ma oleks Google, vastaks nonohile ''This question is locked and replying has been disabled.''

                            Selle vidina nimi on Knowledge Graph. Suhteliselt mõttetu tilulilu, aga siiski mingi tibla või bot otsustas oma meelsust näidata sellega, et kaotas sealt Churchilli pildi ära. Selline asi torkas inglastele silma olukorras, kus Churchilli kujude poliitilise korrektsuse üle käib ''debatt''. Selle asemel, et pildi link korda teha, hakkas Google full kelbast ajama, et nagu ei saagi korda teha enne kui asja on põhjalikult uuritud. Tundub väga mõistlik, suurimaid tehnoloogiahiide ei suuda mitu päeva leida spetsi, kes oskaks mõne rea koodi üle vaadata.

                            Kommentaar


                              Mulle lihtsalt meenub selle asjaga seoses kunagine guugli tulem, mis näitas, et kuninganna Elisabeth II sureb ära 2019 mingil kuupäeval vms. Noh, ja siis oli kah nalja nabani. Aga just nimelt nalja, sest kuigi muidugi oli inimesi, kes nägid selle taga suurt vandenõud, oli suht selge, et tegu on apsuga.

                              Ja guuglisuguste hiidude puhul on tegelikult "koodijupi" muutmine suht keeruline protsess, sest neil lingivad erinevatel aegadel ehitatud erinevad süsteemid üksteise külge, ja vahel on sellise monstrumi puhul raske aru saada, mida üks muutus endaga kaasa võib tuua.

                              Aga, eks ta ole, võib-olla oli tõesti vandenõu! Mida sellega saavutada taheti, ma ei tea... Ainult seda, et guuglil pole isegi selgroogu, et Hiinale vastu asuda, vaevalt et nad hakkaksid jõudsalt mingit poliitilist agendat ajama, millega pooled enda kasutajad välja vihastaksid.

                              Kommentaar


                                Duckduckgo on vastus googlile.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X