320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hea, et ühiskonnas on julm väärtuskonflikt, loodan, et see jätkub kaua. Ainult nii on progressiks lootust. Palju jubedam kui kogu ühiskond koogutaks end 50+ vanameeste nõukaaegsete väärtuste ees, mida PM igapäevaselt propageerib.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Väga hea, et ühiskonnas on julm väärtuskonflikt, loodan, et see jätkub kaua. Ainult nii on progressiks lootust. Palju jubedam kui kogu ühiskond koogutaks end 50+ vanameeste nõukaaegsete väärtuste ees, mida PM igapäevaselt propageerib.
      Iseasi kuidas see väärtuskonflikt ennast manifesteerib. Väärtuste ja moraali osas ühiskondlikud debatid on käinud permanentselt juba aastatuhandeid. See on igati normaalne. Aga "väärtuste" sildi all laamendamine, rüüstamine ja tapmine ei anna endast mingit progressi.

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Aga "väärtuste" sildi all laamendamine, rüüstamine ja tapmine ei anna endast mingit progressi.
        Parem revolutsioon kui tiirased vanamehed.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Parem revolutsioon kui tiirased vanamehed.
          Kuidas selline ilmselge vanuselise diskrimineerimisega (ageism) postitus veel üleval on? Miks ei ole see juba kustutatud, antud isik vangi pandud ja kogu tema maine vara mustanahalistele ümber jagatud? Viva la revolución!

          Kommentaar


            No naised võivad ka onu Heinod olla, ma küll ei tea mis see vaste nende kohta võiks olla... tädi Karin?

            Mulle on päris mitu korda õeldud creepylt "kullake" ärikohtumisel(ühe Eesti suurima ravimite hulgimüüja ostu- kategooriajuht) ja ühe suurima riiklike sihtasutuse juht pidevalt mainis, et oma edu olen ma saavutanud pelgalt oma välimuse tõttu. Need 40+ naised, kellel natukene võimu käes aga mingi sisemine vimm kõigi meeste vastu vaja kuidagi välja elada.

            Muidugi enamasti ma tajun emalikke emotsioone enda suunas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              No naised võivad ka onu Heinod olla, ma küll ei tea mis see vaste nende kohta võiks olla... tädi Karin?
              Tädi Anna - see kõnetab tervet Eestit (ja tegelikult ka maailma) ning vast saame ikka mõne inimese vaimse (ja füüsilise) tervise perse ka lõpuks (tema nime pärast) keeratud (ja raha, punkte teenitud).

              See polnud nüüd torge sinu suunas, vaid suuremat kõlapinda omavate suunas.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Tädi Anna - see kõnetab tervet Eestit (ja tegelikult ka maailma) ning vast saame ikka mõne inimese vaimse (ja füüsilise) tervise perse ka lõpuks (tema nime pärast) keeratud (ja raha, punkte teenitud).

                See polnud nüüd torge sinu suunas, vaid suuremat kõlapinda omavate suunas.
                See muidugi on ka õige tähelepanek, liiga kergelt sildistatakse/üldistatakse tõesti, olgu selleks Karen või Heino ja enam vist ei pea paika ütlus, et nimi ei riku mees/naist. Tean ühte Karenit, ameeriklane, näeb välja täpselt selline, et kohe tahaks juhatajaga vestelda(soeng, prillid) aga tegemist on äärmiselt sümpaatse inimesega muidu aga nende meemide tõttu on tema elu kindlasti nüüd keerulisem. Mul on ka kasuonu Heino, kes noh ongi nagu "Onu Heino" aga mul pole õrna aimugi kas ja kuidas see tema elu mõjutanud on, vaevalt tal endalgi, sest viin talle maitseb, kohe väga maitseb, iga päev.

                Kommentaar


                  Üksik üüriline?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Eks nad suudaksid vabalt asja tuumani jõuda, kuid nagu enamike teemade puhul, siis kõigepealt läheb silme eest mustaks ja... once you go black, you'll never go back vist
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kord aastas võib erandkorras ka mõelda, et miks see pilt kohe mustaks läheb. Suurepärane võimalus oma üliarenenud kriitikameelt rakendada.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Kord aastas võib erandkorras ka eelarvamuste ja hinnangute vabalt suhelda.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Torujüri on juba kaks korda kindlalt kokkulepitud aega edasi lükanud. Tra küll, võtke kokku, udud.
                          Kolmas kord. Hüppa v***u. Saatsin perse ja otsisin uue, kes tuli sama päeva õhtul kohale ja tegi töö ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Kõik teenusepakkujad on hakanud viimasel ajal üle laskma ja ebakvaliteetset tööd tegema. Tundub, et elu on jätkuvalt liiga lill.

                            Ise tellin ka kööki, kuhu tuleb töötasapinnana kivi. Kõigepealt lükkas kivimõõtja tuleku edasi, sest tüübil meenus faking samal hommikul, et peab Soomes komandeeringus olema. Tulid siis paar päeva hiljem, aga need õlid suutsid mööblifirma jooniseid valesti lugeda ja jätsid mingid pinnad mõõtmata. Fakk. Nagu mul oleks tohutult pinda, mida kahe silma vahele jätta. Kogu selle sita tõttu lükkub minu köögi paigaldus vähemalt nädal edasi, mistõttu ei saa jätkuvalt kodus normaalselt süüa.
                            yipikaye. Tehas jättis kivisse mingid augud puurimata (mis olid joonisele märgitud!!!!), mistõttu ei saa tasapinda paigaldada. Hurraa. järgmine lisanädal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              yipikaye. Tehas jättis kivisse mingid augud puurimata (mis olid joonisele märgitud!!!!), mistõttu ei saa tasapinda paigaldada. Hurraa. järgmine lisanädal.
                              Muljetavaldav seeria sul, kuidas närvidega lood on ?
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -21- Vaata postitust
                                Muljetavaldav seeria sul, kuidas närvidega lood on ?
                                Viimasel piiril. Aga arvestades, et homme tuleb korra veel torujüri, siis olen kõigeks valmis. Hea, et puhkus on, sest muidu ma oleks kõigi nende õlide pärast ka töö ja kodu vahet pidanud sõitma. Kõige tragikoomilisem on, et mu elukaaslase venna köögisaaga kõrval kahvatub see jätkuvalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X