320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Silvia Ilves v
    Lol lol. Silvia Ilvesel on hapukoorest pohhui, leheartiklite põhjal otsib ta seniajani õiget mehemahla maitset

    Kommentaar


      Viljandi Tulevik jõudis Virginia Woolfi!
      https://www.facebook.com/groups/Wool...5742134454042/

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        Viljandi Tulevik jõudis Virginia Woolfi!
        https://www.facebook.com/groups/Wool...5742134454042/
        Loen seda gruppi aegajalt ja mõtlen, et kas tõesti on maailmas kõik nii hästi, et selliste raskete probleemidega tegeleda.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          Kõige ägedam on seda siis lugeda, kui keegi kinga saab.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Mul tegi kolleeg hea tähelepaneku, et kuna tema käes on meie valvetelefon ja sinna saabusid pidevalt kõned vanglatest, siis ta salvestas numbri ära, et näeks, kui vangid helistavad. Kuna meile tuleb pidevalt vihjeid, siis korraga hakkasid igasugu enda sõnul ärimehed, lugejad ja lihtsad kodanikud pidevalt teada andma, kuidas isik X või firma Y on räme pättide kamp ja neid peaks jubedalt uurima. Inimesed ise jäävad muidugi heasoovlikult anonüümseks, kuid telefon näitab alati "Vangla".

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Kõige ägedam on seda siis lugeda, kui keegi kinga saab.
              skrolli paar kuud tagasi, vöid sealt minu nime leida
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Telliskivi on wannabe Kreuzberg.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Telliskivi on wannabe Kreuzberg.
                  Pagulased?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Pagulased?
                    nope. pigem perse kukkunud grunge hipsterid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      nope. pigem perse kukkunud grunge hipsterid.
                      No minu kreutzi kogemus on ikka pigem muumaalased.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        No minu kreutzi kogemus on ikka pigem muumaalased.
                        Muumaalastega mul tuleb hea lugu meelde Kreutzis. Mingil peol tutvusin ühe Etioopia tsikiga, tsikk no nii ilus, et teha üks null kuskil vetsus. Paar tundi sai jutustatud ja veini rüübatud ja mingil hetkel tsikk teeb ettepaneku, et lähme kuskile edasi. Ma mingi, eee okei, davai, lets go. Jalutame ja jalutame ja mingil hetkel tsikk ütleb, et siin see koht ongi. Saabusime kuskil kivibaari, kus mingis nurgas 60 aastane vanaisa teeb kivi ja teises nurgas hijabi kandvad lesbid lasevad tatti. Ma mingi meeltesegaduses, okei, väga bueno koht. Samal hetkedel mõtlen, kuidas selle Allahiga teil seal ikka on? Edasi ei viitsinud mõelda ja tegime kivist vesipiipu ja suhtleme siiamaani. Love it.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          amazonase vihametsad põlevad ja meedia on jumala vait. notre dame põles oli meedia leinas ja nutus. türa mis topeltstandarid ikka, putsis maailm ikka.

                          https://www.err.ee/975430/karol-kallas-amasoonia-tulemure-on-mottetu-massihusteeria

                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Mulle meeldib see, et lugu sai enne otsa, kui labaseks muutus. No päriselt.
                            Te tartlased ei mõistagi päris tähelepanekuid.

                            Kommentaar


                              Tartu Ülikooli ajakirjandusõppejõud ja Postimehe sulesepp Priit Pullerits on oma blogis suusk.blogsport.com võtnud taaskord rünnaku alla ERR-i sporditoimetuse ja nende Premium liiga otseülekanded.


                              Debiilik kardab, et unustate ära, et ta on debiilik.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                "Pullerits viitab Eesti jalgpallijuhi Aivar Pohlaku kaks aastat tagasi tehtud 950 000 euro suurusele annetusele, mis aitas ERR-il omandada 1,34 miljonit maksnud Rahvuste liiga (UEFA Nations League) ülekandeõigused.!

                                Delfi ajakirjanik mõtles, et teeskleb ka töö tegemist ja lisab ise ühe reakese, aga noh

                                Kommentaar

                                Working...
                                X