320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nägin täna esimest korda lives liiklusõnnetust pealt. Rattur jäi auto alla. Päris karm laks ja veel kõrvulukustavam kisa tema poolt. Aga üldiselt pääses naine isegi hästi, kui arvestada, milline auto esiklaas välja nägi. Tohutult joppas, et 10cm kõrgune terav äärekivi peast mööda läks. Õnneks oli kohe kontaktne, käed liikusid ja üks jalg ka. Ilmselt läks üks jalaluu, mis suurema matsu vastu võttis.

    Ja pealtnägijad käituvad kohati veel ebaratsionaalsemat, kui kannatanu ise. Kaks naisterahvast olid väga varmad risti teele jäänud ratast sealt ära koristama. Õnneks sain jaole.

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      Järgmise deidi lõpus plaanis konkreetne ettepanek teha? A niisama vaikselt edeneda ei sobi? Või antud isendi lagi olekski madrats olla mõnel korral vaid?
      Mis ettepanek? Köik käib sujuvalt, tunde järgi ikka. Sobib ikka vaikselt edeneda, aga naised saadavad sind ise pikalt, kui kaua viivitad. Ma selliseid väljendeid nagu madrats ei kasuta, aga näiteks viimane konkreetne "isend" keda esimest korda hotelli ees nägin tuli otse 2 tunniselt tinder deidilt kellele rahulikult korvi andis, sest keskmine Eesti mees ei suuda vestlust naistega pikalt aretada. Loomulikult tegu natuke naiivse noore neiuga, kes hiljuti pealinna kolinud, aga ega mina teda halvasti tundma pannud ei ole.
      Kes tahab vaid madrats olla, on minu jaoks pettumus. Näiteks üks naisterahvas, kellega telliskivis tantsuplatsil tutvusin ja kiirelt teemaks läks, enam hiljem vastu ei kirjutanud ka. Kuigi sai öö läbi pulli tehtud, räägitud maast ja ilmast ja hommikul takso peale saadetud. Tsikk ütles, et viimati magas kellegagi 2017 a (teatud märkide pealt natuke isegi usun), kuigi täiesti kena ja armas tüdruk.
      Veits ära kasutatud tunne endal, kui keegi üheks ööks trofeed otsib, mida pärast ära unustada.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Oled juba mõelnud ka, et mida enda juures muuta, et vähem pealiskaudseid partnereid attractida? Või soldierdad eesmärgi nimel kõigest läbi?
        Küsi uuesti, sest annad praegu way too much respekti teisele poolele. Kui arvad, et emotsionaalselt sidet ei vöi möne tunniga tekitada ka siis kui teine tüüp ei suuda seda aastaga, siis think again.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Ja pealtnägijad käituvad kohati veel ebaratsionaalsemat, kui kannatanu ise. Kaks naisterahvast olid väga varmad risti teele jäänud ratast sealt ära koristama. Õnneks sain jaole.
          Viisid ise ratta koju?
          Aga üldiselt on seda suht kurb vähemalt Tallinnas vaadata, et kui keegi on viga saanud või lamab meelemärkuseta keset kõnniteed, siis tihtipeale kipuvad inimesed ignoreerima ning olema suhtumisega, et "kui ma nüüd kuidagi reageerin, siis võib mulle mingi jama kaasneda." Õnneks on see minu vaatluse põhjal viimaste aastatega küll paranenud ja inimesed märkavad üksteist rohkem.

          Kommentaar


            Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
            Viisid ise ratta koju?
            Aga üldiselt on seda suht kurb vähemalt Tallinnas vaadata, et kui keegi on viga saanud või lamab meelemärkuseta keset kõnniteed, siis tihtipeale kipuvad inimesed ignoreerima ning olema suhtumisega, et "kui ma nüüd kuidagi reageerin, siis võib mulle mingi jama kaasneda." Õnneks on see minu vaatluse põhjal viimaste aastatega küll paranenud ja inimesed märkavad üksteist rohkem.
            https://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Kitty_Genovese See on eetikaõpingutel ülikoolis esimene peatükk.

            Kommentaar


              Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
              Viisid ise ratta koju?
              Aga üldiselt on seda suht kurb vähemalt Tallinnas vaadata, et kui keegi on viga saanud või lamab meelemärkuseta keset kõnniteed, siis tihtipeale kipuvad inimesed ignoreerima ning olema suhtumisega, et "kui ma nüüd kuidagi reageerin, siis võib mulle mingi jama kaasneda." Õnneks on see minu vaatluse põhjal viimaste aastatega küll paranenud ja inimesed märkavad üksteist rohkem.
              Paar korda reageerid ja läheb appi, saad alkoholist ülejoonud "hädasolijalt" sõimata ja ega rohkem ei viitsi.

              Kommentaar


                Ma olen kunagi läinud appi või, noh, kutsunud politsei mehele, kes magas keset Tatari tänava sõiduteed. Sõimata ei saanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma olen kunagi läinud appi või, noh, kutsunud politsei mehele, kes magas keset Tatari tänava sõiduteed. Sõimata ei saanud.
                  Ma kunagi keset talve helistasin, et mingi kodutu mees magab siin miinuskraadidega tänaval. Sain dispetcherilt õiendada, et miks ma vaatama ei lähe,et kas ta liigutab vms. Ma olin mingi 14, hui ma julgesingi näpima minna...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Ma kunagi keset talve helistasin, et mingi kodutu mees magab siin miinuskraadidega tänaval. Sain dispetcherilt õiendada, et miks ma vaatama ei lähe,et kas ta liigutab vms. Ma olin mingi 14, hui ma julgesingi näpima minna...
                    Aa, kunagi helistasin, et Wismari tänaval on ilmselges narkojoobes mees, kellel on käes hiigelsuured hekikäärid ja kes käitub inimeste suhtes agressiivselt.

                    Möödusid mõned minutid, jõudsin koju, olin vetsus, kui helises telefon ja küsiti: "Õu, a kus see djüüd nüüd on?"

                    Mina: "Mul pole õrna aimugi."

                    Vastus: "Ah, no siis jah."

                    Kommentaar


                      Aastaid tagasi küsis minu ema sügisporis vedelevalt tüübilt,et kas tollel on miskit viga? Tüüp tuli hoobilt teadvusele ja vastas,et tal on tripper!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                        Aastaid tagasi küsis minu ema sügisporis vedelevalt tüübilt,et kas tollel on miskit viga? Tüüp tuli hoobilt teadvusele ja vastas,et tal on tripper!
                        Niimoodi naisterahvale ei öelda!

                        Kommentaar


                          Mõned aastad tagasi, keskmise tihedusega maanteel enne suvalist bussipeatust, oli tüüp jalgrattaga pikali maas tee servas. Pidurid plokki ja jooksin välja. Härra oli sigalakerdis ja kontakti suutsin hädavaeva saada, aga saatis mind peeti ja küsis suitsu. Ok, sinna maha teda nagu jätta ei saanud, seega veeretasin ratta bussipeatusesse ja djüüdi lohistasin sinna kõrvale (jalgu alla ei võtnud). Istusin autosse ja sõitsin minema ning pärast hakkasin mõtlema - kogu seda pulli vaatas aeglustades pealt ca 20 autot. Huvitav, mis seal autodes mõeldi? Ajas alla mehe ja veeretab venda minema? Nojah, kehitasin õlgu ja lootsin, et vend päriselt kuskil alla ei jää.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma olen kunagi läinud appi või, noh, kutsunud politsei mehele, kes magas keset Tatari tänava sõiduteed. Sõimata ei saanud.

                            2004, Tartu

                            Möödusid mõned minutid, jõudsin koju, olin vetsus, kui helises telefon ja küsiti: "Õu, a kus see djüüd nüüd on?"
                            Mina: "Mul pole õrna aimugi."
                            eks vist sellepärast soovitataksegi nö liinile jääda, et kui juba helistasid, siis mängid abipolitseinikku lõpuni (ja vast ka sellepärast, et ei ole mingi suvaline tüngakõne)

                            . Eestis ja mujal Euroopa Liidus (samuti Islandil ja Gruusias) on üks hädaabinumber (112) kiirabi, pääste ja politsei kutsumiseks. Helista häirekeskusesse, kui vajad abi – kui sinu või kellegi teise elu, tervis, vara või keskkond on ohus või on alust arvata, et midagi ohtlikku on juhtumas. Hädaabinumber 112 on sulle alati kättesaadav ning sellele h...

                            Kui olukord muutub, anna sellest kindlasti teada.
                            Hoia oma telefoniliin vaba, et sulle saaks vajadusel tagasi helistada


                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                              https://www.112.ee/et/hadaabinumber-112
                              Kui olukord muutub, anna sellest kindlasti teada.
                              Hoia oma telefoniliin vaba, et sulle saaks vajadusel tagasi helistada
                              Need on epic kõned olnud minulgi. Kuna ma kutsun enam-vähem igale imelikus olukorras olevale tüübile auto kohale, siis on juhtunud ikka mitmeid kõnesid.

                              Üldjuhul, tõesti, ma väga rõhutan, et üldjuhul pole probleeme esinenud.

                              Aga on ka olnud täiesti arusaamatuid vestlusi.

                              Üks oli möödunud talvest, kus mingi tüüp magas sellel busside parkimise platsil, kus Tallinnas bussid pargivad Coca Cola kino kõrval Subway juures ja Olerexi tankla vastas. Oleks mõni buss tagurdanud, oleks vennast üle ka sõitnud, üks oligi sellel kursil, sain pidama ja hoiatasin ning siis kõlistasin.

                              Kõik oli okei, kirjeldatud, öeldud, et hingab, kuid lumes ehk viige kuhugi magama ja kuivama.

                              Aga siis tuli pirn: MIS AADRESSIL ON?

                              Ma olin nagu, et kust ma tean, see on plats. Ja ma kirjeldasin, et vaadake google mapsist.

                              EI ME EI SAA ILMA AADRESSITA SÕITA. TE PEATE TEADMA!

                              Siis oli küll juba, et kukuleelu. Et positsioneerige siis mind.

                              EI SAA! ÖELGE AADRESS.

                              Siin on see Olerexi tankla ka, kus teil patrullid kogu aeg kohvi ostavad, öelge raadiosse ja iga politseinik teab.

                              EI SAA! ÖELGE AADRESS!

                              Me siis paar minutit jaurasime ja lõpuks suutsin kuskilt tänava nime tuletada, sest mind Tallinna tänavate nimed eriti ei huvita. Tartu ruulib.

                              Aga jah, mõnikord on ikka täiesti kummalised värgid sinna kõlistades.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Kirjeldus oli ju suhteliselt segane. Tänava nime ei pruugi teada, aga ''Olerexi vastas, busside seisuplats'' oleks palju selgem asukohakirjeldus, Coca Cola ja Subway mainimine oli täiesti ebavajalik?. Kui teisel pool telefoni ka samasugune ''tartlane'' siis ta satubki segadusse, et kuhu täpselt suunan.
                                Huvitav, kas aadressile mingeid standardnõudeid polegi? Vaatasin streetviews praegu ja no peab ikka tõesti korralik Sherlock olema, et majadelt tänava nime või numbri kätte saaks seal piirkonnas. Vaadake näiteks Hobujaama 8 maja. Kas turist või harva Talllinnasse sattuv inimene peaks tõesti oskama ilma suurema otsimiseta seda pruuni plekilätakat märgata, majanumber praktiliselt maja tooni hall ka veel boonus nägemiskontrolli ülesandeks. Seal kandis liigub (liikus enne coronat) tohutult turiste jalgsi, kuidas nad kutsuks omale kiirabi vajadusel kui majanumbrid ja tänavanimi selline sõjasaladus on...

                                Google mapsi nad vist ei tohigi kasutada muide, häirekeskusel peaks olema oma kohalik kaart, mis vähemalt teoorias peaks olema palju täpsem ja up to date.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X