320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas P!NK Vaata postitust
    Never tell a girl that she has a mustache. If you're a girl, never have a mustache.
    No kas hakkasid kasvama?
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Kui INES on laval, siis ununeb kõik muu...
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Kui INES on laval, siis ununeb kõik muu...
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Levika triiki täis suitsuruumist läbiminekuks ei piisa lausest "Laske läbi, ma olen lapsega". Tegu on ikka võrdõigusliku maailmaga. Palju paremini mõjub lause: "Laske läbi, mul on boner".

          Kommentaar


            Klaver on vägagi pädev pill metali esitamiseks !





            Või mis ?

            Kommentaar


              olulist statistikat: http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=3073&q=1

              (tõenäoliselt kunagi kusagil ikka olnud, aga nojah)
              Jack of all trades, Master of nuns

              Kommentaar


                Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                olulist statistikat: http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=3073&q=1

                (tõenäoliselt kunagi kusagil ikka olnud, aga nojah)
                Ma ei saa kunagi aru, et kas see peaks olema nagu peenis puhkeseisundis või tööseisundis mõõdetud pikkus?

                Kommentaar


                  ikka puhkeseisundis
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    ikka puhkeseisundis
                    Ma kahtlen.
                    This means the great majority of penises measure between 15cm and 18cm (6-7 inches) when erect, with the average figure being about 16.5cm (6.5 inches).

                    Kommentaar


                      Kuhutame ette kuidas see mõõtmine käis.
                      Kõlab uksekell, teed lahti ja ukse taga seisab 55 aastane kortsus vanamammi. "Tere. Tulime teie peenise pikkust mõõtma. Palun laske püksid alla. Mul on olemas ka ajakirjad kui muidu töövalmis ei saa. Olete valmis? Kas nii lühike ongi? Ahah. Aitäh abi eest. Nägemist." Mees seisab kohmetult ukse peal püksid alla lastud.

                      Kommentaar


                        sa ei tea asjast ikka mitte midagi.
                        Kõlab uksekell, teed lahti ja ukse taga seisab 55 aastane kortsus vanamammi: "Tere. Tulime teie peenise pikkust mõõtma. Palun laske püksid alla. Mul on olemas ka viis ablast mõskinit, kes erinevaid pikkusi neelavad. Olete valmis?"
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Delfis tiksuv Starmani reklaam ütleb Bardon, kuigi eeldan, et on tahetud öelda Pardon.

                          Kommentaar


                            Kõigile tuntud meetod on ikka vana hea tikutops-laud-joonlud variant ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Kõigile tuntud meetod on ikka vana hea tikutops-laud-joonlud variant ju.
                              Kõik muud meetodid on ÜRO poolt ametlikult pettuseks kuulutatud juba aastast 1979. Siiski väidavad skeptikud 150 cm pikkade Ekuadori meeste supertulemust vaadates, et tegu võib olla klassikalise soovmõõtmisega, kus lisaks peenisele mõõdetakse ära ka munad ja nahhaalsemate tüüpide puhul isegi osa persest.

                              Tulemusi vaadates jääb aga silma, et mõnevõrra üllatuslikult eksisteerib korrelatsioon lühikese Johnsoni ja suure rahvaarvu vahel. Darwin jääks selgituse võlgu, ma pakun.
                              Jack of all trades, Master of nuns

                              Kommentaar


                                Üldiselt ma tulemusi ega kasutatud metoodikat kahtluse alla panna ei soovitaks. Pole vahet, kas mõõtjaks ning ühtlasi mõõdetava instrumendi ettevalmistajaks oli 55-aastane kortsus vanadaam, 55-aastane kortsus vanadaam viie noorusliku ja reipa abilisega või klassikaline baarilett+joonlaud sümbioos. Juba ainuüksi fakt, et Aafrikas troonib esiplaanil Sudaan, välistab igasugused mahhinatsioonid. Sest nagu mu hea sõber neeger John juba ütles: kui Darfuris automaadiga võsaneegreid taga ajades šlong vastu reisi ei peksa, siis pole tegemist õige patrioodiga.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X