320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Mis hea pärast peaks laamendajaid toetama? Tõrvikurongkäik ju ei kutsu üles laamendama või poode rüüstama.
    Nad ei avalda toetust laamendamisele, vaid liikumisele. Vaata vähem Fox Newsi. Ja kui sa ütled, et ühiskonnas on kõik timmis ja hästi juhitud, kui üle USA on see möll käimas, siis on juhtimine hea olnud, siis, noh, palju edu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Nad ei avalda toetust laamendamisele, vaid liikumisele. Vaata vähem Fox Newsi. Ja kui sa ütled, et ühiskonnas on kõik timmis ja hästi juhitud, kui üle USA on see möll käimas, siis on juhtimine hea olnud, siis, noh, palju edu.
      Igatahes ei vääri see liikumine rohkem toetust, kui aprillimäratsejad vist 2007. aastal.

      Kommentaar


        Panin tähele, et eile Stocki minnes seisid ristmikul kõrvuti punase tule taga, kõik esireas, autod numbrimärkidega, mis algasid nii, 111, 666, 333. Jõudes üle ristmiku seisis Stocki peaukse ees takso mille nr algas 444. Lotoga miljoni võitmine lükkus vist taas kaugustesse...

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Igatahes ei vääri see liikumine rohkem toetust, kui aprillimäratsejad vist 2007. aastal.
          See, et meie noored viimasel ajal on hakanud rohkem oma häält tõstma rahumeelselt ja välja minema mis iganes ühiskonna teemadel võiks olla ikkagi positiivne nähtus. Sulle nagu tõesti ei tundu?

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            See, et meie noored viimasel ajal on hakanud rohkem oma häält tõstma rahumeelselt ja välja minema mis iganes ühiskonna teemadel võiks olla ikkagi positiivne nähtus. Sulle nagu tõesti ei tundu?
            Märatsejaid ei vääri mingit toetamist. Kirugu valitsust, kui soovivad, aga pätte pole vaja kiita. Kui see liikumine on kaose tekitanud, siis mina sellist ei toeta.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Märatsejaid ei vääri mingit toetamist. Kirugu valitsust, kui soovivad, aga pätte pole vaja kiita. Kui see liikumine on kaose tekitanud, siis mina sellist ei toeta.
              Palju neid märatsejaid on olnud peale esimest kahte päeva?
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                73-aastane
                77-aastane
                78-aastane

                vanuserassism, kuid need poliitpead on uusi ja värskeid mõtteid kindlasti täis.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mida nad siis täpselt tegema peaks?
                  Küsigu asiaatidelt nõu.

                  E: USA omadelt siis.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Küsigu asiaatidelt nõu.

                    E: USA omadelt siis.
                    Kuidas see pädev võrdlus on? Samahästi võiks võrrelda Nigeeriast tulnud immigrantidega, aga ei ole ju väga aus võrdlus kuna nii asiaate kui ka Nigeeria immigrante ei toodud USAsse orjalaevadega.

                    Data show Nigerians the most educated in the U.S.

                    Kommentaar


                      Võrdlus? Vastasin küsimusele (andsin viite - reaalselt võib neilt nõu küsida, sest pole ka nemad maailma teretulnumad, kuid saavad nagu hakkama).
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Kuidas see pädev võrdlus on? Samahästi võiks võrrelda Nigeeriast tulnud immigrantidega, aga ei ole ju väga aus võrdlus kuna nii asiaate kui ka Nigeeria immigrante ei toodud USAsse orjalaevadega.

                        Data show Nigerians the most educated in the U.S.
                        probleem ju väidetaksegi olevat nahavärvis.. (mitte selles et mingi seltskond käitub nagu loomad)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Võrdlus? Vastasin küsimusele (andsin viite - reaalselt võib neilt nõu küsida, sest pole ka nemad maailma teretulnumad, kuid saavad nagu hakkama).
                          Nemad läksid sinna töölistena ja said oma äri ajada, oma keeli rääkida, oma kultuuri järgida jne. Nõu võiks küsida siis kui samalt pulgalt alustatud oleks, või?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Nemad läksid sinna töölistena ja said oma äri ajada, oma keeli rääkida, oma kultuuri järgida jne. Nõu võiks küsida siis kui samalt pulgalt alustatud oleks, või?
                            Mina küsin küll nõu nendelt, kes on kogenumad, asjadega hakkama saanud.

                            Ja kuna asiaadid siiski pole ka teretulnud ning tagakiusamine suht tavaline nähtus, siis nagu suht sama palgimeri jalge ees.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Mina küsin küll nõu nendelt, kes on kogenumad, asjadega hakkama saanud.

                              Ja kuna asiaadid siiski pole ka teretulnud ning tagakiusamine suht tavaline nähtus, siis nagu suht sama palgimeri jalge ees.

                              Slavery, Lynching ja Jim Crow ei ole asiaatide ajalugu USAs.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Märatsejaid ei vääri mingit toetamist. Kirugu valitsust, kui soovivad, aga pätte pole vaja kiita. Kui see liikumine on kaose tekitanud, siis mina sellist ei toeta.
                                Jalgpallifännid on ka ajaloos päris palju kaost tekitanud. Kuidas sa üldse seda ala toetada saad? Märatsejad ei vääri ju toetust! Imselgelt tuleb järeldused teha mingi üliväikese debiilse massi pealt ja kui toetad jalgpalli, siis toetad taplevaid-laamendavaid ultrafänne. Mitte, noh, suurt ideed ja nägemust jalgpallist kui sellisest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X