320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Tähelepanek:

    Ise on jäänud endale selline mulje, et ma olen peaaegu ainuke vend kes foorumis julgeb ja seda ka tunnistab kui millestki valesti olen aru saanud või valesti midagi ennustanud/arvanud.

    Soovides ennast parandada, siis proovisin leida mõnda sellist hetke kus olen vastupidiselt käitunud. Ei leidnud.

    Palun nüüd abi, et kui keegi on näinud ehk oskab aidata ja näidata mulle sellist hetke, et saaksin siis ennast tagantjärele analüüsida.

    Kui aitaja mind kuskil näeb, teen esimesed õlled välja.
    Siiamaani räägid, et Ole on hea treener!!! Jäta õlled Tartu SIP nt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Selles samas Ekspressi artiklis kommenteerib TÜ õppejõud Toivo Aavik kapihomode, pedoflilide, zoofiilide jt tõmmet konservatiivsete erakondade poole.
      kusagil mingi uuring ka näitamaks, et proportsionaalselt suurem hulk pedosid konservatiivide hulgas või mingi puusalt tulistamine jälle?

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Ise on jäänud endale selline mulje, et ma olen peaaegu ainuke vend kes foorumis julgeb ja seda ka tunnistab kui millestki valesti olen aru saanud või valesti midagi ennustanud/arvanud.
        Kui välja jätta mõned hetked, kus hapuks minnes sa nädalaks maja ehitama kaod, siis kinnitan, et meenub kohe oma 3-4 momenti, kus lindur on enda eksimusi tunnistanud viimasel paaril kuul.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
          Nonii sõbrad konservatiivid, kas te suudate nagu ühe päeva normaalsed olla ja oma võmpa mitte igasse ettejuhtuvasse auku toppida või peame tõesti rahvahääletuse hobuste nikkumise keelustamiseks tegema?

          https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...obustel-kulas?
          Ma kogu teksti ei viitsinud läbi lugeda, aga ühe lause peale pidi kohvi äärepealt ekraanile lendama.

          ENDINE RATSASPORDISPONSOR VALLO KAPPAK: „Ma kunagi ei eelda, et sport mulle rahalises mõttes midagi tagasi annab. Sport tasub mulle emotsionaalselt. Kui tulevad tulemused, tunnen ka mina end hästi. Aga hobustega ma hetkel küll enam tegeleda ei soovi.“
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
            Ma kogu teksti ei viitsinud läbi lugeda, aga ühe lause peale pidi kohvi äärepealt ekraanile lendama.

            ENDINE RATSASPORDISPONSOR VALLO KAPPAK: „Ma kunagi ei eelda, et sport mulle rahalises mõttes midagi tagasi annab. Sport tasub mulle emotsionaalselt. Kui tulevad tulemused, tunnen ka mina end hästi. Aga hobustega ma hetkel küll enam tegeleda ei soovi.“
            Eks ole juba nii mõndagi saavutatud ka.

            Kommentaar


              prismas reklaam kõlaritest, et nüüd saab end kiirelt ja mugavalt netis kõigest 1 minutiga töötuna arvele võtta.

              selline kergelt düstoopiline tunne enne jõule

              Kommentaar


                Ma olen veidi pettunud sellest Tori loost. Ma lootsin, et loomaarmastajaks on kohalik humorist Hillar K., aga mingi suvaline klemm...

                Kommentaar


                  Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                  kusagil mingi uuring ka näitamaks, et proportsionaalselt suurem hulk pedosid konservatiivide hulgas või mingi puusalt tulistamine jälle?
                  Mingi hetk jooksis see uuring läbi, https://www.scientificamerican.com/a...n-homosexuals/
                  See räägib küll nüüd pigem homofoobidest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Tähelepanek:

                    Ise on jäänud endale selline mulje, et ma olen peaaegu ainuke vend kes foorumis julgeb ja seda ka tunnistab kui millestki valesti olen aru saanud või valesti midagi ennustanud/arvanud.

                    Soovides ennast parandada, siis proovisin leida mõnda sellist hetke kus olen vastupidiselt käitunud. Ei leidnud.

                    Palun nüüd abi, et kui keegi on näinud ehk oskab aidata ja näidata mulle sellist hetke, et saaksin siis ennast tagantjärele analüüsida.

                    Kui aitaja mind kuskil näeb, teen esimesed õlled välja.

                    mis selle diiliga oli et pidid foorumist (teatud ajaks) ära kaduma? kandsid "karisuse" ausalt lõpuni?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Mingi hetk jooksis see uuring läbi, https://www.scientificamerican.com/a...n-homosexuals/
                      See räägib küll nüüd pigem homofoobidest.

                      Vabandan et ei viitsi seda hetkel läbi lugeda, aga kas siis peded ise kiusavad üksteist?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Vabandan et ei viitsi seda hetkel läbi lugeda, aga kas siis peded ise kiusavad üksteist?
                        Heterod kiusavad koguaeg yksteist ju, miks siis lillad ei või

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Vabandan et ei viitsi seda hetkel läbi lugeda, aga kas siis peded ise kiusavad üksteist?
                          Foorumi suurima homofoobi ja igal võimalusel oma heterostaatuse rõhutajana peaksid vist hästi teadma?
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Soovin hobusenikkujat tänada selle eest, et leidsin tänu temale juhuslikult üles klipi, kus Hando Tõnumaa sokk munni otsas korvpalliplatsile jookseb, mida ma varem päris pikalt otsida olen üritanud.

                            Üks tuttav mainis, et ilmselt on EKRE vabandus stiilis "aga teised sittusid ka", mul tuli see skandaal meelde ja 2:40 peal on kauaotsitud lõik

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                              Foorumi suurima homofoobi ja igal võimalusel oma heterostaatuse rõhutajana peaksid vist hästi teadma?

                              Kohtus näeme rsk!

                              Kommentaar


                                See aasta on tööjuures jõulukaartide (isegi elektrooniliste) saatmine eriti vaikne olnud. Ise olen ainult ühe saanud.

                                Tho võibolla pole üldmaililt edasi saadetud.
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X