320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea jah, miski ei pane telekat avama. Naine ja laps läksid magama, meenutan nooruspäevi ja kuulan R.E.M.-i. Elagu Eesti!
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ma ei suuda see aasta ka üldse CL pelasid keskendunult vaadata, sest no nii tuim on ilma publikuta ja pole absoluutselt emotsiooni ka ülekandes. Oleks pooldanud pigem seda eelmise hooaja lõpetamist, et mullis ja üks kohtumine, siis oleks tekkinud ka rohkem pinget (aga no telerahad n shit).

      Kommentaar


        Poistest on sirgunud lõpuks mehed

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mul on Meistrite Liigaga viimasel mitmel aastal juba nõnda olnud.
          mul umbes 7 aastat nii olnud.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Mine vast CLi koha pealt häirib kõige rohkem just see publiku heli puudumine. See vaikus ja üksikud hõiked väljakul on veidi demoraliseeriv.

            Kommentaar


              Ma olen ka mõelnud, et kui publikuga tundus jalgpall selline suur ja tähtis üleeluline rahvasündmus, siis kui publikut pole, siis on tegu lihtsalt 22 mehega, kes palli taga ajavad.

              Kommentaar


                ma panin tähele, et viimased paar postitust selle pealtvaatajate kohta tulid just eile. eile kui oli kaks maaaaaaaailma kõige igavamat CLi mängu läbi aegade, ei mäleta ausalt millal oli hullem voor.

                aga peab ka tunnistama, et kui põnevad mängud teeb minule see just coolimaks kõik, et kuuled mis toimps, siis need igavad mängud näevad välja nagu vaataks trenni.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Mingi lambi saag patrickute poolt käima tõmmatud, et miks 5miinust esines EV peol. Nagu jumal tänatud, et mingi Maarja Liis Ilus või Paia ei venitanud 3 minti ühte silpi mingist Rannapi repertuaarist, mida on 30 aastat tehtud...

                  Kommentaar


                    äh, see 5miinuse viipekeele värk oli suht hea lüke. oleks pidanud ikka itk ja hala olema jälle?

                    Kommentaar


                      Genka kiilaneb, kasvatab olemasolevad pikaks. Mihkel Raud vol.2
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        on märts. ka eelmine kuu oli märts. järgmine võiks juba midagi uut olla ...
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Ma olen vist viimase aasta jooksul spordi uudiseid lugedes kolm korda valesti lugenud pealkirja, et keegi andis positiivse dopinguproovi. Tegelikult on ainult tegemist koroonaprooviga.

                          Kommentaar


                            kui varasemalt oli kell 9 koosolek kontoris, siis ärkasin 7:20. Nüüd kodukontoris ärkan 8:40.

                            Kommentaar


                              +1. Muna saab koosoleku ajal ka praadida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                +1. Muna saab koosoleku ajal ka praadida.
                                lisaks praadimisele saab neid ka sügada samal ajal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X