320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    linki või siis selgitust
    See üks pikem pooltõdedest ja fantaasiatest kubisev anekdootlik seik, mis sai alguse kuskil 10 aastat tagasi ja kulmineerus sellega, et enne viisa väljastamist nõuti Venemaa Suursaatkonnas minult paberile kirjutamist/joonistamist: näiteks millistest linnadest Lux Express läbi sõidab teel Peterburi (tõsiselt), kellega kohtun (nimed, amet, vestluse teema), milliseid emotsioone tekitas viimane näitus Ermitaažis ning boonusena pidin pühalikult lubama, et väldin metrood ja rahvarohkeid kohti ning liiklen ainult ettetellitud taksoga. Möödaminnes mainiti, et neil on juba teada 15 eraldiseisvat juhtumit, mille alusel on mind väidetavalt võimalik koheselt vahistada, muidugi kui neil peaks selleks vajadus tekkima.
    Tundub põnev ja salapärane aga tegelikult on kõik jabur, juhuslik ja mõne agara ametniku ebakompetentne ogarus, mille tulemusena mind "luurajaks" tembeldati. Kuna vastavad paberid on nende poolt ilmselt juba esitatud minu kohta kunagi kuskile, siis pole enam isegi oluline, et kas ma olen või mitte, sest oma viga keegi tunnistada ei taha - mugavam on ju mind kirjeldada kui kedagi väga osavat, kes seni vahele kukkumist on suutnud vältida - Võimalik vaid Venemaal, sest kui osav ma saan siis olla, kui nad minust teavad enda arvates - müstiline riik ja müstilised inimesed.

    Mõned näited "ümberlükkamatutest tõenditest".
    Minu kirjavahetus Ilya Ponomareviga.
    Pilt minust koos julgeolekutöötajatega.
    Pilt minust politsei erivahenditega.
    Pilt minust koos Irakli Garibašviliga.
    Üürisin korterit Ameerika Ühendriikide Suursaatkonnas töötavalt endiselt kolleegilt. jne.

    Kõik on ka faktiliselt tõene aga tegemist lihtsalt tuttavate/sõprade või olukordadega mida tuleb vaadelda eraldiseisvatena. Näiteks pilt erivahenditega oli mingilt perepäevalt, kus politsei oma varustust LASTELE demonstreeris. Tuttav palus, et ma Ilyale mingi Postimehes ilmunud artikli tõlke saadaksin. Asutust, kus ma töötasin, külastasid mitmed tähtsad väliskülalised. Olin lihtsalt Välisministeeriumi protokolliosakonna kontaktisik, sest olin nende tegemistega varasemalt kursis ning jäin vahel ka juhuslikult pildile jne.

    Seni oli nende saamatus naljakas, midagi mille üle sõpradega ilkuda või vahel muigega meenutada.
    Olin selle kõik juba ammu unustanud aga hiljuti juhtus miskit, mis meenutas mulle neid viimaseid ähvardusi. Sellest ka minu soov vältida vööraid inimesi ja kahtlaseid situatsioone.

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Kena saab olla su ema. Tütarlaps on kas ilus, atraktiivne... või Photoshopi-materjal.
      Meil Saaremaal on kõik kena: kena korter, kena auto, kena pruut, kena ilm jne.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Meil Saaremaal on kõik kena: kena korter, kena auto, kena pruut, kena ilm jne.
        Tean jah. Autodel puudub suunatuli ka.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Meil Saaremaal on kõik kena: kena korter, kena auto, kena pruut, kena ilm jne.
          Kõik on chill kuni keegi praamiühenduse pekki keerab 🤭

          Kommentaar


            See poleks eriline üllatus kui idanaabri sõbralikud ja viisakad seltsimehed oma luuremängudes mingit amatööri rakendavad, tihti mingi erilise loogikata, lihtsalt kalastades, et äkki.... Seda tehakse Eestis pidevalt, kõik need loodusvaatlejad ja lapsega jalutajad NATO õppuste ajal on vast kõige levinum seltskond. Kui sa just sotsiaalmeedias väga äratuntavalt ja mahukalt oma tegemisi ei kajasta, on ülimalt vähetõenäoline, et suvaline noor neiu sind niimoodi stalkida viitsiks.
            Luuremängud tunduvad sulle endale ka natuke ikka meeldivat, või mis mõttes tuttavad ja töökaaslased ei tea su elukohta täpselt??

            Kommentaar


              Ajalooline hetk- Savisaar presidendi vastuvõtul. Ta vist varem polegi olnud?
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                See poleks eriline üllatus kui idanaabri sõbralikud ja viisakad seltsimehed oma luuremängudes mingit amatööri rakendavad, tihti mingi erilise loogikata, lihtsalt kalastades, et äkki.... Seda tehakse Eestis pidevalt, kõik need loodusvaatlejad ja lapsega jalutajad NATO õppuste ajal on vast kõige levinum seltskond. Kui sa just sotsiaalmeedias väga äratuntavalt ja mahukalt oma tegemisi ei kajasta, on ülimalt vähetõenäoline, et suvaline noor neiu sind niimoodi stalkida viitsiks.
                Luuremängud tunduvad sulle endale ka natuke ikka meeldivat, või mis mõttes tuttavad ja töökaaslased ei tea su elukohta täpselt??
                Eks nad pidavat tõesti nii kalastama ja seni kuni pole muutunud kahtlaselt sõbralikuks ning lihtsalt õrritavad või mingeid küllakutseid ei hakka Venemaalt tulema on kõik OK.
                Luuremängude kohta ei oska miskit kosta, lihtsalt meeldib privaatsus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Tundub jah natuke

                  juhtum, aga miks sellest esimese asjana otsustasid siin kirjutada, mitte kapole märku anda?
                  Vastavaid institutsioone on juba ammu teavitatud ja usu mind neil targematki teha kui mingite lollikeste kiusuga, neile pakuvad rohkem huvi värbamiskatsed.
                  1 korra jätsin reisi ka ära, sest tuttav VM'st hoiatas, et äkki ikka oleks targem sel korral mitte minna.

                  Olgu mainitud, et mul ei ole paranoiat, ma ei arva et keegi mind aktiivselt jälgib või jälitab.
                  Antud neiu katsed minu tähelepanu püüda oli ilmselt lihtsalt juhus, mis kõige muu taustal veider tundus tollel päeval.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Siis on hästi. Nii mõnigi oleks Su asemel palunud valutavale jalale peale puhuda.
                    Mul on palju nõrkusi ja naised mahuvad kindlasti top3 hulka aga tean ka oma tuttavate näitel, et selliseid meetodeid on varasemalt püütud rakendada. Vallaline ja hea tervise juures Pints oleks ilmselt teisiti käitunud aga seda me ei saagi kunagi teada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                      Ajalooline hetk- Savisaar presidendi vastuvõtul. Ta vist varem polegi olnud?
                      Jep, esimest korda.

                      Kommentaar


                        Fb Korvpalli grupis kirjutati selline üllitis

                        Autoriks keegi Fred Schmidt

                        Nüüd on siis lõplikult selge - Eesti rahvuslik spordiala nr. 1 on, vaatamata UEFA ja selle salakavala organisatsiooni kohalike kannupoiste meeletutele jõupingutustele meie maal midagi muud kehtestada, jätkuvalt korvpall.

                        Korvpallimängule andis kõrgeima taseme parimakskiidu Kaitseväe juhataja, kindralmajor Herem tänases aastapäevakõnes isiklikult. Enam ei ole see küsimus vaieldav.

                        Sportlased ise on seda tõsiasja lakkamatult tõestanud, aga ikka ja jälle immitseb kusagilt sisse mingit veidrat inglise proletariaadi propagandat, justkui paha udu. Pähh, öäkk!


                        All kommentaariumis veel ka selline imetlusväärne tähelepanek

                        Eesti korvpalli juured on akadeemilised. Seda mängu mängitakse sellega, mis asub pea sees. Jalgpalli juured ei ole akadeemilised. Seda mängitakse pealuuga ja pealuu sisikonna hinnaga.


                        Tekkis küsimus, et kas see on ainult mingisuguste padu korvpalli fännide viha ja suhtumine jalgpalli või mis? Minu enda jaoks on muidugi jalgpall vaieldamatult nr 1 nii Eesti siseselt kui ka välismaises võtmes, aga reaalselt elan kogu hingega kaasa ka Eesti kossukoondisele ja olin Saku Suurhallis kohal ja karjusin hääle ära. Samuti ei ole tähendanud ei siin foorumis ega mujal, et mõni jalgpallifänn suhtuks samamoodi korvpalli. Väga lõhestav suhtumine peaks mainima.

                        Kommentaar


                          Täielik algklassi tase...”mulle meeldib korvpall ja sa oled loll kui sulle meeldib jalgpall”
                          Täiskasvanud inimesed võiks ilma taoliste võrdlusteta ükskõik, mis spordiala ilma selliste kommentaarideta nautida

                          Kommentaar


                            Jalgpalliajakirjanik Schwede on andnud selleks väga tugeva panuse, et kui üks ala on hea, siis teine peab mõttetu pask olema.

                            Kommentaar


                              Schwede võib-olla mingil määral, aga Vaapo Vaheri omaaegsed kirjutised olid selles osas legendaarsed.

                              Kommentaar


                                See on vist juba ajalooliselt nõukaajast, kus koss oli "oma", jalka "slaavlaste" shit. Eks see muutus tule raskelt ja kui ERRi on jalgpall otsast otsani sisse möllitud, eks siis tuleb ka paksu verd rohkem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X