320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Ma vahepeal imestan, et kuidas inimestel ikka igasse suunda seda meeletut empaatiat jagub, samal ajal kui mind enamik asju üldse ei koti. Võib-olla, et olengi halb inimene.
    +miljon

    Kommentaar


      Algselt postitas Yattara Vaata postitust
      Ma vahepeal imestan, et kuidas inimestel ikka igasse suunda seda meeletut empaatiat jagub, samal ajal kui mind enamik asju üldse ei koti. Võib-olla, et olengi halb inimene.
      Nii palju ei koti, et oled selle ei kottimisega teinud teemasse peaaegu kõige enam postitusi Kui ei koti, siis ei pea ju üldse sõna võtma

      Või on see teema kottimise-erand?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        kõige selle juures on lihtsalt tüütu et väljamaa sisepoliitiliste asjadega eestis nii põlema minnakse et nõutakse mingeid raadiohäälte lahtilaskmisi ja kuidas peaks ikka end harima teise riigi rassismiprobleemiga.
        Paralleelselt on tüütu, et väljamaal (nagu maailm oleks mingi eriti killustunud *ja* isoleeritud koht eksju) tapetakse inimesi, kohalikke mustanahalisi sõimatakse neegriks ja kästakse ära minna, aga mõnel on ainus mure, et tra miks kivisaart kiusatakse.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Nii palju ei koti, et oled selle ei kottimisega teinud teemasse peaaegu kõige enam postitusi Kui ei koti, siis ei pea ju üldse sõna võtma

          Või on see teema kottimise-erand?
          4 postitust wordpreziga arutelu käigus? Minu kohta päris palju jah.

          Kommentaar


            Tegelt see teema mind ei koti ja väga kursis ei ole, aga sõbralt kuulsin, et need mustalt mandrilt legitiimselt soetatud majanduslikult efektiivse tööjõu mittesoovitud järeltulijad ei ole siiamaani suutnud jumalakartlikku elu alustada. Lisaks kuulsin teiselt sõbralt, kes oli kuulnud mingist uuringust, et ameerikamaal on vangis 2,9 x rohkem per capita neid va negriide. Samuti need politseiakadeemia 6 kuu haridusega politseinikud tapavad valgeid ka päris palju ning teisi nahavärve lisaks veel. Lisaks need kuradi vasakpoolsed tulevad nüüd tühja koha pealt tänavale ja muud ei tee kui varastavad Gucci tosse. Pastakast imetud teema imo ja kui ei meeldi võiks tagasi aafrikamaale minna. Politseid peab austama!

            Enamvähem võtsin kokku selle õige mehe popular opinioni vist?

            Mitte, et see olukord reaalselt Eesti kodanikke väga kottima tegelikult peaks, aga kuivõrd iga indiviidi arvamus peab olema (ja ka om) tänapäeval siiski avaldatud, siis... hea koht, kus selgem ülevaade oma feedis ning tutvusringkonnas eksisteerivate isikute tegeliku arvamuse kohta tekitada. Õnneks on nüüdseks valdav enamus on oma arvamuse avaldanud. Päris huvitavaid kapipoisse on välja tulnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              "Teil ei ole enam nii pahasti kui varem, kannatage ära."
              Tegelikult ma ütlesin, et asjad liiguvad paremuse poole. Pole vaja teatrit teha.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Paljud teist tegelikult instas selle #BlackoutTuesday kampaaniaga kaasa läksid? Mina tunnistan, et läksin.
                Filmis White Chicks mängisid 2 tumedanahalist kutti blonde pihve.
                Kas nad on juba vabandanud selle teo eest?
                #whiteface

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Filmis White Chicks mängisid 2 tumedanahalist kutti blonde pihve.
                  Kas nad on juba vabandanud selle teo eest?
                  #whiteface


                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Filmis White Chicks mängisid 2 tumedanahalist kutti blonde pihve.
                    Kas nad on juba vabandanud selle teo eest?
                    #whiteface
                    tegelikult peaksid üleüldse kõik näitlejad vabandama, et nad kedagi teist mängivad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                      kõige selle juures on lihtsalt tüütu et väljamaa sisepoliitiliste asjadega eestis nii põlema minnakse et nõutakse mingeid raadiohäälte lahtilaskmisi ja kuidas peaks ikka end harima teise riigi rassismiprobleemiga.
                      A võib-olla ei peaks sellist raadiohäält olema seal puldis? Mingi hetk võiks ju saada aru, et katel ajab debiilsusest üle.
                      "teise riigi rassismiprobleemiga".....heh, justkui siinmail rassismi ei eksisteeriks

                      Ses mõttes on mul hea meel, et siin liiga palju eriva etnilise taustaga inimesi ei ole (nende endi pärast, muidugi), sest keskmine eestlane on ikka nii tagurlik ja kusagil (üle)eelmises sajandis omadega, et kahjuks väga mõnus siin "võõrastel" elada ei oleks.
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Tead istu sisse need eelmised ja üleeelmised sajandid omale....

                        Elizabeth of Russia became the new monarch in 1741. Gannibal became a prominent member of her court, rose to the rank of major-general, and became superintendent of Reval (now Tallinn, Estonia), a position he held from 1742 to 1752. A letter signed on 22 March 1744 by "A. Ganibal" is held at the Tallinn City Archives. In 1742, the Empress Elizabeth gave him the Mikhailovskoye estate in Pskov Oblast with hundreds of serfs.[9][11] He retired to this estate in 1762.

                        Tallinnal (Revalil) oli 1742-1752 mustanahaline ülemkomandant, sisuliselt linnapea. Sa võid ise internetist otsida, millal USAs esimene mustanahaline linna valitses. Lisaks omas see Gannibal-Hannibal Pihkvamaal sadu valgeid pärisorje. Kas tema järeltulijad peaks ka kellegi ette põlvitama suruma? Jube hea, et ajalugu on selline tore must-valge asi, et saab inimesi ilusti lahterdada tagurlikeks oma subjektiivse sisetunde järgi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                          A võib-olla ei peaks sellist raadiohäält olema seal puldis? Mingi hetk võiks ju saada aru, et katel ajab debiilsusest üle.
                          "teise riigi rassismiprobleemiga".....heh, justkui siinmail rassismi ei eksisteeriks

                          Ses mõttes on mul hea meel, et siin liiga palju eriva etnilise taustaga inimesi ei ole (nende endi pärast, muidugi), sest keskmine eestlane on ikka nii tagurlik ja kusagil (üle)eelmises sajandis omadega, et kahjuks väga mõnus siin "võõrastel" elada ei oleks.
                          jep, aamen!
                          mulle meeldivad ka need tagurlased, kes räägivad nad on" väsinud rassismi kuulamisest nii siin kui seal" aga ise muidugi omamata mingit arusaama, mida tunnevad inimesed kes seda for real shit tunnevad igapäev seda paska.

                          ja, et muidugi vendetta välja hüppab pidevalt, kui on midagi öelda nende tagurlaste kohta, on muidugi märgiline

                          Kommentaar


                            Ma hüppan siis ka välja kui keegi ei tea kuidas tsiviliseeritud ühiskonnas prügiga majandada tuleks...

                            Kommentaar


                              Vendetta. Ma natse ei salli tegelt, aga credit where it’s due. See Gannibali postitus on aasta naljakaim, hands down. Millal kirsikorjamise maailmameistrikad on?
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Ma hüppan siis ka välja kui keegi ei tea kuidas tsiviliseeritud ühiskonnas prügiga majandada tuleks...
                                ouch, milline torge! milline torge!
                                aga tegelt ka jep, miks me heidime, kui tegelt laavime?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X