320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ma suht seda mõtet, et asju tuleb vaadata omas ajas.
    Ettenägelikus on ka tore ju.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Ettenägelikus on ka tore ju.
      Nägija silmade taga olev on tihtipeale erinev. Ühes olukorras risk väiksem, teises suurem, kas konkreetse olukorra hindsight lükkab kuidagi ümber argumentatsiooni laiemas mastaabis?

      Su one linerid on kõrgelt hinnatavad üldiselt, aga noh kui siin mõnu ja minu vahel on pigem selline viimasel ajal sõbralik, varasemalt osati ka mitte, keskendudes metsa üldise väärtuse hindamisele laiemalt, siis ühe puu defineerimine on so-so.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Nägija silmade taga olev on tihtipeale erinev. Ühes olukorras risk väiksem, teises suurem, kas konkreetse olukorra hindsight lükkab kuidagi ümber argumentatsiooni laiemas mastaabis?

        Su one linerid on kõrgelt hinnatavad üldiselt, aga noh kui siin mõnu ja minu vahel on pigem selline viimasel ajal sõbralik, varasemalt osati ka mitte, keskendudes metsa üldise väärtuse hindamisele laiemalt, siis ühe puu defineerimine on so-so.
        Nagu te saate aru, siis mõlemal on omad argumendid, kuid nendes puudub nagu lahendus.

        Trenni on tore teha, vaadata jne, kuid läheks teeks nüüd mängu ja lööks ja võidaks.

        Aga jah. Trenn on oluline. Ja tegelikult ongi tore juba jälgida.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ärkad hommikul hea tujuga üles, et:

          Facebookist lugeda, kuidas Jaak Madison jaurab, et neokommunistid tahavad meid kõiki kliimavaesusesse suruda.

          ja siis lähed Tvitterisse, kus mingi neokommunistist tuust jaurab, et "Mis Ida-Euroopas on Eesti palk kõrgeim? Aafrikas antakse vapsee high-five töö eest. Eestis peab palku tõstma!"

          Ja hea tuju ongi läinud. Peaks ilmselt sotsiaalmeedia täitsa käntselisse panema? Kuidas seda teha?

          Kommentaar


            Lihtsalt kustutad ära facebooki? Kõige mõttetum ja aju taandarengut soosivam leiutis peale myspace'i? Twitter on möödukalt doseerides vähemalt huvitav variant kui tahad aegajalt tutvuda eluvormidega teistelt planeetidelt.

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Lihtsalt kustutad ära facebooki? Kõige mõttetum ja aju taandarengut soosivam leiutis peale myspace'i? Twitter on möödukalt doseerides vähemalt huvitav kui tahad aegajalt tutvuda eluvormidega teiselt planeedilt
              Mul on tööks kohati FB-d vaja

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mul on tööks kohati FB-d vaja
                Kasuta siis ainult tööks?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kasuta siis ainult tööks?
                  Miks ma muidu Jaak Madisone ja mingeid tvitteri-neokomme jälgin, eks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Miks ma muidu Jaak Madisone ja mingeid tvitteri-neokomme jälgin, eks.
                    Siis ära vingu.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      tavameedia tarbimisel on sama efekt, sest sisu võetakse ju Facebookist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ärkad hommikul hea tujuga üles, et:

                        Facebookist lugeda, kuidas Jaak Madison jaurab, et neokommunistid tahavad meid kõiki kliimavaesusesse suruda.

                        ja siis lähed Tvitterisse, kus mingi neokommunistist tuust jaurab, et "Mis Ida-Euroopas on Eesti palk kõrgeim? Aafrikas antakse vapsee high-five töö eest. Eestis peab palku tõstma!"

                        Ja hea tuju ongi läinud. Peaks ilmselt sotsiaalmeedia täitsa käntselisse panema? Kuidas seda teha?
                        Kallis inimene kui sa hommikul ärkad, siis mine pese hambad ära, tee tass kohvi, ringuta. Tra kes see läheb nii kui silmad lahti on teinud kuhugi Madissoni facebooki leheküljele ja neonatsi twitterisse lugemaks kui perses maailm kõik on ja avastad mingihetk, et sul endal on ka kõik perses ja siis tuled foorumisse Nasfali kallal isiklikult võtma ja kui järgmine päev facebooki ei loe ja tuju on hea ütled, et see oli nali.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Kallis inimene kui sa hommikul ärkad, siis mine pese hambad ära, tee tass kohvi, ringuta. Tra kes see läheb nii kui silmad lahti on teinud kuhugi Madissoni facebooki leheküljele ja neonatsi twitterisse lugemaks kui perses maailm kõik on ja avastad mingihetk, et sul endal on ka kõik perses ja siis tuled foorumisse Nasfali kallal isiklikult võtma ja kui järgmine päev facebooki ei loe ja tuju on hea ütled, et see oli nali.
                          Kalli-kalli, tegelt meeldid mulle!

                          Kommentaar


                            Mul läks mask lõplikult katki. Olin sunnitud ära viskama. Mõtlesin, et lähen siis apteeki, et ostan uue. Apteegi uksel suur silt: "Apteeki tohib siseneda AINULT MASKIGA". Aga mul polnud maski ju ... Jäigi ostmata

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                              Mul läks mask lõplikult katki. Olin sunnitud ära viskama. Mõtlesin, et lähen siis apteeki, et ostan uue. Apteegi uksel suur silt: "Apteeki tohib siseneda AINULT MASKIGA". Aga mul polnud maski ju ... Jäigi ostmata
                              Mitu kuud välja vedasid yhe maskiga?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                Mitu kuud välja vedasid yhe maskiga?
                                18 kuud, 17 päeva - umbes

                                Kommentaar

                                Working...
                                X