320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma ei kaitse kaalat. Aga välja ei peaks seda viima.
    "Välja" millest? See on avalik foorum, ffs.

    Kommentaar


      Ei, väga vahva. Nüüd rikutakse soccernet ka veel ära.

      Kommentaar


        Poolavalik. Samamoodi poolavalik nagu kui ma sõidan rongis ja kuulen kahte kaalat omavahel valjuhäälselt nädalavahetuse peomuljeid arutamas. Ma saan palju teada, aga ometi ma ei lähe nende peale kuhugi kaebama kui mulle midagi ei meeldi nende jutus. See jutt võib ise selle eluperioodi läbi teinuna jube igav tegelt tunduda isegi, aga kui on vastassoost kaalad, siis on küll kohe väga huvitav materjal mõtteaineks...

        Kommentaar


          Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
          Selgrootu jutt.
          Ok, mis seals ikka. Juriidika ruulib inimlikkuse ilmselt kõikjalt välja.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ok, mis seals ikka. Juriidika ruulib inimlikkuse ilmselt kõikjalt välja.
            Juriidikaga pole siin vähimatki pistmist.

            Edit: Küsin uuesti. Sinu arust oleks olnud parem, kui see teine osapool poleks sellest teada saanud?

            Kommentaar


              kaalaismid koguks edaspidi siia teemasse!
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                Ühel pool on inimene, kelle pildid ja eraelulised üksikasjad olid tema teadmata umbes ööpäevaks avalikult üleval kõigile vaatamiseks/lugemiseks (ja olekski ilmselt jäänud). Tahad väita, et sel inimesel pole õigust seda teada?
                mis see eraeluline üksikasi oli? Ma sain aint teada, et kehva deit oli

                Kommentaar


                  Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                  Juriidikaga pole siin vähimatki pistmist.
                  Siis sulle meeldib vist lihtsalt draamat kiskuda. Ei ole sellist asja veel näinud, et mees läheb teise mehe peale kitule ja siis veel õigustab ka seda.

                  Kommentaar


                    Piirissaar, oled sa väga kindel, et see info tolle naisterahva päeva ilusamaks tegi?

                    Ma ise vist eelistaks mitte teada saada, kui mingi Delfi-debiilik mind kuskil suvalises veebiurkas taga paneb. Ehk oleks kõnealuse naisterahva suhtes ka sünnis olnud need postitused siit ära koristada. Mis aga ei tähenda, et misogüün Kaala ei peaks siit oma vitsad saama. Väga madal. Väga-väga madal.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ok, mis seals ikka. Juriidika ruulib inimlikkuse ilmselt kõikjalt välja.
                      Inimlikkus on mis? Ilmselt teatud käitumisreeglite- ja tavade ühendmõiste. On selge, et erinevad inimesed mõistavad inimlikkust erinevalt. Teatud kitsas ringis võib inimlikkusel olla üks ja laiemas ringis teine tähendus. Kuivõrd selle foorumi näol on tegemist avaliku kohaga, tuleks eelduseks võtta selline inimlikkus, mis tagab, et võimalikult suure hulga isikute huvid oleksid kaitstud. Usun, et isik, kelle pilte avalikult avaldati ning kelle delikaatset tegevust arvustati, on õigustatud teada saama, mida tema kohta avalikus kohas avaldatakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Piirissaar, oled sa väga kindel, et see info tolle naisterahva päeva ilusamaks tegi?

                        Ma ise vist eelistaks mitte teada saada, kui mingi Delfi-debiilik mind kuskil suvalises veebiurkas taga paneb. Ehk oleks kõnealuse naisterahva suhtes ka sünnis olnud need postitused siit ära koristada. Mis aga ei tähenda, et misogüün Kaala ei peaks siit oma vitsad saama. Väga madal. Väga-väga madal.
                        Kindlasti ei teinud, aga jään selle juurde, et tal oli õigus sellest teada. Need postitused olid siin kõigile lugemiseks – k.a ta sõpradele ja tuttavatele. Jutt mingist kitumisest või "välja viimisest" jääb täiesti arusaamatuks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                          Selgrootu jutt.
                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Inimlikkus on mis? Ilmselt teatud käitumisreeglite- ja tavade ühendmõiste. On selge, et erinevad inimesed mõistavad inimlikkust erinevalt. Teatud kitsas ringis võib inimlikkusel olla üks ja laiemas ringis teine tähendus. Kuivõrd selle foorumi näol on tegemist avaliku kohaga, tuleks eelduseks võtta selline inimlikkus, mis tagab, et võimalikult suure hulga isikute huvid oleksid kaitstud. Usun, et isik, kelle pilte avalikult avaldati ning kelle delikaatset tegevust arvustati, on õigustatud teada saama, mida tema kohta avalikus kohas avaldatakse.
                          Ma oleks eelistanud, et see lahendatakse siin sees inimese tähelepanu juhtimisega jne. Aga see on ka minu tunnetuse teema.

                          Kommentaar


                            A seda võib öelda, et Ratas on selgrootu pelmeen? Või kitutakse see ka âra.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma oleks eelistanud, et see lahendatakse siin sees inimese tähelepanu juhtimisega jne. Aga see on ka minu tunnetuse teema.
                              +1

                              Mul õde sellises parimas eas, ülikoolipõlv jne, elumerelained, eksole. Kui mingi vend topiks kuhugi soccerneti temast pilte ja ajaks sellist teksti, siis minusuguse vanakooli venna jaoks oleks ilmselt parem kui ma ei saaks sellest teada ja see teema lahendataks seal foorumis.

                              Mõnu lihtsalt üks samm ees teist, kutid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                A seda võib öelda, et Ratas on selgrootu pelmeen? Või kitutakse see ka âra.
                                Juba kitusin Ratasele ära ja ta lubas vabandada ja sulle tordi saata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X