320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mustamäel pole randagi ju

    try again

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      try again
      Mustamäel pole randagi ju

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Mustamäel pole randagi ju
        Montenegro - Black Mountain

        Kommentaar


          Selle jutu tuules kipun nüüd kahetsustundega meenutama seda soovitust mönul saarde laaberdama minna. Öeldu järgi küsitaks seal ka temalt ölletoobi eest kaheksakuuskümmend, randa näeks vaid 5 euriselt postkaardilt ja keskväljakul saaks venelastelt tuupi. Nii kogenud rändur peaks ju suutma kaunil aadria mere rannikul sääraseid lihtsameelsetele möeldud lökse vältida. Seega ma ei usu seda juttu. Mönu valetab!
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            I came here to destroy Dream Team of US of basket.
            Kas on ajalugu näinud jubedamat võitjat kui seda oli Barcelona olümpiavõitja USA? Vaevalt! Zero austust teiste riikide vastu ja vahest nad isegi polnud kuulnud nendest riikidest kelle vastu mängisid ( Barkley uskus, et Angoola on terroristlik riik, kus tapetakse ameeriklasi ja suhtus neisse vastavalt oma uskumustele). Johnson oli unustanud täielikult miks teda kutsuti Magic,uks ja loopis palle suvalt kuidas juhtus ja rikkus oma "suvalt loobin" mängu stiiliga kogu Team USA treeningud. Need trennid nägid välja tegelikult nagu Magicu mängumaad, kus Jordan pidi pidevalt näitama kes on tõeline staar selles tiimis, et kogu kamp ei kaotaks pead.
            Ja vähe sellest et need mehed olid üleolevad..nende pärast tundis häbi kogu Ühendriikide ajakirjandus. Polnud need ameerika tindipritsid harjunud laitma omi mehi vaid kirjutama neist oode, aga nüüd olid nad kõik korraga Hispaanias täiega segaduses. See "Dream Team" (Bigger then NBA ever seen) oli täis ülbeid erakuid, kes naeratasid vaid kaameratele ja kogu nende sõprus lõppes seal kus prozektorite tuled kustusid.
            Barkley oli ja on siiani suurim saast mida korvpall on kunagi näinud.. Milline idioot on talle omistanud tiitli SIR? Mida ta üldse on teinud oma meeskonnas mis oli not Team USA?
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Hädad brittidega.

              Täna õhtul teise rongiga samas suunas sõitnud pealtnägija sõnul viibisid temaga ühes vagunis samuti briti sõdurid, kes jaurasid ja jorisesid jalgpallilaule. Kuigi piletikontrolör käis neid korduvalt korrale kutsumas, ei teinud britid temast välja.

              «Ma tänasin jumalat, et mul olid kaasas helikindlad kõrvaklapid,» sõnas pealtnägija.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                23 euri?? See lõhnab ka veits tarbijakaitse järgi juba... Reklaamitakse Horvaatiat ja Montenegrot jne kui jube odavaid maid.
                Sai 2 suve tagasi Horvaatias käidud ja kinnitan, et see on odav! Turistilõksudes kannatas hindasi poole võrra alla kaubelda ja inimesed olid mega sõbralikud. Soovitan!
                Sai omale Spliti särk ka ostetud, aga selle julgesin alles Leedus selga tõmmata, kui tagasi sõitsime.

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  Oli ka viimane aeg välja peksta nad.
                  Ütlemata matsid ja ebaviisakad olendid. Ainult röögivad ja naeravad nagu omas kodus oleks.

                  Kommentaar


                    Kui keegi kritiseerib Floyd Mayweatherit, et ta amatööre poksiringis raha eest tümitab, siis mõelge sekund, et meil on siin Eestis olemas jalgpalliekspert, kes võistleb Mallukaga.

                    Kommentaar


                      kui Dhaka liikluses kellegi alla ajad ja seisma jääd, siis raevunud rahvamass lintšib su ära!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kui keegi kritiseerib Floyd Mayweatherit, et ta amatööre poksiringis raha eest tümitab, siis mõelge sekund, et meil on siin Eestis olemas jalgpalliekspert, kes võistleb Mallukaga.
                        kas selgitad palun

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          kas selgitad palun
                          Järvela vs Mallukas mingi EM ennustusvõistlus.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Järvela vs Mallukas mingi EM ennustusvõistlus.
                            Uus kuum paar? Loodetavasti OJ vasektoomiat ei hakka tegema.

                            Kommentaar


                              Kas Guido Kangur on foorumi Mcnamara?

                              "Ärkasid hommikul üles ja mõtlesid: "Mida hullu võib täna jälle olla!"" meenutab Kangur. "Ma loodan, et nad ei suutnud väga palju halba Eestimaale teha, aga ma tõesti olin väga mures ja masenduses. Praegu hingan ma juba kergendatumalt."

                              ETV-s vestles 65. sünnipäeva raames Guido Kanguriga Andrus Vaarik. Näitlemisele ja kõigele muule lisaks räägiti ka riigis toimuvast ja peatsetest presidendivalimistest. Kõige muu kõrval tunnistas Kangur, et eelmine valitsus tekitas temas tohutult palju piinlikkust.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Populistide valitsus oligi kohutavalt piinlik...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X