320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Casillas sai infarkti ja tegi ka veel ühe hooaja ju?
    Ei teinud. Ta ei mänginud rohkem.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ei teinud. Ta ei mänginud rohkem.
      Jep, vaatasin järgi, sul õigus.

      Kommentaar


        Millest infarkt tingitud on? Kas profisportlane kes südamele tohutult koormust annab on infarkti suhtes tundlikum kui keegi kes 3 korda nädalas (intensiivselt) trenni teeb? Kas profisportlaseks olemine on pika eluea suhtes positiivne või negatiivne faktor? Kas teate mõnda jalgpallurit kes on elanud 100+ a?

        Kommentaar


          Mõned aastad tagasi lahkus tuttava isa, kes oli hilistes viiekümnendates, terve elu olnud tõsine spordimees. Liigutamine, toitumine paigas, suitsu iial mitte, iga nädalavahetus väike saun jne, kuid ikkagi lahkus päevapealt insuldiga...
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            Räägime nüüd olulistel teemadel ka veidi.

            Märkasin Õhtulehe kodukal Fenix kasiino reklaami, kus reklaamiti Mallukas vs Ott Järvela ennustusvõistlust.
            Go Mallu! El Classico ennustusvõistlus! Mallu juba 3-1 ees kah, Ott ikka ei jaga seda vuti asja.

            Kommentaar


              Kellel on enesehinnanguga probleeme, siis minge Kristiine keskuse peaukse juurde ning laske sotside valimistelgi juures Riina Sikkutil ennast kinni püüda. Ma alguses arvasin, et ma küsin talt paar lolli küsimust vms, aga siis ta nii armsalt tegi komplimente ja naeratas nii magusalt. Võtsin ta valimisprahi vastu ja värki. Muidug natukene murdis südame, et kui ma keskusest välja tulin, siis ta oli juba uue tüübi juures sama magusalt...

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Kellel on enesehinnanguga probleeme, siis minge Kristiine keskuse peaukse juurde ning laske sotside valimistelgi juures Riina Sikkutil ennast kinni püüda. Ma alguses arvasin, et ma küsin talt paar lolli küsimust vms, aga siis ta nii armsalt tegi komplimente ja naeratas nii magusalt. Võtsin ta valimisprahi vastu ja värki. Muidug natukene murdis südame, et kui ma keskusest välja tulin, siis ta oli juba uue tüübi juures sama magusalt...
                Igaühele oma kaisupoliitik! 🙂

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Kellel on enesehinnanguga probleeme, siis minge Kristiine keskuse peaukse juurde ning laske sotside valimistelgi juures Riina Sikkutil ennast kinni püüda. Ma alguses arvasin, et ma küsin talt paar lolli küsimust vms, aga siis ta nii armsalt tegi komplimente ja naeratas nii magusalt. Võtsin ta valimisprahi vastu ja värki. Muidug natukene murdis südame, et kui ma keskusest välja tulin, siis ta oli juba uue tüübi juures sama magusalt...
                  Näitasid väikest peetrit ?
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Näitasid väikest peetrit ?
                    Ma lootsin, et kunagi ikka saan näidata, aga ta ikkagi lohakas

                    Kommentaar


                      Ma ei ole siiamaani kohanud ühtegi "välismaallast" kes puhtalt eesti keelt räägiks. Kas te teate mõnda?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Ma ei ole siiamaani kohanud ühtegi "välismaallast" kes puhtalt eesti keelt räägiks. Kas te teate mõnda?
                        Mikko Fritze on üks, kes pähe lööb.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                          Mikko Fritze on üks, kes pähe lööb.
                          Tal kerge aktsent ikka vist on. Kuigi ma päris täpselt aru ei saa, et mis see täitsa "puhas eesti keel" on? Kas mõni lõunaeestlane räägib täitsa puhast eesti keelt? Saarlane?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Tal kerge aktsent ikka vist on. Kuigi ma päris täpselt aru ei saa, et mis see täitsa "puhas eesti keel" on? Kas mõni lõunaeestlane räägib täitsa puhast eesti keelt? Saarlane?
                            Äkki puhas selles mõttes, et kui teda rääkimas kuuled siis mõtled, et mis murre see veel on, mitte et mis keele mõju ma tema eesti keeles kuulen?

                            Minu meelest soomlastel on kõige raskem eesti keelt "puhtalt" rääkima õppida, kuna keeled on nii sarnased.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Tal kerge aktsent ikka vist on. Kuigi ma päris täpselt aru ei saa, et mis see täitsa "puhas eesti keel" on? Kas mõni lõunaeestlane räägib täitsa puhast eesti keelt? Saarlane?
                              Tema intervjuusid kuulates peab ikka päris kõvasti pingutama, et seda aktsenti leida. Teisena, kelle puhul enam "põlisest" sisuliselt ei erista, meenub üks Uus Maa kinnisvarabüroo bossidest Mika Sucksdorff.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Ma ei ole siiamaani kohanud ühtegi "välismaallast" kes puhtalt eesti keelt räägiks. Kas te teate mõnda?
                                Ega neid "puhtalt" inglise, saksa või prantsuse keelt rääkivad eestlasi on ka ju olematult? Mingi aktsent või häälduseripära jääb tavaliselt ikka külge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X