320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Floydi kinnipidamise bodycam video on nüüd täispikkuses lekkinud. Nagu iga loogiliselt mõtlev inimene kohe aru sai, ei olnud seal mingit brutaalsust ega rassistliku tapmist. Politsei oli viisakas, aga resoluutne. Floyd oli laksu all ja ebaadekvaatne ja hakkas vastu. Haigushoog tal ilmselt oli või näitles ta seda hästi (igivana trikk pättidel). Hingamisraskused tekkisid tal autos rabeledes juba ja olid eelkõige sellest sodist mida ta tarvitanud oli. See põlvega kinni hoidmine oli ebaoluline, aga emotsionaalselt vaatajale tundus hirmus vaatepilt. Chauvin saab äärmisel juhul karistada surma põhjustamise eest ettevaatamatuse tõttu või mis iganes see USA analoog on. Kui tal õnnestub tõestada, et selline võte oli koolituses sees, siis ei saa mingit karistust ja kohalikud robertsarved saavad aastateks tööd ja leiba.

    Loo moraal... drugs are bad mmmk!
    Ahhaa tükk aega vedasid ninapidi, aga see troll juba liiga obvious

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
      Et ekre meestel oli võõrtööjõu osas õigus ja oleks pidanud natukene veel ootama.
      Tundub, et ukrainlased on meile uue koroona hoo sisse toonud.
      Õnneks seesama EKRE ei lubanud siia jääda nendel, kes siin olid ja olid Euroopa madalaima nakkuskordajaga.

      Tarkpead igast küljest.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        Ahhaa tükk aega vedasid ninapidi, aga see troll juba liiga obvious
        Jahah?
        Olen troll, sest ükski nazii!! ei saa ealeski mingile situatsioonile realistlikumat vaadet omada kui progressiivne noorus

        PS. endiselt ootan huviga rämedalt militariseeritud politsei etteasteid, lubati TANKE!!!, mustasid Blackhawk'e, .50 cal snaipereid, SEAL team 6 tasemel kõrilõikajaid ja muud ägedat kraami. Seni olen pidanud leppima peamiselt jalgratastel pargipolitseiga, keda loobitakse kivide, veepudelite ja pürotehnikaga. Kõige militariseeritum asi mida seni nähtud on, gaasimaskiga ''fed'' ja KIA mahtuniversaaliga FBI tiim
        Isegi veekahuriga APCd pole videosse saadud seni (suht standardvarustus näiteks euroopa jalkaultrate rahustamisel)

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Jahah?
          Olen troll, sest ükski nazii!! ei saa ealeski mingile situatsioonile realistlikumat vaadet omada kui progressiivne noorus

          PS. endiselt ootan huviga rämedalt militariseeritud politsei etteasteid, lubati TANKE!!!, mustasid Blackhawk'e, .50 cal snaipereid, SEAL team 6 tasemel kõrilõikajaid ja muud ägedat kraami. Seni olen pidanud leppima peamiselt jalgratastel pargipolitseiga, keda loobitakse kivide, veepudelite ja pürotehnikaga. Kõige militariseeritum asi mida seni nähtud on, gaasimaskiga ''fed'' ja KIA mahtuniversaaliga FBI tiim
          Isegi veekahuriga APCd pole videosse saadud seni (suht standardvarustus näiteks euroopa jalkaultrate rahustamisel)
          Äkki aitab juba, veidi piinlikuks kisub see rumalus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Õnneks seesama EKRE ei lubanud siia jääda nendel, kes siin olid ja olid Euroopa madalaima nakkuskordajaga.

            Tarkpead igast küljest.
            Seal vast oli see loogika, et tol hetkel polnud teada kaua ja mis kujul n.ö põud kestab. Töö kukkus nulli ja sellest tulenevalt vaadati tulevikku ehk otsustati, et n.ö ballasti on vaja vähendada (et arstidel, politseinikel, seadusemõistjatel jne kergem oleks).
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Seal vast oli see loogika, et tol hetkel polnud teada kaua ja mis kujul n.ö põud kestab. Töö kukkus nulli ja sellest tulenevalt vaadati tulevikku ehk otsustati, et n.ö ballasti on vaja vähendada (et arstidel, politseinikel, seadusemõistjatel jne kergem oleks).
              Ei olnud selline loogika. Pmst poliittehnoloogiline geniaalsus - keera ise pask kokku ja siis kiida end, et sa ju ütlesid.

              Kommentaar


                Saadame ukrainlased välja, siis tekib ilge jama ja lõikame profiiti?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Saadame ukrainlased välja, siis tekib ilge jama ja lõikame profiiti?
                  Saada senised töötajad välja, kuna nad on koroonaoht. Too uued sisse koroonaohu piirkonnast ja kuku kisama, et me ütlesime!

                  Kommentaar


                    Ise ka usud?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Saada senised töötajad välja, kuna nad on koroonaoht. Too uued sisse koroonaohu piirkonnast ja kuku kisama, et me ütlesime!
                      rofl mis gümnastika

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Saada senised töötajad välja, kuna nad on koroonaoht. Too uued sisse koroonaohu piirkonnast ja kuku kisama, et me ütlesime!
                        vtf. liiga palju seda kiefer sutherlandi seriaali.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                          vtf. liiga palju seda kiefer sutherlandi seriaali.
                          See pole mõeldud nende plaani kirjeldamisena, vaid lihtsalt kuidas retoorikat kasutatakse. Vaata viimast Kert Kingo posti fb-s näiteks. Suhteliselt fun.

                          Kommentaar


                            Koroonakarantiinist kinnipidamist kontrollinud politseinikud avastasid peale karantiinireeglite rikkumise ka selle, et nii mõnigi põllumees hoiab oma võõrtöölisi ebainimlikes tingimustes.


                            rahvasport, tule ja räägi meile nüüd kuidas ausaid põllumajandusega tegelevaid ettevõtjaid ekre hunta poolt laimatakse
                            See Vahur Koorits on raudselt mingi breitbarti või uuteuudiste troll jah??

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              https://arileht.delfi.ee/news/uudise...et?id=90634535

                              rahvasport, tule ja räägi meile nüüd kuidas ausaid põllumajandusega tegelevaid ettevõtjaid ekre hunta poolt laimatakse
                              See Vahur Koorits on raudselt mingi breitbarti või uuteuudiste troll jah??
                              Eestlane va m**nnist pursui ju nõuab lisaks palgale ka elektrit ja sooja tuba
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                See pole mõeldud nende plaani kirjeldamisena, vaid lihtsalt kuidas retoorikat kasutatakse. Vaata viimast Kert Kingo posti fb-s näiteks. Suhteliselt fun.
                                Detailid on olulised, kuid nendesse ei tohi kinni jääda (sest siis muutuvad detailid ise eesmärgiks). Kingo on detail. Retoorika on detail.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X