320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust


    Olen Ahtmest pärit. I stand by what I said
    Ma olen ka oma elust 18 aastat seal elanud ja jätkuvalt su väide on debiilne.

    Kommentaar


      Kas Ahtme on enam päris koht või pigem mingi K-Järve suvaline geto? Ses osas, et Ida-Virumaal tundub, et kui sa ei saa enda klemmida kaudu megahead tee-ehitust sinna panna, siis on kõigil suva.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kas Ahtme on enam päris koht või pigem mingi K-Järve suvaline geto? Ses osas, et Ida-Virumaal tundub, et kui sa ei saa enda klemmida kaudu megahead tee-ehitust sinna panna, siis on kõigil suva.
        Ahtme on suvaline magalarajoon. Getost rääkida, siis on Kohtla-Järve linn kuhugi merepoole või selline koht nagu Sompa vms. Ahtmes ei ole küll Getole väga midagi omast.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kas Ahtme on enam päris koht või pigem mingi K-Järve suvaline geto? Ses osas, et Ida-Virumaal tundub, et kui sa ei saa enda klemmida kaudu megahead tee-ehitust sinna panna, siis on kõigil suva.
          Kogu Kohtla-Järve on suht sama sugune. Kõikide oma linnaosadega.

          Nasfal, jääme eriarvamustele. Ma käisin nädalavahetusel vanematel külas ja see kõik seal on päris kurb. Ma olen südames suur kodukoha patrioot, aga ma ei räägi sitast saia, kui seda seal pole.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Kogu Kohtla-Järve on suht sama sugune. Kõikide oma linnaosadega.

            Nasfal, jääme eriarvamustele. Ma käisin nädalavahetusel vanematel külas ja see kõik seal on päris kurb. Ma olen südames suur kodukoha patrioot, aga ma ei räägi sitast saia, kui seda seal pole.
            Ma käin ka tihti seal ja olen ülesse kasvanud. Mis seal sul getole omast on? Täistopitud magala linnaosa muud midagi. Lasnamäe ja Kopli on võrreldes ahtmega 30x rohkem getod. Või seleta mulle lihtsalt ära, miks sa seda getoks pead.

            Kommentaar


              Lasnamäe on relatiivne geto, Ahtme on absoluutne.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Siin ma jään veidi teisele arvamusele, et Lasnamäe või Kopli oleksid hullemad. Pikaajaline kriminogeensete lugude tegemine, pluss isiklik kogemus (aga samas mitte nii isiklik, vaid enda tüdruksõprade puhul), et Kohtla-Järve tundub nagu erakordselt putsis koht otsast otsani. Suvalised tapmised, suvaline vägivald jne. Ahtme osas jään muidugi nõrgaks, sest ma isegi ei tea, kus see omaaegne megalinn asub.

                Kommentaar


                  Jõhvist edasi suts
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    Jõhvist edasi suts
                    Ma olen nagu aru saanud, et Jõhvi ja Kohtla-Järve on üsna kaksiklinn. Kus Jõhvi on veidi okeim koht, K-Järve on ikka selline, et kui ma enda roosas Death Metal särgis seal käin, siis mingid suvajoodikkandid hakkavad seal põhitänava ääres mölisema. Jõhvist ma seda ei mäleta.

                    Kommentaar


                      Puutun oma töös aeg-ajalt kokku kortermajade arendusprojektidega Londonis ja seal on tavapärane, et ühes majas mingi osa kortereid läheb tavamüüki (Private Sale), mingi osa on Shared Ownership, mingi osa London Living Rent ja vist mõned tüübid on veel, mis kohe meelde ei tule.

                      Enamasti on need erinevate omandivormidega korterid ka ühes ja samas trepikojas.

                      Kommentaar


                        Krt ma ei tea. Olude kirjeldus kõlab õigesti, kaksiklinna kontseptsioon mitte nii väga.

                        Kui ma 2009 Tartu kolisin Järvelt, siis esimene kuu oli sitaks veider muretult hilisõhtul liikuda
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Krt ma ei tea. Olude kirjeldus kõlab õigesti, kaksiklinna kontseptsioon mitte nii väga.

                          Kui ma 2009 Tartu kolisin Järvelt, siis esimene kuu oli sitaks veider muretult hilisõhtul liikuda
                          Kas nad ei ole ju kohe kõrvuti? Ma lihtsalt mõtlesin seda seepärast, et pidevalt on emma kumma linna vägivaldurid tegelikult elanud teises linnas, aga siis jooma läinud teise kohta. Nagu see K-Järve burskiputka ees maha löödud mees või siis see seal tühermaalt leitud neiu tapja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ma käin ka tihti seal ja olen ülesse kasvanud. Mis seal sul getole omast on? Täistopitud magala linnaosa muud midagi. Lasnamäe ja Kopli on võrreldes ahtmega 30x rohkem getod. Või seleta mulle lihtsalt ära, miks sa seda getoks pead.
                            Pigem ongi küsimus siin tõlgendamises. Sompa on sisuliselt täiesti tavaline küla, millel on ajaloolise veidruse tõttu linnaosa staatus. Ahtmes on ilmselt muust rahvusest elanike oskaal ligi 90% (puusalt). Investeeringuid ja arenguid pole, kui Maxima ehitud välja jätta. Väga vähestel korteriühistutel on raha või tahtmist korda asju teha. Kõik laguneb ja hävib vaikselt.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Pigem ongi küsimus siin tõlgendamises. Sompa on sisuliselt täiesti tavaline küla, millel on ajaloolise veidruse tõttu linnaosa staatus. Ahtmes on ilmselt muust rahvusest elanike oskaal ligi 90% (puusalt). Investeeringuid ja arenguid pole, kui Maxima ehitud välja jätta. Väga vähestel korteriühistutel on raha või tahtmist korda asju teha. Kõik laguneb ja hävib vaikselt.
                              Seal oli 90ndatest jäänud meeletult palju neid 10 kortermaja koondavaid ühistuid ning nagu Kohtla-Järvele omane liikus ka seal korruptsioon. Lihtsalt natukene hiljem said hakata ühistud raha koguma enda tarbeks ning väga edukalt on seal Ahtme Mnt-Estonia Pst kandis näha neid kredexi abiga ennast üles turgutavaid kortermajasid.

                              Terve Ida-Virumaa on laias laastus 90% muud rahvust.

                              Muidugi Kohtla-Järve ja Jõhvi kriminaalne kontigent on üks ja sama ning mingit eraldatust seal ei ole. Ahtmes ja Järvel laseb praegu rahus Niggasid ringi, kes saavad täiesti rahus elada seal. Kohtla-Järvel teatud piirkonnas öösel ehk tõesti pole kõige mõistlikum liikuda, aga Ahtmes võib küll täiesti rahus sõltumata kellaajast ringi lasta ja Jõhvis samamoodi. Aga kui nüüd teistpidi mõtlema hakata, siis ehk tänu trennidele ja vene seltskondadele oli mul gümna ajal vähe järsem tutvusringkond ning ma ei ole ehk kõige objektiivsem hindaja tavainimese vaatevinklist.

                              Samuti Wordprezi näide 2009. aastast ka ei päde, sest õhustik on seal ikkagi kordades rahulikumaks muutunud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Seal oli 90ndatest jäänud meeletult palju neid 10 kortermaja koondavaid ühistuid ning nagu Kohtla-Järvele omane liikus ka seal korruptsioon. Lihtsalt natukene hiljem said hakata ühistud raha koguma enda tarbeks ning väga edukalt on seal Ahtme Mnt-Estonia Pst kandis näha neid kredexi abiga ennast üles turgutavaid kortermajasid.

                                Terve Ida-Virumaa on laias laastus 90% muud rahvust.

                                Muidugi Kohtla-Järve ja Jõhvi kriminaalne kontigent on üks ja sama ning mingit eraldatust seal ei ole. Ahtmes ja Järvel laseb praegu rahus Niggasid ringi, kes saavad täiesti rahus elada seal. Kohtla-Järvel teatud piirkonnas öösel ehk tõesti pole kõige mõistlikum liikuda, aga Ahtmes võib küll täiesti rahus sõltumata kellaajast ringi lasta ja Jõhvis samamoodi. Aga kui nüüd teistpidi mõtlema hakata, siis ehk tänu trennidele ja vene seltskondadele oli mul gümna ajal vähe järsem tutvusringkond ning ma ei ole ehk kõige objektiivsem hindaja tavainimese vaatevinklist.

                                Samuti Wordprezi näide 2009. aastast ka ei päde, sest õhustik on seal ikkagi kordades rahulikumaks muutunud.
                                Minu jaoks ei pea geto kriminaalne olema. Ma ise sattun sinna ettepoole kanti, sunna Puru ja Pargitaguse ja seal on seis veitsa nukram, pole näinud korda tegemisi. Rahulikkuse koha pealt ei oska öelda. Mulle tundub isiklikult, et enne kui Repnski Jõhvis lammutama hakkas, siis oli Ahtme jumala poolt unustatud paik. Nüüd on mõlema koha pärast veidi piinlik. Minu kvartalis on mänguväljakud ära lagunenud, pooled tänavakivid ära viidud. Teid ei mäleta keegi, millal parandati ja ma ei räägi siin majatagustest parklatest.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X