320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Kas ma saan aru, et "Koit" Tõnis Mägi omanduses teos ja autoriõigused kuuluvad talle? Siis on kahjuks nii, et inimene teab mis ta oma loominguga teeb ja kus esitab. Paraku.
    Mis see siia puutub?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Mis see siia puutub?
      Seda, et "Koit" ei ole Eesti rahva oma vaid ühe isiku oma ja tema otsustab mis ta teeb sellega. Kui emotsioonid taanduvad, siis küll Laulupeol see kõlab jälle.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Seda, et "Koit" ei ole Eesti rahva oma vaid ühe isiku oma ja tema otsustab mis ta teeb sellega. Kui emotsioonid taanduvad, siis küll Laulupeol see kõlab jälle.
        Ma sellest sain aru. Lihtsalt, et koondisemängudel ja võiks ,,Koit'' ikkagi keelustada. Laulu autor ja esitaja, kes on üks ja sama isik võttis vastutuse ja esitas seda laulu väga kindla kuvandiga üritusel, mis paratamatult andis ka sellele laulule uue templi otsaette.

        Kui Eesti Koondise jalgpall peaks olema üritus, mis toob üle Eesti rahva kokku sõltumata muudest teguritest ning liitma, siis Tõnis Mägi ja Koit olid esindatud pealauluna üritusel, mis lõhestab meie ühiskonda ning sealt tekiks juba väga suur konflikt, et miks antud kuvandiga laul oleks Eesti Koondise jne mängudel. Tema otsustas, sellisel üritusel olla ning täpselt samamoodi on õigus ka teistel tänu sellele tema looming nahhui saata.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Ma sellest sain aru. Lihtsalt, et koondisemängudel ja võiks ,,Koit'' ikkagi keelustada. Laulu autor ja esitaja, kes on üks ja sama isik võttis vastutuse ja esitas seda laulu väga kindla kuvandiga üritusel, mis paratamatult andis ka sellele laulule uue templi otsaette.

          Kui Eesti Koondise jalgpall peaks olema üritus, mis toob üle Eesti rahva kokku sõltumata muudest teguritest ning liitma, siis Tõnis Mägi ja Koit olid esindatud pealauluna üritusel, mis lõhestab meie ühiskonda ning sealt tekiks juba väga suur konflikt, et miks antud kuvandiga laul oleks Eesti Koondise jne mängudel. Tema otsustas, sellisel üritusel olla ning täpselt samamoodi on õigus ka teistel tänu sellele tema looming nahhui saata.
          See veits overkill poleks?

          Kommentaar


            Miks Village People - YMCA siis pole ära tühistatud? Seda mängitakse ju Trumpi rallidel
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              See veits overkill poleks?
              Võimalik, et ma hakkan ise antud teemal liiga radikaalseks või äärmuslikuks minema. Ei lükka ümber.

              Kommentaar


                Solvumine Olümpiaalaks! Kurat kus Eesti hakkab medailid saama...

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Solvumine Olümpiaalaks! Kurat kus Eesti hakkab medailid saama...
                  Ma olen nõus ja kui sellest saab ka meie uus rahvusspordiala nagu suusatamine ja ma kolme kullaga ära tulen ja vabakal suurelt vastu võetakse, siis ma ikkagi ei taha Tõnis Mäge sinna laulma

                  Kommentaar


                    Meil võiks olla ikka nii, et Eestil saab keegi olümpiakulla ja siis keeldub lennujaamas lennukist maha tulema, kuna keegi vastutulnud poliitikutest on talle vastuvõetamatu. Oh seda tüli siis...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Miks Village People - YMCA siis pole ära tühistatud? Seda mängitakse ju Trumpi rallidel
                      Seepärast, et kogu see kultus on lapse kinganumbri IQ-ga ja ei saa mitte millestki aru. Republikaanid on 50 aastat lasknud Springsteeni "born in the USA" patriootliku lauluna, kogu asja puändina Trumpi MILITAARhaigla ees, kui too koroonas oli.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Seepärast, et kogu see kultus on lapse kinganumbri IQ-ga ja ei saa mitte millestki aru.
                        Ooot....aga need tänased meeleavaldajad pole siis?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Ooot....aga need tänased meeleavaldajad pole siis?
                          Mul jooksis kuul täitsa kokku, pead selgitama.

                          Kommentaar


                            Nasfali jutus täitsa iva sees. Mägi politiseeris laulu ära ja jalgpallimängul on tavaks poliitilised sõnumid keelustada, alles oli Valgevene mänguga case.

                            Kommentaar


                              kui need ohmoonid laseks laulu koit enda üritusel ei huvitaks see kedagi. kui aga tõnis mägi ise seal radikaliseerunud ahvide keskel seda sama laulu laulab on asi kurb. üks parimaud laule üldse ja nüüd on see totaalselt ära rikutud. ehk kellegi teise esituses saaks kunagi seda jälle nautida, aga praegu mitte.

                              YMCA laulu või ükskõik mis laulu lased trumpi üritusel, aga ega need bändid ise teda ei toeta ega esine seal, vahe on sees.

                              Lihtsalt kurb kui inimene kuulutab kõva häälega, et keegi peale EKRE ei taha enam vaba olla. miks selline inimene niii rumal peab olema. ta sõna otseses mõttes aitab eesti lõhestumisele kaasa. kas tõesti on see pseudoteadus ja ajupesu tähtsam kui näiteks lastekodude lapsed või nälg. fucking debiilik.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Mis asi on rumalus?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X