320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vabaduse väljakule!
    Mis asi?

    Kommentaar


      Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
      Mis asi?
      Meelt avaldama.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Meelt avaldama.


        Halleluuja.
        Kõik neti heerod tänavatele.

        Kommentaar


          messengeris saab stalini gife saata aga hitleri omi pole. lol

          Kommentaar


            Käisin õhtul poes ja olen ka seaduskuulekas kodanik ning mask ees järjekorras. Mingi väike härrasmees (6-8 aastane) oli emaga minu taga ja siis kõlas lause ,,emme meie ees on jälle loll onu maskiga''. Ma ei ole suutnud mitut asja selle ütluse puhul siiamaani ära handleda. Maailm on karm paik elamiseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Käisin õhtul poes ja olen ka seaduskuulekas kodanik ning mask ees järjekorras. Mingi väike härrasmees (6-8 aastane) oli emaga minu taga ja siis kõlas lause ,,emme meie ees on jälle loll onu maskiga''. Ma ei ole suutnud mitut asja selle ütluse puhul siiamaani ära handleda. Maailm on karm paik elamiseks.
              Hea twist oleks, kui ema oleks öelnud poisile "ei tohi issi kohta nii öelda!"

              Kommentaar


                Algselt postitas Olar Vaata postitust
                messengeris saab stalini gife saata aga hitleri omi pole. lol

                Otsi "gitler"

                Edit: sellele on kah normaalselt tsensuuri lastud

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  Hea twist oleks, kui ema oleks öelnud poisile "ei tohi issi kohta nii öelda!"
                  Või oleks nasfal ümber pöördunud, maski ära võtnud ja öelnud: "oi, ma olen ju sinu issi!"

                  Las siis see emme selgitab.

                  Kommentaar


                    Kipub ikka nii olema, et kui keegi mainib "talupojatarkust" või viitab "talupojatarkusele", siis tuleb sealt enamasti miskit eriti rumalat.

                    talupojatarkus = (oletamine + üldistamine + lihtsustamine + usk) x eluülikool

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Kipub ikka nii olema, et kui keegi mainib "talupojatarkust" või viitab "talupojatarkusele", siis tuleb sealt enamasti miskit eriti rumalat.

                      talupojatarkus = (oletamine + üldistamine + lihtsustamine + usk) x eluülikool
                      kirjutab alla.
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Segaselt sõnastatud tähelepanek.
                        Väidate, et talupojatarkust pole olemaski? Oletamine ja üldistamine ei seostu minul küll kuidagi sellega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Segaselt sõnastatud tähelepanek.
                          Väidate, et talupojatarkust pole olemaski? Oletamine ja üldistamine ei seostu minul küll kuidagi sellega.


                          Maal kasvanud ja inimeseks arenenuna pole ma pea kunagi kuulnud miskit tarka, kui lauses on väljend "talupojatarkus". Enamasti püütakse nii lisada millegile eriti jaburale kaalu/väärtust/usutavust inimeste poolt kellel puuduvad elementaarsed teadmised meie ajaloost, pärandkultuurist või teadusest. Seda kipuvad rohkem kasutama isikud/grupid kes ei oska oma otsuseid/seisukohti/uskumusi pädevalt põhjendada/sõnastada.

                          Kommentaar


                            Lätis on oktoobri algusest ühistranspordis maskid kohustuslikud, oktoobri lõpust on maskid kohustuslikud ka avalikes kohtades ning seal jälgitakse seda karmimalt, näiteks sõbranna ütles, et linnas kus ta elab (Jelgavas) ei lasta ilma maskita poodi sissegi.

                            Eile oli Lätis nakatumiste rekord, maskide teemal võib muidugi lõputult vaielda ning spekuleerida, et ilma nendeta oleksid need arvud veel suuremad, ma ise ei näe maski kandmises küll probleemi, kuid saan aru inimestest kellel on kahtlusi nende efektiivsuse kohta. Igaks juhuks mainin ära, et see tänane kogunemine on täiesti retarded lüke.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas julm1 Vaata postitust
                              Lätis on oktoobri algusest ühistranspordis maskid kohustuslikud, oktoobri lõpust on maskid kohustuslikud ka avalikes kohtades ning seal jälgitakse seda karmimalt, näiteks sõbranna ütles, et linnas kus ta elab (Jelgavas) ei lasta ilma maskita poodi sissegi.

                              Eile oli Lätis nakatumiste rekord, maskide teemal võib muidugi lõputult vaielda ning spekuleerida, et ilma nendeta oleksid need arvud veel suuremad, ma ise ei näe maski kandmises küll probleemi, kuid saan aru inimestest kellel on kahtlusi nende efektiivsuse kohta. Igaks juhuks mainin ära, et see tänane kogunemine on täiesti retarded lüke.
                              Viiruse peiteaeg on 14 päeva. päevapealt ei jää viiruselevi seisma kui kõik maski kannaks.

                              Pigem soovitan näitena võtta US osariike kus maski kanti ja kus mitte ja siis võrrelda viiruse levikut?
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Viiruse peiteaeg on 14 päeva. päevapealt ei jää viiruselevi seisma kui kõik maski kannaks.

                                Pigem soovitan näitena võtta US osariike kus maski kanti ja kus mitte ja siis võrrelda viiruse levikut?
                                Oktoobrist on juba omajagu aega möödas, ma vaatasin küll neid USA numbreid siit lehelt https://www.npr.org/sections/health-...=1606460627347 kuid võrdleks meid ikka pigem meie lähinaabritega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X