320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ei ole pealtnägijat vast aastat viis+ vaadanud (v.a. hilisemalt järgi neid konkreetseid lõike/teemasid, mille ümber on arutelu tekkinud). Täna kuidagi kogemata (okei-okei, libertine.centre teema tundus huvitav) sattus ette ja no. Ma ei näe küll väga kohta, mille pealt Kärmas võiks a la Lusti meetodite teemal väga sõna võtta. Okei, nende kahe saate vahe tõepoolest on, et pealtnägija on oma maailmapildi ja vaadete turundamise ikka väga filigraanseks peenhäälestanud. Isegi Varro on suutnud oma ideoloogilise vaguni ette rakendada.
    Pluss 1
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Pealtnägijas oli terve suvi ette valmistuda ja pilootepisood oli pealtnägija24.

      Veel üks tähelepanek: Kaja Kallas ütles just ERR-s, et Kalju euromäng toimus pealtvaatajateta .

      Peaks vähem telkut vaatama.
      See oli jah see wtf moment, kus saad aru, et poliitiku ülesanne on lihtsalt arvamust avaldada, küll fakte jõuab hiljem kontrollida.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Mis asi on konkreetne süüdistus?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Mis asi on konkreetne süüdistus?
          Eks ta ole jah, et süüdistused peavad ka tõestatud saama.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Koit Toome teeb küll lauldes alati seda imelikku inisevat häält aga täna EFTAl on ta kuidagi eriti vindi peale keeranud. Jääb mulje nagu ta üritaks laulmise asemel naljahäält teha.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Koit Toome teeb küll lauldes alati seda imelikku inisevat häält aga täna EFTAl on ta kuidagi eriti vindi peale keeranud. Jääb mulje nagu ta üritaks laulmise asemel naljahäält teha.
              Kõrvamonitor olla katki olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kõrvamonitor olla katki olnud.
                kas tõmbasid uuriva ajakirjanikuna kohe Koidule kõne peale, et "lugejad on pöördunud meie poole" ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  kas tõmbasid uuriva ajakirjanikuna kohe Koidule kõne peale, et "lugejad on pöördunud meie poole" ?
                  Seda oli ju näha.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar



                    Väga kohane jutt praegu toimuvale J.Petersonilt 3a. Tagasi
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Merle Viirmaa-Treifeldt: "Rahaliselt tugevatel alustel meediaettevõtted pole poliitikute või äriringkondade poolt manipuleeritavad."

                      Nigga, wat?!

                      Võib vast tõdeda, et mida suurem vale, seda usutavam.

                      (Lugesin artikli pealkrirja ja mõtlesin, et näed sa päris tublid... ).
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Mu tore venelasest naabrimees küsis korraga trepikojas rõõmsa näoga: "Kas sa oled idikas?"
                        Mina: "??? Mis mõttes?"
                        Tema: "No sa oled pidevalt kodus ja näed selline välja ka. Ma olen ka!"
                        Ütlesin midagi ebamäärast ja kōndisin edasi. Alles korrus hiljem sain aru, et ta mõtles "itikas".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mu tore venelasest naabrimees küsis korraga trepikojas rõõmsa näoga: "Kas sa oled idikas?"
                          Mina: "??? Mis mõttes?"
                          Tema: "No sa oled pidevalt kodus ja näed selline välja ka. Ma olen ka!"
                          Ütlesin midagi ebamäärast ja kōndisin edasi. Alles korrus hiljem sain aru, et ta mõtles "itikas".
                          Kas ikka mõtles?
                          Äkki see oli sõnum Karvaselt

                          Kommentaar


                            Bussidel need “vabandust esiuksest ei saa sisse” sildid jälle. 33 bussile oli see keskmisele uksele pandud, ma siis läksin esiuksest sisse.

                            Kommentaar


                              Jõuluvana ja ta veidrad küsimused.

                              Kommentaar


                                Pea iga tookuulutuse all facebookis, kus on palk avalik, on mingi paarkummend jorssi kohe mölisemas, et see pole ju mingi palk ja kui palk avalik pole, siis mölisevad, et ah palk selleparast pole avalik, et see nõnda madal.
                                Ja keskmise inimese jaoks tundub bruto ja neto ka endiselt taielik tuumafüüsika olevat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X