320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Räägi! Mul sama mõte, aga mõtlen, et vist saab ju niisama ka striimida.
    Mul pole nutitelekas ja siiani käis veidi hdmiga jebimine pinda. Eriti, kui pidid samal ajal näiteks arvutis miskit tegema. Nüüd lükkad filmi, netflixi või go3e läbi mobiili telekasse ja kõik chill.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mul pole nutitelekas ja siiani käis veidi hdmiga jebimine pinda. Eriti, kui pidid samal ajal näiteks arvutis miskit tegema. Nüüd lükkad filmi, netflixi või go3e läbi mobiili telekasse ja kõik chill.
      mida V?

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        mida V?
        Mul on mingi mitu aastat vana telekas, mille ostsin puhtalt PSiga mängimiseks. PSi pole vist see aasta avanudki ja koroona ajal märkasin, et telekas seisis lihtsalt nurgas. Nüüd vahepeal jalkat vaatan või vahepeal Netflixi. Et selle jaoks eraldi väljaminekut teha tundub vähe ebavajalik.

        Kommentaar


          Mu telekas on toodetud 06/2006. Elu asub väljaspool elutuba.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Borati tütre nimi on Tutar

            Kommentaar


              Mul polegi kodus telekat.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Hoidke alati oma auto puhtana. Kunagi ei tea millal võib järsku 3 sportliku naisterahvast su auto peale tulla.

                Üsna kosmaarne, kui palju monstereid on autos ära joodud ja millal ma selle fit cake koogi autos veel ära olen söönud
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Hoidke alati oma auto puhtana. Kunagi ei tea millal võib järsku 3 sportliku naisterahvast su auto peale tulla.

                  Üsna kosmaarne, kui palju monstereid on autos ära joodud ja millal ma selle fit cake koogi autos veel ära olen söönud
                  Ice, lõpeta ära

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Hoidke alati oma auto puhtana. Kunagi ei tea millal võib järsku 3 sportliku naisterahvast su auto peale tulla.

                    Üsna kosmaarne, kui palju monstereid on autos ära joodud ja millal ma selle fit cake koogi autos veel ära olen söönud
                    Uuu palus küsida, et kas need kolm naist sõid su fit cake koogi ära või on see siia suurepärasesse loosse niisama boonusena pandud?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Misasi on fit cake?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Misasi on fit cake?
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mul pole nutitelekas ja siiani käis veidi hdmiga jebimine pinda. Eriti, kui pidid samal ajal näiteks arvutis miskit tegema. Nüüd lükkad filmi, netflixi või go3e läbi mobiili telekasse ja kõik chill.
                          See on küll kasulik inff. Mul ka vana telekas, ei taha uut osta enne kui uue elamise sebib, kus selle saab kuskile seinale riputada, praegu lihtsalt kodus kasvav röövel retsiks uue teleka suht kiirel ära.
                          Väga hea, saab ka jalkat ja discgolfi striimida (y)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            Miks peaks inimene omale sellise põrgulogistika looma?
                            Sest suur osa linna ümbritsevast nn kuldse ringi elanikonnast käib linna tööle siiski.
                            Kõik Lasnamäe elanikud ei saa tööl käia Lasnamäel või isegi kesklinnas. Paljud töökohad kolivad kesklinnast välja (Telliskivi, Hipodroomi piirkond, Ülemiste linnak, Mustamäe jne).

                            Paraku tõesti see nõukogude unelm ei läinud täide, kus inimene elas ühes Õismäe ringi suures majas, viis lapse sinna tiigi äärsesse lasteaeda ja siis teisele poole ringi sai tsehhi tööle minna, poolel teel veel haaras kooperatiivi poest Marati dressipüksid ka näppu.

                            Kommentaar




                              Ma olen alati öelnud, et hädad algavad muretaignast.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Imelik asi juhtus täna. Mingi krdi trepikoja naaber pani välja ukse ette karbi komme ja head halloweeni trick or treat jms. eile võtsin peo täie, kui koju läksin. Nüüd hommikul tööle minnes vaatasin ikka päris palju alles, panin mõlemad taskud täis komme aga välja minnes miski minu ees ütles, et läksin liiale ja panin ühe tasku täie komme tagasi.

                                Getting old vist paar aastat tagasi küll sellist asja poleks olnud minu sees.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X