320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tallinna linnavalitsus soovitab kõigil linnapiirkonnas liiklevatele sõidukitele paigaldada talvehoojaks lamellrehvid ja tagab omalt poolt teehoolduse tasemel, mis välistab vajaduse naastrehvide kasutamiseks linnatänavatel. Kommunaalamet on alates 2015. aastast paigaldanud linnaruumi tasuta reklaampindadele kampaaniaplakateid “Üheskoos tolmuvabasse kevadesse” ja “Tolm tapab” mis kutsuvad üles eelistama lamellrehve. Käesoleval aastal algab kampaaniaperiood digiekraanidel 14. oktoobril. Kampaania eesmärk on juhtida kõigi […]


    Tuletage see kuskil Aprillis meelde, eks?

    Kommentaar


      Oh, Omniva.
      Käimas suur postihäda. Kirjutad nende pressiesindajale. Tuleb vastus: "Olen kuni 17.oktoobrini töölt eemal. Kiirete küsimustega saatke palun kiri kommunikatsioon@omniva.ee ja sellega tegelevad mu head tiimikaaslased."
      Kirjutad viidatud aadressile, tuleb vastus: "kommunikatsioon@omniva.ee (kommunikatsioon@omniva.ee)
      Your message couldn't be delivered because delivery to this group is restricted to authenticated senders. If the problem continues, please contact your email admin."

      Ma saan aru, et maale ajalehti viia on raske. Et postkaarte on raske nädalaga kohale viia. Aga e-kirju võiks ju ikkagi kuidagi kohale saama toimetatud või on see ka ära dividenditud?

      Kommentaar


        Ajal, kui kojukanne tõotab kallineda, saadab ÕL mulle sooduspakkumise 7,5 eurot kuus. Õnneks ma nii odavat kaupa ei tarbi.

        Virumaa Teatajaga tuleb juba aastaid neljapäeviti kaasa Maaelu. Minu jaoks justkui maharaiutud ja metsa vedelema jäänud puu. Kui vahepeal imeodava PM tellimusega nõustusin, siis sain kolm kuud lausa kahte Maaelu korraga.

        Isegi minister, kes muidu eriti kompetentne ei tundu olevat, saab aru, et kokkuhoiukohti justkui on.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Ajal, kui kojukanne tõotab kallineda, saadab ÕL mulle sooduspakkumise 7,5 eurot kuus. Õnneks ma nii odavat kaupa ei tarbi.

          Virumaa Teatajaga tuleb juba aastaid neljapäeviti kaasa Maaelu. Minu jaoks justkui maharaiutud ja metsa vedelema jäänud puu. Kui vahepeal imeodava PM tellimusega nõustusin, siis sain kolm kuud lausa kahte Maaelu korraga.

          Isegi minister, kes muidu eriti kompetentne ei tundu olevat, saab aru, et kokkuhoiukohti justkui on.
          Turundusest oled miskit kuulnud? Või ütled, et kui mingi asi end kuskil reklaamib, siis kui neil selleks raha on, siis järelikult on neil kokkuhoiukoht?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Oh, Omniva.
            Käimas suur postihäda. Kirjutad nende pressiesindajale. Tuleb vastus: "Olen kuni 17.oktoobrini töölt eemal. Kiirete küsimustega saatke palun kiri kommunikatsioon@omniva.ee ja sellega tegelevad mu head tiimikaaslased."
            Kirjutad viidatud aadressile, tuleb vastus: "kommunikatsioon@omniva.ee (kommunikatsioon@omniva.ee)
            Your message couldn't be delivered because delivery to this group is restricted to authenticated senders. If the problem continues, please contact your email admin."

            Ma saan aru, et maale ajalehti viia on raske. Et postkaarte on raske nädalaga kohale viia. Aga e-kirju võiks ju ikkagi kuidagi kohale saama toimetatud või on see ka ära dividenditud?
            R O F L

            mix sa ei kirjuta sellest

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              R O F L

              mix sa ei kirjuta sellest
              Omniva saatis mulle juba kirja ja vabandas Pressiesindaja pani nende siselisti meili kogemata autoreply-meilile.

              Kommentaar


                Suured firmad nagu apple ja blizzard hoolivad rahast rohkem kui inimõigustest, disgrace.

                #FREEHONGKONG
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Suured firmad nagu apple ja blizzard hoolivad rahast rohkem kui inimõigustest, disgrace.

                  #FREEHONGKONG
                  Kui sa oled suure firma väike aktsionär, siis kas sa oleksid valmis enda aktsiaportfelli vähenemisega kuskil kaugel suvariigis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kui sa oled suure firma väike aktsionär, siis kas sa oleksid valmis enda aktsiaportfelli vähenemisega kuskil kaugel suvariigis?
                    Süvariigis?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kui sa oled suure firma väike aktsionär, siis kas sa oleksid valmis enda aktsiaportfelli vähenemisega kuskil kaugel suvariigis?
                      Jah, oleksin. Ma tean, et mõnel inimesel on täiesti ükskõik, et kuskil vägistatakse lapsi, kuskil kasutatakse lapstööjõudu, aga minul ei ole ükskõik.

                      Teiseks kui võtta blizzardi näide, siis nende tegutsemise tõttu on aktsia languses, oleks teistmoodi handeldatud olukord siis seda poleks juhtunud.



                      EDIT: Keegi kokkuvõtvalt 2 lauset NBA+Hiina draama kohta oskab öelda? Pole kõige suurem NBA fänn ja olen sellest ilma jäänud.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust



                        EDIT: Keegi kokkuvõtvalt 2 lauset NBA+Hiina draama kohta oskab öelda? Pole kõige suurem NBA fänn ja olen sellest ilma jäänud.
                        twitter

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          EDIT: Keegi kokkuvõtvalt 2 lauset NBA+Hiina draama kohta oskab öelda? Pole kõige suurem NBA fänn ja olen sellest ilma jäänud.
                          Houston Rocketsi omanik tviitis Hong Kong good China bad. Hiina NBA jaoks suur turg ning hiinlastele ei meeldi kui neile bääd öeldakse, siis hakati oma sponsorrahasid koomale tõmbama. NBA seepeale usamaal twitteris kirjutas et free speech good ja hiinamaal twitteris, et Houston Rockets bääd, siis nüüd süüdistatakse NBAd kahepalgelisuses.

                          Lisada siia juurde veel kuidas publikust peksti minema inimesed kes free hong kong sildiga vehkisid ja mängijatele keeld anti hiina teemal sõna võtta siis sealt see pall veerenud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                            Houston Rocketsi omanik tviitis Hong Kong good China bad.
                            GM, mitte omanik

                            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                            NBA seepeale usamaal twitteris kirjutas et free speech good ja hiinamaal twitteris, et Houston Rockets bääd, siis nüüd süüdistatakse NBAd kahepalgelisuses.
                            See vist lükati ümber, et sõnumite sisu erinev oli. (võibolla eksin ja võib pardada)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              See vist lükati ümber, et sõnumite sisu erinev oli. (võibolla eksin ja võib pardada)
                              Põmst nagu ma ise aru saanud, siis üritati lihtsalt siluda seda sõnumit, et päris nii ei mõeldud et rockets bääd ja erinevad komber jne. Selline PR teema kui aru saadi et veits jamasti läks.

                              Kommentaar


                                Rääkisin "kergelt" joobes poolakast korterikaaslasega jalgpallist. Teadis Klavanit, Vassiljevit ja Pareikot, aga polnud õrna aimugi, et nad eestlased on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X