320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Aastal 1995, kui suurem osa inimesi kärutas ringi Ikaruse, Datsun Cherry ja Ladadega, siis uhiuus auto oli ikka väga-väga snoobilik shit.
    Kuidas sa selle lõhutud akna ära vahetasid?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Kuidas sa selle lõhutud akna ära vahetasid?
      Ema tegeles, maksis vist 600 krooni. Ma olin siis ikka mingi 12.

      Kommentaar


        Algselt postitas allars Vaata postitust
        No Datsun oli isegi ägedam pill kui see. Tol ajal hakkas juba ka Ford Sierrasid tulema, mis olid eriti kunnid. Aga nõus, sellise autoga said ilmselt kulakuks stigmatiseeritud küll.
        Sierra oli äss, keskmine töll sõitis Opel Kadettiga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Sierra oli äss, keskmine töll sõitis Opel Kadettiga.
          Ma mäletan et mu isal oli toona tumeroheline VW GOLF.

          Kommentaar


            Ma võitsin aastal 2001 Toyota MR2-e. Oli vähe kiftim pill kui Mõnul.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Sõitsid ise ka sellega? Päris karm pill oleks esimeseks autoks...
              2000+ oli vist juba veidi elektroonikat ka sees, vanemad mr2'ed näiteks tehti osaliselt isegi ilma ABSita.

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Sõitsid ise ka sellega? Päris karm pill oleks esimeseks autoks...
                2000+ oli vist juba veidi elektroonikat ka sees, vanemad mr2'ed näiteks tehti osaliselt isegi ilma ABSita.
                Tofu oli viiene siis.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Õnnesoovid Vince'le, kelle järgi ka Võrno oma viimatise maimukese nimetas.

                  Kommentaar


                    Hillar Kohv lahendas välistööjõu probleemi geniaalselt, nimelt soovitab ta Eesti põllumeestel anda oma lehmad Ukrainlastele kaasa kui nood koju lahevad, et saavad neid seal edasi lüpsta ja pool piimaraha Eesti saata, sama lugu ka maasikataimedega, et võtku aga kaasa ja kasvatagu seal ja saatku maasikamammona Eesti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Sõitsid ise ka sellega? Päris karm pill oleks esimeseks autoks...
                      2000+ oli vist juba veidi elektroonikat ka sees, vanemad mr2'ed näiteks tehti osaliselt isegi ilma ABSita.
                      Veidi vanem kui viiene, aga piisavalt noor, et roolis olek illegaalne olnuks. Minu rõõmuks jäi kõrval istuda. Aga vägev auto oli ja sõidaksin hea meelega sellega ka aastal 2020. Paraku pidime selle maha müüma üsna ruttu.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Aivar Mäe otsus "full offensive" strateegiaga peale lennata.

                        Kommentaar


                          Ja muidugi on toimunud juba konstert pühendusega just temale...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            Aivar Mäe otsus "full offensive" strateegiaga peale lennata.

                            Päris huvitav jälgida erinevaid kanaleid, inimesi... kes, kuidas laetud on jne.
                            Säärasesse olukorda mõistagi ise ei tahaks sattuda.
                            Saaks hea filmi.

                            Edito: reede on! Aeg eilsele põhjale peale toota.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kõik teenusepakkujad on hakanud viimasel ajal üle laskma ja ebakvaliteetset tööd tegema. Tundub, et elu on jätkuvalt liiga lill.

                              Elukaaslase vennale tarniti esimese hooga puudulikult köök (linke vähem, osad seinajupid puudu jne). Nüüd on puudu olnud osa tarnetähtaega kaks korda edasi lükanud. Viimane tähtaeg oli eelmisel nädalal. Lisaks kõigele suudeti ka see osaline köök valesti paigaldada. Ise tellin ka kööki, kuhu tuleb töötasapinnana kivi. Kõigepealt lükkas kivimõõtja tuleku edasi, sest tüübil meenus faking samal hommikul, et peab Soomes komandeeringus olema. Tulid siis paar päeva hiljem, aga need õlid suutsid mööblifirma jooniseid valesti lugeda ja jätsid mingid pinnad mõõtmata. Fakk. Nagu mul oleks tohutult pinda, mida kahe silma vahele jätta. Kogu selle sita tõttu lükkub minu köögi paigaldus vähemalt nädal edasi, mistõttu ei saa jätkuvalt kodus normaalselt süüa. Torujüri on juba kaks korda kindlalt kokkulepitud aega edasi lükanud. Elukaaslane tellis õmblejalt kleidi, mis pidi valmis olema 22.juuni, aga pole seda siiani. Tra küll, võtke kokku, udud.

                              Kommentaar


                                Üha selgemaks saab, et enamiku seksuaalse ahistamise juhtude taga on põlvkondade konflikt. Meil on täna tööturul kaks suurt põlvkonda ja nende kõrval ilmselt ka palju heterogeenseid väiksemaid gruppe, kel veel omad eripärased (lisa)väärtused, kirjutab meestearst Margus Punab.


                                Vägagi nõus selle teemaarendusega. Üleüldiselt võib seksuaalse ahistamise asendada ka BLM ja mis iganes muu ühiskonda üles kütva teemaga ja lõpuks ikkagi taandub see inimgruppide väärtustele ja põhimõtetele, mis omakorda kujunesid välja ajas, kui need grupid olid ise noored. Siit tuleb ka probleem, igasugune katse minna inimeste põhiväärtuste kallale ei too mitte aktsepti vaid pigem veel suuremat vastasseisu. Kui ikkagi 50 aastane mees on üles kasvatatud põhimõtetega, et neeger on ok öelda ja "peded" ei tohi abielluda, siis igasugune sotsiaalkampaania, mis vastupidist väidab ründab selle inimese terve eelnevalt elatud elu ja väärtusi, mida ta oluliseks on pidanud.

                                PS! tavapäraselt on ikkagi inimene oma perekonna nägu ja sellepärast ei ole need väärtused seotud ainult põlvkondadega vaid kindlasti oluliselt moel ka keskkonnaga, kus inimene on üles kasvanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X