320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas baller Vaata postitust
    Aafrika niggade vanuseid voib julgelt vast mingi Tamboviga läbi korrutada. Päris vanuse saab teada nagu puudega, et loikad seibideks ja loed ringid üle.
    Yo valge poiss, miks nii palju viha?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Yo valge poiss, miks nii palju viha?
      Tavaline rassist.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Kui aus olla siis minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt, ilma et kedagi solvaks vöi alandaks ja et kellelgi vastuolulisi emotsioone valla ei pääseks, tahtsin lihtsalt öelda et mul polegi midagi öelda
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Kui aus olla siis minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt, ilma et kedagi solvaks vöi alandaks ja et kellelgi vastuolulisi emotsioone valla ei pääseks, tahtsin lihtsalt öelda et mul polegi midagi öelda
          tax the rich võid ikka öelda ju

          Kommentaar


            Kuna tahan ka olla rassist siis küsin,et kuidas õõnespuidul ringe loetakse?
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
              Kuna tahan ka olla rassist siis küsin,et kuidas õõnespuidul ringe loetakse?
              koputades

              Kommentaar


                Liisa Leetma tänane Insta story : rämedalt täissüstitud nägu & huuled lähivaates . Alla 30ne aastaselt . Hea töö tõesti, siirad õnnitlused !

                Kommentaar


                  Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                  Liisa Leetma tänane Insta story : rämedalt täissüstitud nägu & huuled lähivaates . Alla 30ne aastaselt . Hea töö tõesti, siirad õnnitlused !
                  on mõni alla 30ne eesti instabeib kes ei tee duckface'i instas ja kes ei näe pmst samasugune välja?

                  Kommentaar


                    Kanaaridele ei tasu praegu ronida vist

                    This movie shows a physics-based computer simulation of a Mega Tsunami generated by a flank collapse of La Palma, Canary Islands. The movie focuses on the m...


                    https://www.youtube.com/watch?v=tNxs8S7PSfg&t=
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Mida aastat Itaaliale ?!?!

                      Lisaks juba ammu teada Eurovisiooni võidule, jalka EM tiitlile ja 100m olümpiavõidule võib juurde panna ka meeste EM tiitli võrkpallis.

                      Ja ma ei tea, kas see mingi suur jackpot vms on, aga ilmselt kui sellist statistikat keegi kokku paneks, oleks Itaalia ilmselt ka top1 sihtkoht Eesti turistidele 2021 (väljaspool Baltikumi + Soomet; kuigi nendes riikides vist pigem tööränne enivei). Pooled sõpradest-tuttavatest käisid selle kevade-suve-sügise jooksul seal ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Mida aastat Itaaliale ?!?!

                        Lisaks juba ammu teada Eurovisiooni võidule, jalka EM tiitlile ja 100m olümpiavõidule võib juurde panna ka meeste EM tiitli võrkpallis.

                        Ja ma ei tea, kas see mingi suur jackpot vms on, aga ilmselt kui sellist statistikat keegi kokku paneks, oleks Itaalia ilmselt ka top1 sihtkoht Eesti turistidele 2021 (väljaspool Baltikumi + Soomet; kuigi nendes riikides vist pigem tööränne enivei). Pooled sõpradest-tuttavatest käisid selle kevade-suve-sügise jooksul seal ära.
                        Ma ei usu. Pigem on see Türgi või Kreeka, tohhuijaa tšartereid.

                        Kommentaar


                          Karisel on hambad korda tehtud.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Evergrandi suurimal bossil on tore kreisiraadio vaibiga nimi - Hui Ka Jaan.

                            Kommentaar


                              Iga kord kui mõnes küsitluses EKRE toetus kasvab, täitub Twitter ühe ja sama kontingendi arvamustega, kuidas see on maailma kõige jubedam uudis ja aeg on Eestist ära kolida. Huvitav, kuhu nad kolima hakkavad? Kas keegi on neile panikööridele öelnud, et Rootsi, Soome ja Taani EKRE-d on mingitel kuudel lausa küsitlustes juhtinud?

                              Sama jabur kui Varro&co jutt Ungarisse kolimisest selle aasta alguses.

                              Kommentaar


                                Taani ei ole aasta peale EList lahkumist valgevene/ukraina positsioonis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X