320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Minu jaoks ei pea geto kriminaalne olema. Ma ise sattun sinna ettepoole kanti, sunna Puru ja Pargitaguse ja seal on seis veitsa nukram, pole näinud korda tegemisi. Rahulikkuse koha pealt ei oska öelda. Mulle tundub isiklikult, et enne kui Repnski Jõhvis lammutama hakkas, siis oli Ahtme jumala poolt unustatud paik. Nüüd on mõlema koha pärast veidi piinlik. Minu kvartalis on mänguväljakud ära lagunenud, pooled tänavakivid ära viidud. Teid ei mäleta keegi, millal parandati ja ma ei räägi siin majatagustest parklatest.
    K-järve LV ehitab sinna ca miljoni eest uue keskuse või no vähemalt I etapi.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Minu jaoks ei pea geto kriminaalne olema. Ma ise sattun sinna ettepoole kanti, sunna Puru ja Pargitaguse ja seal on seis veitsa nukram, pole näinud korda tegemisi. Rahulikkuse koha pealt ei oska öelda. Mulle tundub isiklikult, et enne kui Repnski Jõhvis lammutama hakkas, siis oli Ahtme jumala poolt unustatud paik. Nüüd on mõlema koha pärast veidi piinlik. Minu kvartalis on mänguväljakud ära lagunenud, pooled tänavakivid ära viidud. Teid ei mäleta keegi, millal parandati ja ma ei räägi siin majatagustest parklatest.
      Jah vot eks sellepärast ma kohe väga ebaviisakalt reageerisingi (vabandused), sest ma arvasin, et taaskord hakatakse lahmima täiesti teadmata mõnda kohta megakriminaalseks. Mulle seostub Geto kohe full kriminaalse paigana.

      Fakt on tegelikult see ka, et hüljatud ei ole see paik mitte jumala poolt vaid ikkagi pealinna poolt. See rõve korruptsioon ja tsirkus mis seal valla ning linnavalitsustes on toimunud on nii jõhker ning sellele ei pöörata reaalselt tähelepanu. Iga kuradi nädal läheb keegi kellegagi tülli ja kangutatakse taas ametnike lahti ning hetkeline juht topib oma umbkeelseid 60 aastaseid higiseid Tamarasid ja nende 5 klassi haridusega kährikest lapsi meelsatele ametikohtadele. Kui Jõhvis oli mingihetk vallavanemaks Tauno Võhmar, siis reaalselt suudeti ajada välja toetusi, investeeringuid jne ja rahvas sai linnas oma silmaga näha, kuidas elu paremuse poole liikus. Peale seda on täiesti kannamatud tiletandid seal eesotsas olnud.

      Ja Ahtmele ja Järvele ei hakkagi keegi tähelepanu pöörama kuni Korb ja Ossipenko omavad Kohtla-Järve linnavalitsust.

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        K-järve LV ehitab sinna ca miljoni eest uue keskuse või no vähemalt I etapi.
        Päriselt? See on küll ütlemata tore.

        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Jah vot eks sellepärast ma kohe väga ebaviisakalt reageerisingi (vabandused), sest ma arvasin, et taaskord hakatakse lahmima täiesti teadmata mõnda kohta megakriminaalseks. Mulle seostub Geto kohe full kriminaalse paigana.

        Fakt on tegelikult see ka, et hüljatud ei ole see paik mitte jumala poolt vaid ikkagi pealinna poolt. See rõve korruptsioon ja tsirkus mis seal valla ning linnavalitsustes on toimunud on nii jõhker ning sellele ei pöörata reaalselt tähelepanu. Iga kuradi nädal läheb keegi kellegagi tülli ja kangutatakse taas ametnike lahti ning hetkeline juht topib oma umbkeelseid 60 aastaseid higiseid Tamarasid ja nende 5 klassi haridusega kährikest lapsi meelsatele ametikohtadele. Kui Jõhvis oli mingihetk vallavanemaks Tauno Võhmar, siis reaalselt suudeti ajada välja toetusi, investeeringuid jne ja rahvas sai linnas oma silmaga näha, kuidas elu paremuse poole liikus. Peale seda on täiesti kannamatud tiletandid seal eesotsas olnud.

        Ja Ahtmele ja Järvele ei hakkagi keegi tähelepanu pöörama kuni Korb ja Ossipenko omavad Kohtla-Järve linnavalitsust.
        Arusaadav, mulle meeldis, et sa ei lasknud kanti mustata niisama. Palju on tõesti ka lahmviat arvamust. Viru veri ei värise!

        Minu meelest oli kõige rohkem see, kui Järve uus linnapea, vana raamatupidaja, ütles, et nemad vanale linnapeale lisa süüditust ei esita. Muidugi ei esita, vana raamatupidaja oleks esimene, kes kinni läheks. Ja kõik on lill.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Päriselt? See on küll ütlemata tore.
          Ahtme linnaosa promenaadi ja kõnniteede rajamise hanke võitis Jõhvi KEK, kelle hinnapakkumine ulatus koos käibemaksuga veidi üle miljoni euro.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
            "Paast annab meile jõudu juurde"




            Eesti pikk suvepäev venitab paastuaja pikaks.
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Tundub, et usas läheb ennem tsiviliseeritud sõjaks, kui prantsusmaal.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kästi kontorisse tagasi tulla. Käisin siis eile Tallinnas ühes suuremas poes ka ja tuli välja, et olin sotsiaalse distantsiga harjunud. Väga ebamugav oli, kui inimesi nii palju su lähedal oli.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Kästi kontorisse tagasi tulla. Käisin siis eile Tallinnas ühes suuremas poes ka ja tuli välja, et olin sotsiaalse distantsiga harjunud. Väga ebamugav oli, kui inimesi nii palju su lähedal oli.
                  Käisin nv Viljandi turuhoones.
                  Tallinna toidupoodides hoitakse ikka väga väga suuri distantse võrreldes sellega, mis seal toimus. Olin väga üllatunud ja häiritud.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar



                    Topic well ridiculed.

                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Lisame siia kellegi näosaatelise Madis Arro ka

                      Levi, Born, Arro ja Aaslaid. Huvitav muidugi, et inimesed tegid sisekaemust ja jõudsid täpselt ühel ajal järeldusele, et midagi oli valesti ja kiiresti oleks vaja sellest maailmale teada anda.

                      Kommentaar


                        Ise mängisin kunagi kooliajal näidendis mesilast. Järgmine kord maale lähen, siis palun kõikide mesilaste käest andeks.

                        Kommentaar


                          Sotsiaalne distantseerumine Helsinki moodi: https://twitter.com/i/status/1268184266292310019
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Ise mängisin kunagi kooliajal näidendis mesilast. Järgmine kord maale lähen, siis palun kõikide mesilaste käest andeks.
                            Trump apelsiniistanduses: "Ei ma ei arva, et ma üldse rassistlik olen. Ma tean kõiki apelsine, ma tean parimaid apelsine. Mitte keegi ei tea apelsinidest niipalju kui mina. Paljud tihti küsivad, kuidas ma apelsinidest niipalju tean. Vaadake mu apelsinsõpra seal->"

                            Kommentaar


                              Kpop vs Jaak Madison

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Kpop vs Jaak Madison
                                Jagaksid linki ka, sest ma ei leia kuskilt midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X