320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Umbes kuu tagasi lõi Sturradge Škrteli põhjustatud penalti sisse.
    sigpic

    Kommentaar


      Päris naljakas sats jah.
      Kerim Frei ka veel vanadest Premmi vendadest seal sees.

      Kommentaar


        Joshua kaitse on nii juust, et Wilderiga mingist megamatchist pole mõtet rääkida. Wilder lööks Joshua esimese 3-4 roundiga põrandasse kinni.

        Kommentaar


          Postimees Spordi analüütikud on vist leidnud Pogbas tõelise klikimagneti:

          "Manchester United saab enne derbimängu vajaliku täienduse" Pildil Pogba ja Martial, jutt Martialist.

          "Madridi Reali belglased soovivad prantslasest maailmameistri enda ridadesse meelitada" Pildil Pogba võitlemas Kantega, jutt Kantest.

          "Manchester Unitedi tähtmängija pikendas lepingut" Esiplaanil Pogba, taustal uduselt Mata ja de Gea. Jutt de Geast.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Postimees Spordi analüütikud on vist leidnud Pogbas tõelise klikimagneti:

            "Manchester United saab enne derbimängu vajaliku täienduse" Pildil Pogba ja Martial, jutt Martialist.

            "Madridi Reali belglased soovivad prantslasest maailmameistri enda ridadesse meelitada" Pildil Pogba võitlemas Kantega, jutt Kantest.

            "Manchester Unitedi tähtmängija pikendas lepingut" Esiplaanil Pogba, taustal uduselt Mata ja de Gea. Jutt de Geast.
            Tavaline clickbait. Just oli uudis, et sarja "Sõbrad" staarnäitleja suri ära. Esiplaanil David Schwimmer (Ross) ja tagaplaanil mingi tüüp, kes oli seal sarjas umbes 3 osa. Võid kolm korda arvata kumb neist suri.

            Kommentaar


              Kõige parem,tublim ja hoolivam poeg oma emale on foorumlane rainis007.

              Kommentaar


                Parim asi tänases hommikus peale päikese! On Raimond Kaljulaid vs Maaleht Twitteris

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Mu tänaõhtuse boltijuhi nimi oli Mohamed Salah.
                  I see your Mohamed Salah and I’ll raise you a Kalev Strohm. (Jah, tegelt sinu oma pullim ofc)
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    See on ikka uskumatu, kuidas inimesed endiselt end lohku lasevad tõmmata. Kui loll saad olla, et mingisugusele suvalisele arvelduskontole kannad pool milli. Tagatipuks hakkavad need samad inimesed politseid ja riiki selles süüdistama, et nad enda raha tagasi ei saa, nagu kunagi Pealtnägijast võis näha.

                    Kommentaar


                      500 000 eurot saadeti ülekandega välismaale ja pank ei tundnud kordagi huvi sellise tehingu tagamaade vastu ? Kas erakordselt osavad sullerid või midagi jäetakse rääkimata selles loos.

                      Kommentaar


                        Kanded tehti jupikaupa kuu aja jooksul ja erinevatele kontodele. Miks peaks pank selliseid asju monitoorima? Sarnaseid kandeid on igapäevaselt ilmselt sadu.

                        Kommentaar


                          Esialgses uudises on kirjas ühele välismaisele kontole. Aga jah, tehti kuu aja jooksul igapäevaselt väiksemaid kandeid, 16k+ päevas siis umbes. Arvestades kogu seda rahapesu skandaali tausta ei tundu väga tõenäoline, et panga süsteemides ükski punane lambike ei süttinud kui eraisik äkki hakkab sadadele kontodele raha jagama, sellisel juhul oleks elu kurjategijatel Eestis ikka tõeline paradiis?

                          Kommentaar


                            Küll pangal ikka miskit punasesse lõi (järsk aktiivsus või suuremahulised ja regulaarsed kanded jne), kuid makse sooritajal oli lihtsalt vaja raha kanda.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              Esialgses uudises on kirjas ühele välismaisele kontole. Aga jah, tehti kuu aja jooksul igapäevaselt väiksemaid kandeid, 16k+ päevas siis umbes. Arvestades kogu seda rahapesu skandaali tausta ei tundu väga tõenäoline, et panga süsteemides ükski punane lambike ei süttinud kui eraisik äkki hakkab sadadele kontodele raha jagama, sellisel juhul oleks elu kurjategijatel Eestis ikka tõeline paradiis?
                              Ma küll ei tea, mis rahaühikus makseid tehti, aga USD välismaksetel on praegu üsna tugev "tunne oma klienti" kontroll.

                              Sellel vanal pidid need kanded küll väga hästi olema korraldatud, sest juba novembris tugevdati selle Swedbank kammi pärast rahapesu tõkendamise reegleid. Muidugi võis see olla napilt enne seda karmistamise otsust, aga kuidagi kahtlane ikka, et nii kergelt sai pool milli kuskile X kontodele maksta.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Oot, kui mul on enda arvel tõendatud kohast saadud suur summa, siis miks peaks panka kottima, kuhu ma seda kannan? Kontrollitakse vast seda, et kas ma ikka ise ja teadlikult teen. Rahapesu peaks siis kahtluse alla tulema, kui mulle täna tuleb suur summa ja see kibekiirelt edasi liigub jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X