320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Su õnnestumised ning arusaamised oleksid suuremad, kui sa enda poolehoidu saava klubi teemasse alustuseks kirjutaks näiteks viimasest mängust ning siis kõvatama kukuks.
    Linnupoja muidugi võttis asja täiesti kuldselt kokku, aga see ongi siis see Liverpooli ärapanemise meistriklass? Klubi hakkab küll vaikselt 20 aastase luuseri mentaliteeti seljast maha raputama, aga fännid on ikka seal samas sitas kaelani.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kangelas-Kenny on öösel foorumis eriti hoos olnud.
      mjhh, viimaseid kodus tehes vaja mulategevust edasi ajada, kuid kui ma nö viimase 'õlleni' jõudsin, tuli mrs KennysHeroes koju ja täheldas, et see imelikus pudelis pruul, mida loojuvate silmadega KennysHeroes arvas olevat mingi väga huvitav hapu sour, oli tegelikult mrs KennysHeroese vanama maal tehht lahjendamiseks mõeldud sõstramorss
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Linnupoja muidugi võttis asja täiesti kuldselt kokku, aga see ongi siis see Liverpooli ärapanemise meistriklass? Klubi hakkab küll vaikselt 20 aastase luuseri mentaliteeti seljast maha raputama, aga fännid on ikka seal samas sitas kaelani.
        Eks iga inimene näe ja tunneta seda, milline ta ise seest on.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Eks iga inimene näe ja tunneta seda, milline ta ise seest on.
          +1 ja tähemärgid

          Kommentaar


            Marii Karelli küsimused Kaja Kallasele on lihtsalt nii haledad ja rõvedad, et ajab südame pahaks.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Marii Karelli küsimused Kaja Kallasele on lihtsalt nii haledad ja rõvedad, et ajab südame pahaks.
              Mulle tundus, et just vastused olid kehvad. Mis jama üldsegi poliitikutel nende vabandamistega on, et ainult Jüri sellega hakkama saab? Krossi afäärist oleks ka võinud muidugi küsida.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Mulle tundus, et just vastused olid kehvad. Mis jama üldsegi poliitikutel nende vabandamistega on, et ainult Jüri sellega hakkama saab? Krossi afäärist oleks ka võinud muidugi küsida.
                Milline vastus kehv oli? Täiesti tõsiselt küsin.

                Miks küsimused halvad olid - Miks sa hakkasid sotside ja isamaaga mängima, sa ju tead, et sellepärast jäidki peaministri kohast ilma. - enamus küsimused olid sellised, et väljamõeldud fakt oli aluseks võetud. Kaia vastas imo päris hästi sellele rämpsule.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Milline vastus kehv oli? Täiesti tõsiselt küsin.

                  Miks küsimused halvad olid - Miks sa hakkasid sotside ja isamaaga mängima, sa ju tead, et sellepärast jäidki peaministri kohast ilma. - enamus küsimused olid sellised, et väljamõeldud fakt oli aluseks võetud. Kaia vastas imo päris hästi sellele rämpsule.
                  Huvitav, et nimi Alijevi tütar oli Kajale tuttav. Kehv vastus oli näiteks see, kui ta ütles, et Helmed ütlesid ka väga halvasti Jürile, aga siis oli ju valimiskampaania, see on hoopis eriline aeg, kus kõik, peale Jüri muidugi, ütlesid kõigile halvasti.

                  Kuidas oleks elu Eestis läinud, kui ma ei hakka ütlema kes rääkis kellegi pehmeks, et see toetaks mitte Jürit, vaid Urmast. Tänu sellele sai Urmasest OK president ja Jürist veidi hiljem peaminister. Intriigipunujale see muidugi ei meeldinud.

                  Kommentaar


                    Sancho>Sterling

                    Kommentaar


                      Nur-Sultan = Astana

                      Kommentaar


                        Mu tänaõhtuse boltijuhi nimi oli Mohamed Salah.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Mu tänaõhtuse boltijuhi nimi oli Mohamed Salah.
                          Pole ime et vorm nii langend kui mitut tööd korraga teeb!
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Ma küll ei tea, kust linnukas selle energia võtab, et koguaeg vaielda kõigiga ja kõigega, aga ma tean, et linnukas on foorumi kõige targem inimene! Sest ilmselgelt on väljakujenud norm, et omamata tähtsust, kas sul on õigus või mitte, on su arvamus bullshit või sa oled rumal lihtsalt!

                            Kommentaar


                              Lisaks siia juurde veel selle, et linnukas on teinekord siiski teiste arvamusega nõustunud ning ka enda eskimusi tunnistanud.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Istanbul Basaksehir on koduklubiks sellistele (suures osas inglise vuti jälgijatele tuntud) meestele:
                                Martin Skrtel (34)
                                Gael Clichy (34)
                                Robinho (35)
                                Demba Ba (34)

                                Mujalt laiast maailmast veel ka
                                Gokan Inler (35)
                                Mehmet Topal (33)
                                Arda Turan (32)
                                Eljero Elia (32)

                                Korralik vanadekodu ja "used-to-be" kokkutulek.

                                Paneks kompotti juurde, et eelmisel hooajal mängisid seal ka veel Emmanuel Adebayor (34) ja Serdar Tasci (32)
                                Ehk eelmisel hooajal oleks võinud nad mängida 4-3-3 nii, et ründeliini oleks moodustanud Demba Ba-Adebayor-Robinho. Retrolaks missugune.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X