320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tallinn on vist vaegkuuljatest värvipimedad bussirooli saatnud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Tana 43 euroopa liiga mangu ja hetkel antud juba 14 punast kaarti ja paljud mangud alles käivad
      Edit: 16 lopuks
      Vordluseks siis näiteks 2018 MMil anti ainult 4tk

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Tallinn on vist vaegkuuljatest värvipimedad bussirooli saatnud.
        alles nüüd panid tähele? ma imestan et keegi veel surma pole saanud
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          alles nüüd panid tähele? ma imestan et keegi veel surma pole saanud
          Astusin ülekäigurajale ja sealt ära rohelisega. Vahepeal siis lendas tuut-tuut kõrva. Vaatasin veel korra, et täitsa roheline ju mul. Viitasin näpuga blondile isehakanud Sandra Bullockile ka, kes siis silmas enda foorituld... kohendas kõrvaklappi ja lasi rahulikult edasi. Järgmisel ristmikul jäi seisma. Seal sõitsid autod.

          Kuna ma olen selline, et ka rohelise tule ja vastassuuna korral vaatan, ega mõni lennuk ole teele sattunud, siis see sel korral bussi säästis.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mis seal Pärnus vee sisse pannakse, et see linn niimoodi on?
            https://parnu.postimees.ee/7064959/m...-turmtule-alla
            Eks see maalimine ongi surev kunst, olevik ja tulevik on luule!

            Kommentaar


              Pringles müüb midagi sellist, mida mujal maailmas ei müüdagi.

              "Üks hetk leidsin ma Eestist paprikamaitselised krõpsud Pringles. Mitte kusagilt mujalt maailmast neid ei saa, seega otsustasin, et pean kogu oma seljakoti neid täis toppima. Läksin siis tagasi oma ööbimiskohta ja astusin lifti, kus juba ootas Christopher Nolan. Ta vaatas mind, nägi kõiki neid Pringlesi pakke, siis hakkas mu üle naerma ja kiusas mind terve ülejäänud võttepäeva. See oli nii piinlik."
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Eks see maalimine ongi surev kunst, olevik ja tulevik on luule!

                No see konservatiivrahvuslikpoeesia on ju täiesti trending asi, siit veel üks pala:
                Hei , eestlane , kas ärkad ükskord üles?
                Kas hakkad mõtlema kord ise , oma peaga ?
                Löö välja võõrad oma musta mulla sülest !

                On sinu enda valik - kurjaga või heaga.
                Vaid väiksel hulgal rahvast veel on mõistust ,
                nad üritavad päästa miskit veel.
                Õlg õla kõrval peavad rasket võitlust,
                et päästa oma maa ja emakeel.

                Ei praegu Kalev koju tulla taha...
                On ära lagastatud tema püha pind.
                Siin võimutsevad valed , võim ja raha
                ning kipub kaduma see õige rahvahing.

                Hei , eestlane! Kas tõesti sa ei kuule,
                kuis ohkab võõra jala all su muld?
                Miks viskad vanad traditsioonid tuulde ?
                Kõik uued kombed on vaid kassikuld.

                Me laulame küll "Hoia , Jumal , Eestit ",
                kuid tallame ta kümme käsku maha.
                On unustatud kõik moraalireeglid
                ja Jumalalgi ammu süda paha.��

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mis seal Pärnus vee sisse pannakse, et see linn niimoodi on?
                  Täna kogunenud Pärnu linnavolikogu istungi põhiteemaks kujunes arutelu Läänemere kunstisadama üle. Küsimuste- ja kriitikarahe alla sattus sadama idee autor Mark Soosaar.


                  https://youtu.be/Tt49ZeNF0W8?t=9724
                  Vaatasin esimese vello ära. Jumala normaalne ju uurida raffa esindajana otsuste kuluefektiivsust. Viisakalt ja vastavalt võimekusele teostas presentatsiooni jne. Milles probleem täpsemalt? Väga õige, et iga tsunfti egotrippi ei pea rafas doteerima, eksole. Keegi peab raskeid küsimusi küsima!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Vaatasin esimese vello ära. Jumala normaalne ju uurida raffa esindajana otsuste kuluefektiivsust. Viisakalt ja vastavalt võimekusele teostas presentatsiooni jne. Milles probleem täpsemalt? Väga õige, et iga tsunfti egotrippi ei pea rafas doteerima, eksole. Keegi peab raskeid küsimusi küsima!
                    Hello, I'm Dr. Bean. Apparently. And my job is to sit and look at paintings. So, what have I learned that I can say about this painting? Well, firstly, it's really quite big, which is excellent. because If it were really small, you know, microscopic, then hardly anyone would be able to see it. Which would be a tremendous shame. Secondly, and I'm getting quite near the end of this... analysis... of this painting, secondly, why was it worth this man here spending fifty million of your American dollars on this portrait? And the answer to that is, well this painting is with such a lot of money because... it's a picture of Whistler's mother. And as I've learned by staying with my best friend David Langley and his family, families are very important and even though Mr. Whistler was prefectly aware that his mother was a hideous old bat who looked like she'd had a cactus lodged up her backside, he stuck with her, and even took the time to paint this amazing picture of her. It's not just a painting. It's a picture of a mad old cow who he thought the world of. And that's marvellous... Well that's what I think.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Hello, I'm Dr. Bean.
                      mul jäi obvioosne /s lõppu panemata.

                      Kommentaar


                        Jüri jäi auto alla ehk Ringvaates räägiti tollest kunsti-teemast lahedalt.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Pringles müüb midagi sellist, mida mujal maailmas ei müüdagi.
                          Muidugi müüvad. Ma ei tea, kus poodides see vend välismaal käib.

                          Kommentaar


                            Soomes immigratsioonipoliitika kohati täitsa toimib. Järjekordne 2015a. sisse sadanud pagulasnäitsik otsustas ahvatlustele alluda ja lähemalt tutvust teha. See kuidas möne aastaga süütust afganistaani full burka tibist saab tiktoki poolpaljaid pilte laadiv fitnessi beib on muidugi hämmastav muutus. Sama Iraani ja türgi tüdrukutega. "Aa ei mul vend rootsist ütles et jumalat pole tegelt olemas ja see religioon on üks täielik propaganda". Kui nende vanemad vaid teaks, mis tütred uues riigis peale keele ära öppind on. See topeltelu mis elatakse on tegelt massive, kui isa kodus kiidab naisepeksu heaks ja kui vahele jääks möne religioonivastase patuga on karistused karmid. Samas neil hüved nii head, et järk-järgult igas asjas natuke paindlikumad ja muutuvad vähe liberaalsemaks. Sellegipoolest on pärsia isend üks paras pähkel, aga see-eest vägagi väärt kogemus
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Soomes immigratsioonipoliitika kohati täitsa toimib. Järjekordne 2015a. sisse sadanud pagulasnäitsik otsustas ahvatlustele alluda ja lähemalt tutvust teha. See kuidas möne aastaga süütust afganistaani full burka tibist saab tiktoki poolpaljaid pilte laadiv fitnessi beib on muidugi hämmastav muutus. Sama Iraani ja türgi tüdrukutega. "Aa ei mul vend rootsist ütles et jumalat pole tegelt olemas ja see religioon on üks täielik propaganda". Kui nende vanemad vaid teaks, mis tütred uues riigis peale keele ära öppind on. See topeltelu mis elatakse on tegelt massive, kui isa kodus kiidab naisepeksu heaks ja kui vahele jääks möne religioonivastase patuga on karistused karmid. Samas neil hüved nii head, et järk-järgult igas asjas natuke paindlikumad ja muutuvad vähe liberaalsemaks. Sellegipoolest on pärsia isend üks paras pähkel, aga see-eest vägagi väärt kogemus
                              tere pilte palun
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                                tere pilte palun
                                Afgaan eilne teema tinderist:
                                shorturl.at/qyTX2
                                shorturl.at/bhyL3

                                türklane:
                                shorturl.at/exEX6

                                Iraanlane:
                                shorturl.at/fhGTX
                                Lisatud failid
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X