320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Pealegi on Johannal liikumisraskusi, mistap jalgrattal on hõlpsam liigelda kui jala busside vahet seigelda."

    wtf
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      võib varsti Äripäeva topis olla, kuid ilmselt ta suvalt mingit ebavajalikku kulutust tegema ei hakka. Vähemalt siis tema hinnangul ebavajalikku.
      Siis saad loo kirjutada, et kuidas Johanna väga rahatark on.
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        "Pealegi on Johannal liikumisraskusi, mistap jalgrattal on hõlpsam liigelda kui jala busside vahet seigelda."

        wtf
        ?

        Minul on ka vigastus, mis vahel kõndimise meeletult vaevaliseks teeb (aasta tagasi pidin Kolde Selveris valust suurest pildi tasku panema, persetasin külmvitriinide vahel minut/kolm, et end koguda ning pärast liikusin korraga 3-4 meetrit) aga rattaga sõites koorman seda närvi/lihast oluliselt vähem. Samas heal päeval/õhtul võin rahulikult 10-30 km sörkida ning häda pole miskit.

        Kommentaar


          Mul oli ka nii, et jalg läks põlvest nõrgaks*. Arstide vahelt jooksmine lõpuks aitas.

          e: *kaine peaga
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Mul oli ka nii, et jalg läks põlvest nõrgaks*. Arstide vahelt jooksmine lõpuks aitas.

            e: *kaine peaga
            Ma jooksin ka nende vahel aastaid, käisin taastusravil/füsioteraapias Merimetsas ning mitme spordiarsti konsultatsioonil, üks arst süüdistas teist jne ning lõpuks ainult Tartus oldi valmis lõikama (uudishimust suurest nagu kirurg naljatledes tögas) aga tõenäosus, et asi hullemaks läheb olla oluliselt suurem paraku (20-30% et õnnestub, 80-70% et pean kepiga hakkama kõndima). Hetkel pole juba terve aasta suuremat häda olnud (endiselt hüppan kohapealt käega korvirõngasse kinni) aga sellele eelnes periood, kus terve kuu jooksul ei saanud voodist püsti ja 5 kuud toast väljas ei käinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Ma jooksin ka nende vahel aastaid, käisin taastusravil/füsioteraapias Merimetsas ning mitme spordiarsti konsultatsioonil, üks arst süüdistas teist jne ning lõpuks ainult Tartus oldi valmis lõikama (uudishimust suurest nagu kirurg naljatledes tögas) aga tõenäosus, et asi hullemaks läheb olla oluliselt suurem paraku (20-30% et õnnestub, 80-70% et pean kepiga hakkama kõndima). Hetkel pole juba terve aasta suuremat häda olnud (endiselt hüppan kohapealt käega korvirõngasse kinni) aga sellele eelnes periood, kus terve kuu jooksul ei saanud voodist püsti ja 5 kuud toast väljas ei käinud.
              Kui pikk sa oled ja palju sa kaalud?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Ma jooksin ka nende vahel aastaid, käisin taastusravil/füsioteraapias Merimetsas ning mitme spordiarsti konsultatsioonil, üks arst süüdistas teist jne ning lõpuks ainult Tartus oldi valmis lõikama (uudishimust suurest nagu kirurg naljatledes tögas) aga tõenäosus, et asi hullemaks läheb olla oluliselt suurem paraku (20-30% et õnnestub, 80-70% et pean kepiga hakkama kõndima). Hetkel pole juba terve aasta suuremat häda olnud (endiselt hüppan kohapealt käega korvirõngasse kinni) aga sellele eelnes periood, kus terve kuu jooksul ei saanud voodist püsti ja 5 kuud toast väljas ei käinud.


                Järjekordne rida sinna Tofoa notepadi - "vahepeal ei saa poes käies jalgu alla, aga no donki kohapealt - selle teeb ikka ära".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kui pikk sa oled ja palju sa kaalud?
                  Pakub ka huvi. Ma olen 180 ja tean ainult paari inimest kes selle pikkuse pealt kahe käega rõngasse hüppavad. Mõlemad võrkpallurid..

                  Kommentaar


                    Anneli Oti kõnele eelnenud aplaus Vehklejate vastuvõtul - suht awkward.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kui pikk sa oled ja palju sa kaalud?
                      Olen meelitatud aga mul on juba tüdruksõber olemas.
                      KRAs mõõdeti 1.94/1.95m aga pigem olen 1.92/1.93m, hetkel kaalun 95-96kg.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Pakub ka huvi. Ma olen 180 ja tean ainult paari inimest kes selle pikkuse pealt kahe käega rõngasse hüppavad. Mõlemad võrkpallurid..
                        Ma 182 ja hüppan ka kohapealt rõngasse suht kergelt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Pakub ka huvi. Ma olen 180 ja tean ainult paari inimest kes selle pikkuse pealt kahe käega rõngasse hüppavad. Mõlemad võrkpallurid..
                          Kahe käega on oluliselt raskem ka ja võrkpallurid põrkavad tõesti hullult.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Ma 182 ja hüppan ka kohapealt rõngasse suht kergelt.
                            pics ka juurde:

                            jurim.jpg

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              pics ka juurde:

                              [ATTACH=CONFIG]7177[/ATTACH]
                              https://twitter.com/JuriRs3 Mu twitter on suht avalik

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                https://twitter.com/JuriRs3 Mu twitter on suht avalik
                                Väga äge ja müts maha, et sulle meeldib küpsetada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X