320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alati ei ole. Mäletan, et aastaid tagasi oli Tammeka Nike tuulekal see lukk nö teisel pool
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      ManU dressidel ka.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vaatasin kõik koduriided üle. Kõik naiseriided on vastupidi.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Alati ei ole. Mäletan, et aastaid tagasi oli Tammeka Nike tuulekal see lukk nö teisel pool
          Sa lihtsalt käisid aastaid naiste tuulekaga!

          Kommentaar


            Sooline diskrimineerimine. Mis siis, kui naiste tuulekas tahab olla hoopis meeste oma?

            Kommentaar


              #onejoke
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas tarry Vaata postitust
                Sa lihtsalt käisid aastaid naiste tuulekaga!
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Vaatasin kõik koduriided üle. Kõik naiseriided on vastupidi.
                  Mul sama va siis see Nike tuulekas. Kontrollisin praegu just. Kas kellegil veel nii või on tarryl õigus?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Mul sama va siis see Nike tuulekas. Kontrollisin praegu just. Kas kellegil veel nii või on tarryl õigus?
                    telekavaatajal ja tarryl on õigus.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Ma ise vaatasin, et mu noname pusal ka valel pool. Samas on see xxl ja mulle täitsa paras pusa olen üle 100 kilo ja umbes 2m, ei tahaks uskuda, et ostsin meeltesegaduses naiskorvpalluri riietuse kuskilt.

                      Kommentaar


                        Ma pole kunagi pidanud end kodus töötavaks inimeseks. Need korrad kui teinud olen, siis suht selline, et hoian silma peal piisavalt et asjad toimiks ning pärast kontoris vaatan edasi.

                        Nüüd kodus istudes ja rohkem distsipliini saanud oma aja planeerimisel ei kisu kohe kuidagi tagasi kontorisse. pea 2h hoiad kokku lihtsalt rongis istumise peale päevas, vähem reisimisi eraelulistel põhjustel kuna saan viibida seal kus vaja ning kõvasti paindlikum tööaeg. Tahan päeval metsas jalutamas käia siis lähen olen paar tundi ära ja pärast õhtul teen järgi. Igast mõttetute koosolekute ajal saab nüüd rahus tetrist mängida taustaks. Lisaks avatud kontor on üks nuhtlus väljamõeldis kui on töö kus reaalselt mõelda ja istuda vaja.

                        Ainus miinus, et varem oli lihtne minna kolleegi juurde ja mingeid ideid õhku visata ja loominguliste lahendustega välja tulla

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                          Ma pole kunagi pidanud end kodus töötavaks inimeseks. Need korrad kui teinud olen, siis suht selline, et hoian silma peal piisavalt et asjad toimiks ning pärast kontoris vaatan edasi.

                          Nüüd kodus istudes ja rohkem distsipliini saanud oma aja planeerimisel ei kisu kohe kuidagi tagasi kontorisse. pea 2h hoiad kokku lihtsalt rongis istumise peale päevas, vähem reisimisi eraelulistel põhjustel kuna saan viibida seal kus vaja ning kõvasti paindlikum tööaeg. Tahan päeval metsas jalutamas käia siis lähen olen paar tundi ära ja pärast õhtul teen järgi. Igast mõttetute koosolekute ajal saab nüüd rahus tetrist mängida taustaks. Lisaks avatud kontor on üks nuhtlus väljamõeldis kui on töö kus reaalselt mõelda ja istuda vaja.

                          Ainus miinus, et varem oli lihtne minna kolleegi juurde ja mingeid ideid õhku visata ja loominguliste lahendustega välja tulla
                          Pluss duši all käid ainult siis, kui keegi külla tuleb. Riideesemetest kannad ainult dressipükse. Kuidas see habemeajamine käis?

                          Miinus: nõudepesumasin huugab pidevalt.

                          Kommentaar


                            Vaatad 70nda minutini Nõmme ja Maardu mängu,rohkem vaadata ei viitsi ja siis seisu vaadates avastad,et seis on juba 5-0!
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                              Ma pole kunagi pidanud end kodus töötavaks inimeseks. Need korrad kui teinud olen, siis suht selline, et hoian silma peal piisavalt et asjad toimiks ning pärast kontoris vaatan edasi.

                              Nüüd kodus istudes ja rohkem distsipliini saanud oma aja planeerimisel ei kisu kohe kuidagi tagasi kontorisse. pea 2h hoiad kokku lihtsalt rongis istumise peale päevas, vähem reisimisi eraelulistel põhjustel kuna saan viibida seal kus vaja ning kõvasti paindlikum tööaeg. Tahan päeval metsas jalutamas käia siis lähen olen paar tundi ära ja pärast õhtul teen järgi. Igast mõttetute koosolekute ajal saab nüüd rahus tetrist mängida taustaks. Lisaks avatud kontor on üks nuhtlus väljamõeldis kui on töö kus reaalselt mõelda ja istuda vaja.

                              Ainus miinus, et varem oli lihtne minna kolleegi juurde ja mingeid ideid õhku visata ja loominguliste lahendustega välja tulla
                              Rongiga igapäevaselt käid tööl? wow veab...tahaks ka tihedamalt rongiga sõita aga pole võimalust. Viimati 2009 augustis sai Pärnus käidud, enam tln-pärnu liini pole
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                suitsuanduri patarei saab tühjaks alati öösel
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X