320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tähelepanekuid elust enesest

    Teema, mis ideaalis koondab avarama silmaringiga, kuid ka kitsama maailmavaatega inimeste tähelepanekuid meie seest ja ümber. Ikka on tänaval kõndides teinekord mõned situatsioonid/objektid/isikud tähelepanu püüdnud ja siis mõtteid mõlgutades igasugu põnevaid asju välja mõeldud, võib ju ka uurida teiste arvamust või selgitust nähtuste, olude, sündmuste, inimeste jms kohta. Usun, et mõistate.
    Tihti juhtub, et võiks millestki justkui foorumis veidi arutleda, kuid selleks puudub vastav teema või peab seda nii umbes 30 minutit pahna seest otsima ja lõppeks siis paar asjalikku kommentaari ja jällegi miskit möla sellele vahelduseks... Ometigi oleks ju huvitav intelligentsete kaas-foorumlaste heietusi ja mõtteid lugeda siit muidu nii vahvast jalgpallikeskkonast.
    Teemat tehes loodan siiralt, et sellest ei saa mingisugune tähelepanekuid mida hetkel teete-teema. Loodaks ikka veidi asjalikumat ja miks mitte ka humoorikamat teksti siit lugeda.
    Seega! Märgakem, postitagem ja arutlegem.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    #2
    ma ei saa ikka päris hästi aru, mida sa ootad nüüd...

    kas arutelusid teemal:
    0. kas olla või mitte olla, selles on küsimus
    1. iraagi sõda on ikka põhjendamatu;
    2. inglise naised on ikka maru koledad ja ameeriklased on kõik paksud, loodetavasti eestlastega nii ei lähe;
    3. kõik homod tuleks maha nottida, punkt.

    et milline tasand neist? üldiselt siia võiks hakata täis peaga postitama elu mõttest vist ka?
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas sicmic Vaata postitust
      ma ei saa ikka päris hästi aru, mida sa ootad nüüd...

      kas arutelusid teemal:
      0. kas olla või mitte olla, selles on küsimus
      ei

      1. iraagi sõda on ikka põhjendamatu;
      ei
      2. inglise naised on ikka maru koledad ja ameeriklased on kõik paksud, loodetavasti eestlastega nii ei lähe;
      kole robustselt lausutud.
      Aga paraku on minumeelest küll näha, et lapsed on üha trullakamad juba varakus nooruses kui varasemalt. Ja ei tea midagi inglise naisterahavstest mina

      3. kõik homod tuleks maha nottida, punkt.
      ei

      üldiselt siia võiks hakata täis peaga postitama elu mõttest vist ka?
      Sa vist juba patustasid, eksole?
      Eriti ei tahaks küll et siia täis peaga postitataks. Oli raske aru saada, et läbu ei soovi siia?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #4
        Ei olnud raske aru saada, et läbu ei soovi ja ei patustanud ka, veel. Aga postituse varjatud mõte oli see, et äkki tood alustuseks näite, mida sa ootad?
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #5
          näiteks oskab keegi midagi asjalikku rääkida sellest Tallinna toredast plaanist "rohelise laine" projekti kohta, mis olla katsetamisjärgus... Minul viimasel ajal ühistranspordiga hoopis vastupidine juhtunud, nimelt hoopis rohkem seisan foori taga
          ja kuidas sellised vastuolud seal lahendatud peaks saama, kui ristmikul erinevates suundades lähenevad samaaegselt bussid mis soovivad nüüd läbi saada ristmikult
          Ning miskised koonused on maha asetatud, kas need ka selle pojekti raames?
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #6
            olen täheldanud, et nähes kena neiut, kipuvad püksid kitsaks jääma. mis värk on?

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              olen täheldanud, et nähes kena neiut, kipuvad püksid kitsaks jääma. mis värk on?
              elu mõte tahab välja pressida
              b-day

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                olen täheldanud, et nähes kena neiut, kipuvad püksid kitsaks jääma. mis värk on?
                sittud täis ennast?

                Kommentaar


                  #9
                  ei usu, sest tavaliselt vahetab hooldaja siis mähkmeid

                  Kommentaar


                    #10
                    Levadia Group OÜ esimehe Viktor Levada sõnul on kujunenud majandusolukorras enamjaolt süüdi Rootsi pangad, mitte pronksiöö.


                    igati mõistlik jutt... Ka intervjuu Ekspressile oli sümptaane, miskine kuu aega tagasi. Korralik ärimees ikka, pole midagi jalgpallijobu
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      mnjah. milles pangad siis nüüd täpselt süüdi on?
                      pigem ikkagi too eesti inimene, kes oma saabuva rikkuse suurust ja saabumise kiirust ülehindas ning laenas nii, et tõusnud intresside tingimustes enam lisaks laenu tagasimaksmisele muud teha ei jaksagi.

                      Kommentaar


                        #12
                        Levada ostis ju poole miljardi eest selle Olümpia vastas oleva krundi. Arusaadav, et ta peab kedagi süüdistama.

                        Tegelikult on pangad ehk isegi ka süüdi, aga mitte selles, et praegu kriis on, vaid selles, et nad optimismi varem maha ei võtnud. Niipalju, kui mina aru saan, siis kasutasime me buumi ajal väga odavat raha. See toob kaasa majanduse liigkiire arengu, mis lõpeb teadagi millega. Odav raha (madalad intressimäärad) oli seotud Euroopas samal ajal toimunud mitte just väga tormilise majandusarenguga.

                        Kui Levadat just valesti ei tsiteerita, siis teda mingiks eriliseks ajuhiiglaseks pidada ei saa. Mees lihtsalt müüs mingil hetkel rohkem metalli, kui ta seda rahulikumalt arenenud majanduse korral oleks teinud, ning nüüd süüdistab svenssoneid, et kasvutrend polegi lineaarne. Vt ka: Rahandusministeeriumi joonlauametoodika.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #13
                          Levada jutt on juba seepärast sümpaatne, et hoolimata oma slaavi päritolust ei aja ta seda nõemdat jama a la et pronksiöö ja valitsus on kõiges süüdi.
                          JA ekspressile antud intervjuus polnud ta sugugi pessimistlik oma kruntide ja nende käekäigu pärast.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Levada jutt on juba seepärast sümpaatne, et hoolimata oma slaavi päritolust ei aja ta seda nõemdat jama a la et pronksiöö ja valitsus on kõiges süüdi.
                            JA ekspressile antud intervjuus polnud ta sugugi pessimistlik oma kruntide ja nende käekäigu pärast.
                            Sümpaatne-sümpaatseks, aga siiski puusse. Rootslasi nüüd ka kena süüdistada ei ole. Rootsi on tore koht, sealt on pärit Dr Alban, Per Eloffson, snus ja Saab, pole mõtet põhjuseta mustata.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              Rootsi on tore koht, sealt on pärit Dr Alban, Per Eloffson, snus ja Saab, pole mõtet põhjuseta mustata.
                              Rootsi riik hoolib oma pensionäridest.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X