320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Samas just mingi putukateadlane rääkis, et tänavune talv oli selles mõttes hea, et suurvett polnud ja sääskedel polnud kusagil areneda. Mida vähem seisvat vett kevadel, seda parem sääsevihkajatele. Muidugi kõige parem oleks siis, kui oleks talv külm ja lund vähe.
    Võib-olla ka nii. Loodusajakirjanik läks jaanuaris meilt töölt ära ja nii olen ma üsna puusalt paugutaja praegu.

    Kommentaar


      Siin siis see ericbana poolt vihjatud jutt
      Sääsed tänavu ilmselt hordidena ei ründa
      Palvetame Odini poole, et see ka vastaks tõele.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Siin siis see ericbana poolt vihjatud jutt
        Sääsed tänavu ilmselt hordidena ei ründa
        Palvetame Odini poole, et see ka vastaks tõele.
        eelmine suvi on ilmselt niigi inimesed ära hellitand, minu mäletamist mööda korra juunis häirisid, pärast ei olnd neid enam eriti näha.
        passisin üleeestiliselt metsas möödunud suvi.
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Vaadates kuidas sääsed laupäeval Haapsalus lahtisest uksest tuppa tungisid, tundub küll, et neid on juba palju. Samas eks maja oli ka lahe kaldal.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Vaadates kuidas sääsed laupäeval Haapsalus lahtisest uksest tuppa tungisid, tundub küll, et neid on juba palju. Samas eks maja oli ka lahe kaldal.
            Meil toimetuses on sama jama. Eelmisel suvel Anne Sääske siin ei töötanud, nüüd on ta aga jälle tagasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Vaadates kuidas sääsed laupäeval Haapsalus lahtisest uksest tuppa tungisid, tundub küll, et neid on juba palju. Samas eks maja oli ka lahe kaldal.
              Linna teise otsas oli samuti sääski tunda.

              Kommentaar


                Algselt postitas mg Vaata postitust
                eelmine suvi on ilmselt niigi inimesed ära hellitand, minu mäletamist mööda korra juunis häirisid, pärast ei olnd neid enam eriti näha.
                passisin üleeestiliselt metsas möödunud suvi.
                sääsed on ikka kahe lainena suvel. Vähemalt siis kui mina veel noor olin, oli süsteem selline.

                Kommentaar


                  Ignore list ühe päevaga topelt suurem. Kahest sai neli. Veel hiljaaegu sain foorumis ilma hakkama. Kahju.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    nõrk. Стaрость - не рaдость

                    Kommentaar


                      Kaljuveeri lahkumispeol on Säärits, aga pole Osilat. Kuulsin juba varem ERR-i töötajate käest, et ka nemad pole kunagi Osilat ja Sääritsat ühes kohas näinud. Kas tegu on ühe ja sama inimesega?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kaljuveeri lahkumispeol on Säärits, aga pole Osilat. Kuulsin juba varem ERR-i töötajate käest, et ka nemad pole kunagi Osilat ja Sääritsat ühes kohas näinud. Kas tegu on ühe ja sama inimesega?
                        Osav montaaž, kurat. Kordagi nad samas kaadris ei ole.

                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kaljuveeri lahkumispeol on Säärits, aga pole Osilat. Kuulsin juba varem ERR-i töötajate käest, et ka nemad pole kunagi Osilat ja Sääritsat ühes kohas näinud. Kas tegu on ühe ja sama inimesega?
                          Lendasin millalgi lennukis nii, et minust paremal istus Säärits ja vasakul Osila. See ühe inimese teooria tekitaks siinkohal ilmselt mõningaid küsimusi, milledele ma vastata ei taha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kaljuveeri lahkumispeol on Säärits, aga pole Osilat. Kuulsin juba varem ERR-i töötajate käest, et ka nemad pole kunagi Osilat ja Sääritsat ühes kohas näinud. Kas tegu on ühe ja sama inimesega?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Ai, raisk! Kostüümi vahetanud!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Mul tekkis küll küsimusi, aga ma ei tihka neid küsida. Ma lendasin ühekorra Marianne Mikkoga samas lennukis ja ma tõesõna arvasin, et juhtub paratamatu ja lennuk maandub prematuurselt.
                                Oleks võinud hädamaandumine olla, kus salong on suitsu täis.
                                Marianne: "NAISED JA LAPSED ENNE!!!"
                                Ülejäänud: "Ei-ei, korraldame ikka tõmblukumeetodilt väljumise!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X