320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Aastal 2019 on Postimehe veeb jõudnud sinnamaale, et Tänaku testisõidu video on põhiuudis nr 1. Samal ajal käib Eesti Laul ja muud uudised. Väga ei häiri, aga veider ikka.
    Keegi vaatab peale naiste, laste, pelmeenipoolitajate ja pensionäride Eesti Laulu?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Keegi vaatab peale naiste, laste, pelmeenipoolitajate ja pensionäride Eesti Laulu?
      Mingi 100 korda rohkem kui Juve mängu. Ja see oli alles poolfinaal.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Mingi 100 korda rohkem kui Juve mängu. Ja see oli alles poolfinaal.
        Aa. No, ma ise vaatasin Juve mängu. Ma isegi ei teadnud, et Eesti Laul käib.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Ma isegi ei teadnud, et Eesti Laul käib.
          Don't lie to me boy...
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            eika ja telekavaataja ümbes samal ajal sündinud ja umbes sama palju postitusi.

            Miilistes teemades telekavaataja minu nö hiigelaegadel siin käis, et ma nagu üldse ei mäleta telekavaataja 10 aasta tagusest ajast.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Liverpool võiks nüüd paar mängu järjest kaotada, et premmis tiitliheitlus huvitavam oleks!

              Kommentaar


                Ma olen olnud üle 5 aasta ühes firmas tööl. Ma tean mida ma teen ja ma tean ka, et mul tuleb see hästi välja. Palk on hea, espressomasin on tööl olemas ja töökaaslased on ka enam-vähem tšillid. Aga kui on kõrini, siis on kõrini. Olen otsinud töökohti mis oleks mu mugavustsoonist väljas ja tahaks uusi väljakutseid. Käisin ühes ettevõttes intekal( laotöö ja täiesti 180 kraadi väljas kus ma hetkel tööd teen). CV ja asukoha ja palganumbrid tundusid täiesti okei. Sai personalijuhiga räägitud ja blablala. Lubati helistada tagasi juba eelmine nädal- vahet ei ole mis on tulemus, aga helistavad või siis saadavad emaili. Nüüdseks on see sellest intekast 2 nädalat möödas ja ei kippu ega kõppu. Saatsin kordus meili üleeile , et ala mis seis on, kas saaks infot vms. Siiamaani pole vastust. Mu küsimus: Kuna ma pole ammu tööd otsinud, kas tööandjad käituvadki viimasel ajal nii või ma olen mingi bad luck hetkel?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Ma olen olnud üle 5 aasta ühes firmas tööl. Ma tean mida ma teen ja ma tean ka, et mul tuleb see hästi välja. Palk on hea, espressomasin on tööl olemas ja töökaaslased on ka enam-vähem tšillid. Aga kui on kõrini, siis on kõrini. Olen otsinud töökohti mis oleks mu mugavustsoonist väljas ja tahaks uusi väljakutseid. Käisin ühes ettevõttes intekal( lao töö ja täiesti 360 kraadi väljas kus ma hetkel tööd teen). CV ja asukoha ja palganumbrid tundusid täiesti okei. Sai personalijuhiga räägitud ja blablala. Lubati helistada tagasi juba eelmine nädal- vahet ei ole mis on tulemus, aga helistavad või siis saadavad emaili. Nüüdseks on see sellest intekast 2 nädalat möödas ja ei kippu ega kõppu. Saatsin kordus meili üleeile , et ala mis seis on, kas saaks infot vms. Siiamaani pole vastust. Mu küsimus: Kuna ma pole ammu tööd otsinud, kas tööandjad käituvadki viimasel ajal nii või ma olen mingi bad luck hetkel?
                  Ehk oma praeguses töökohas käisid uuesti intekal ju.

                  Aga muidu usun küll, et sellist asja öeldakse suusoojaks ka päris tihti. Tean, et suuremate ettevõtete puhul on cvkeskuse kaudu näiteks mingid automaatkirjad läkitatud, aga kas sedagi alati 100% tehakse...kahtlen.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Ma olen ka 3 kuud hiljem saanud kirja. Kannatust.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                      Ehk oma praeguses töökohas käisid uuesti intekal ju.

                      Aga muidu usun küll, et sellist asja öeldakse suusoojaks ka päris tihti. Tean, et suuremate ettevõtete puhul on cvkeskuse kaudu näiteks mingid automaatkirjad läkitatud, aga kas sedagi alati 100% tehakse...kahtlen.
                      Ma hakkasin seda teemat veidi uurima oma tuttavate käest. Ja tulebki välja, et ma ei olegi mingi bad luck vaid see on suhteliselt läbiv nähtus meie tööotsijate maastikul. Siin kohal ma räägin siis olukorrast, kus tööandja ütleb, et annab teada ja paneb su ootele ja luban, et annab" teada". Mida tegelikult ei juhtu. Veidi naljakas, sest samal ajal räägitakse, et töötajad ei tule kohale/ei helista kui loobuvad kandideerimast ja nii edasi. Strange shit.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ma olen olnud üle 5 aasta ühes firmas tööl. Ma tean mida ma teen ja ma tean ka, et mul tuleb see hästi välja. Palk on hea, espressomasin on tööl olemas ja töökaaslased on ka enam-vähem tšillid. Aga kui on kõrini, siis on kõrini. Olen otsinud töökohti mis oleks mu mugavustsoonist väljas ja tahaks uusi väljakutseid. Käisin ühes ettevõttes intekal( laotöö ja täiesti 180 kraadi väljas kus ma hetkel tööd teen). CV ja asukoha ja palganumbrid tundusid täiesti okei. Sai personalijuhiga räägitud ja blablala. Lubati helistada tagasi juba eelmine nädal- vahet ei ole mis on tulemus, aga helistavad või siis saadavad emaili. Nüüdseks on see sellest intekast 2 nädalat möödas ja ei kippu ega kõppu. Saatsin kordus meili üleeile , et ala mis seis on, kas saaks infot vms. Siiamaani pole vastust. Mu küsimus: Kuna ma pole ammu tööd otsinud, kas tööandjad käituvadki viimasel ajal nii või ma olen mingi bad luck hetkel?
                        Ei on ka päris hea vastus! Kõige lollim ongi, kui mitte midagi ei vastata. Kui öeldakse Ei, siis saab uue seisukoha võtta. Pigem tuleks see nn. pakkumine prügikasti visata.
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Ma ütleks pigem, et see pole viimase aja trend. Pigem on asi ettevõtetes kinni, kus kohast antakse teada jakus kohast mitte. Sama seis oli ka 10 aastat ja rohkem tagasi.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Ma ütleks pigem, et see pole viimase aja trend. Pigem on asi ettevõtetes kinni, kus kohast antakse teada jakus kohast mitte. Sama seis oli ka 10 aastat ja rohkem tagasi.
                            Pohhui nüüdseks juba. Ma olen reedest töötu ja ma ei jõua seda ära oodata juba.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Ma ütleks pigem, et see pole viimase aja trend. Pigem on asi ettevõtetes kinni, kus kohast antakse teada jakus kohast mitte. Sama seis oli ka 10 aastat ja rohkem tagasi.
                              No vahel venitatakse vastusega seetõttu, et sa oled näiteks paremuselt 2. või 3. kandidaat. Enne ei anta vastust teada, kui parima kandidaadiga leping sõlmitud. Võib ju juhtuda, et tema on kandideerinud ka mitmesse kohta ja see koht polegi talle esimene eelistus ja ootab samuti hoopis teistest kohtadest tagasisidet.

                              Kommentaar


                                Kumb paneb tudengit kõrghariduse omandamist põhjalikumalt läbi mõtlema: kas see, kui õpingud on tasuta, või see, kui kraadi eest tuleb välja käia kümneid tuhandeid dollareid?


                                Päris huvitav pilguheit kõrghariduse erinevustesse meil ja usas.

                                Päris normaalne ei ole sünnist saati koguda ja surmani maksta kõrghariduse eest.
                                Aga vist ei ole ka kõrgharidus tasuta ja kõigile kõige parem lahendus.

                                Tsitaat artiklist.

                                "Mingil hetkel hakkas mind aga painama uus mõte: mis eriala ma oleksin valinud, kui oleksin kraadi eest tegelikult tasuma pidanud; kui oleksin juba noorest east teadnud, et ülikool maksab palju ja on tohutu pauk pere rahakotile?"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X