320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma mõistan, et see Google'i Hiina seiklus (katse turule siseneda, koostöö Hiina võimudega jne) oli paha. Nagu ka see, et lõpuks nende serveritesse häkkimise tulemusena saadi vallitsusvastaste inimeste identiteedid teada ja värki...

    Aga tõeline inimsusevastane kuritegu nende poolt on selliste algoritmide loomine, mis soovitab järgmise loona pärast Ultima Thule ja Riho Sibula lugusid Taukarit andestamatu!

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Ma mõistan, et see Google'i Hiina seiklus (katse turule siseneda, koostöö Hiina võimudega jne) oli paha. Nagu ka see, et lõpuks nende serveritesse häkkimise tulemusena saadi vallitsusvastaste inimeste identiteedid teada ja värki...

      Aga tõeline inimsusevastane kuritegu nende poolt on selliste algoritmide loomine, mis soovitab järgmise loona pärast Ultima Thule ja Riho Sibula lugusid Taukarit andestamatu!
      algoritmi treenivad userid. Ehk lihtsalt öeldes pmst on kari torbikuid kes kuulavad nii Sibulat kui Taukarit. Programmi arendaja ei ole süüdi.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        algoritmi treenivad userid. Ehk lihtsalt öeldes pmst on kari torbikuid kes kuulavad nii Sibulat kui Taukarit. Programmi arendaja ei ole süüdi.
        Veel jõledam oleks, kui järgi tuleks kohe Dagö, Põhja-Tallinn või Naised Köögis

        Kommentaar


          Ajalehtede spordiküljed on muutunud palju lahedamaks, kui ühtegi päris võistlust ei toimu. Win!

          Kommentaar


            Kas MISSivõistlus on juba üles korjatud kuskil?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ajalehtede spordiküljed on muutunud palju lahedamaks, kui ühtegi päris võistlust ei toimu. Win!
              Teil ei saa isegi siis Ott Tänakust lahti.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ajalehtede lugemine on ka läinud palju kiiremaks. Tartu Postimees = 1 min, ERR = 5 min. BBC Football = 5 min.
                Mis sa loed BBC Footballi sõnastikuga, et nii kaua läheb aega?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ilmselt nii vaikset päeva pole foorumis kaua-kaua olnud.

                  Kommentaar


                    Koik tahistavad suure isamaasoja voitu

                    Kommentaar


                      “Mul on kõht nii tühi, nii tühi!” ütleb end “kopraonu Jaanisena” tutvustanud mees videos, kus ta asub Elva Turuplatsi pargis puuposti järama. Närinud veidi postinurka, sülitab mees puutükid välja, tekitades postile selged närimismisjäljed. “Kuidas maitses?” küsivad kogu tegevust filminud ja Facebooki üles riputanud kaaslased. “Hea puu maitse!” vastab mees, kes teatab seejärel: “Olen kopraonu Jaanis! …

                      Kommentaar


                        ehhehhee CNNis hakati baltikumi reisimullikesest rääkima, kutsuti leedu välisminister stuudiosse, jõudis 2 lauset öelda enne kui diktor vahele segas, et sorry, oodake veits, meil tähtsamatki näidata ja pandi Boris Johnsoni igapäevane pressibriifing peale

                        looool, lasti leedukas uuesti korraks eetrisse ja diktor segas jälle keset juttu vahele, kiitis kuidas ta kavatseb kindlasti leedut külastada ja pandi uuesti boriss

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          algoritmi treenivad userid. Ehk lihtsalt öeldes pmst on kari torbikuid kes kuulavad nii Sibulat kui Taukarit. Programmi arendaja ei ole süüdi.
                          Seda küll, et algoritmid teevad seda sisendinfo põhiselt.
                          Aga kusagil on piirid ja algoritme võimalik ohjata! Näiteks algselt kui otsingualgoritmid välja anti ja asjad olid läbi kontrollimata siis võis tulla Google otsingus välja otsingu "jew" peale mingi antisemitistlik site. Aga siis pmst pandi selles osas algoritmile päitsed pähe.

                          Sama tulnuks lihtsalt teha ka Ultima Thule & Sibul -> Taukar liikumise piiramiseks pole ju palju palutud!

                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          Veel jõledam oleks, kui järgi tuleks kohe Dagö, Põhja-Tallinn või Naised Köögis
                          Dagö on küte. Ei mõista seda osa kommentaarist.

                          Kommentaar


                            Aga uus tähelepanek ka.

                            Telemarketerid (see on legit sõna telefoniteel müüjate kohta, eksole?) on viimase paari aastaga täiesti arvestatavalt kvaliteedis edasi astunud. Suudavad rakendada mingeid basic müügitehnikaid päris sujuvalt juba. Selle süsteemi algusaegades oli pigem kõne ikka stiilis : võtad telefoni vastu - hästi kiire küsimus, kas saad rääkida - kohe pärast seda kui midagi vastu mühatad paneb tema kohalt minema ja peab 10 min monoloogi kui äge asi ikka on mida ta müüb. Nüüd on suhtlus viisakam ja inimlikum. Helistatakse, küsitakse loogikale vastupidavaid küsimusi millele ootavad "jah" vastust, kuulavad ära mis Sul vastu öelda/küsida on. Reageerivad sellele jne.

                            Ja mingis veidras mõttes võtan kindlasti nende ees mütsi maha. Mina sellist tööd teha (ja nii palju rejecti saada) ei suudaks. Kohati kindlasti üsna ebaviisakalt ja järsult veel ka seejuures. Viimasel ajal olen proovinud seda meeles hoida ja on ka vastu tulnud üsna viisakas suhtumine. Muidugi esimese "ei" peale kohe alla ei anta, aga see on jällegi pigem märk kvaliteetsest müügitööst. Lõpuks saavad aru ja tänavad isegi siis kui kui Sa neile "EI KURAT, SAAD ARU MA POLE SU KRAAMIST HUVITATUD" ei karju ...

                            Kommentaar


                              Maski kandmine on nagu kondoom, sa tead, et räigelt kasulik oleks ja tervis on max kõige tähtsam aga ka räigelt ebamugav on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Mask seotakse nina ja suu ette siiski.
                                Tule sealt tsölibaadist välja, siis ehk saad tähelepanekust aru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X