320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Alati tuleb hea tuju, kui on õnn lugeda mõnda Sambaze järjekordset hala ja kirumist Flora ja eelkõige EJL-i kohta. Lausa justkui päike tuleb välja.
    Kui ma suudan pakkuda ühele liidu suurimale penile ühte rõõmustavamat päeva, siis ma olen rahul küll. Aga vaata Urmar, sa oled selline peni, kes isegi ei mõista võrdsuseprintsiipi, mida ma siin taga ajan ja mis võiks olla eelduslikult kõige alus meie kohalikus konnatiigi jalgpallis, aga ma tean miks sa ei mõista, sa ei mõista just täpselt sellepärast, et sulle aega ajalt meeldib käia oma varikontoga siin ja siis lugeda neid toredaid postitusi Flora teemas, et kui võimas on üks klubi ja millised persed on teised, sest sa teed seda teadlikult ja ma isegi ei imesta kui su vanaisa sõrvest on sellise käsu sulle andnud, nagu üks teine mainekujundaja siin pidevalt üritas musta valgeks rääkida ja kui oli küsimustele vaja vastuseid oli kadunud. Aga ära muretse Urmar, meil on ühised jooni isegi ja meile mõlemale meeldib üks ja see sama klubi, aga sinusugune tüüp ongi harjunud nende skeemitamistega ja võtabki asja loomulikuna, sest on harjunud ja võtnud endale teadmiseks, et just nii ongi, kui peremees sõrvest nii ütleb ja ülejäänud kes nii ei arva on kari debiile ja ilmselgelt probleemsed inimesed, olgu selleks, Kink, Sambaz, Nasfal, Nestor, Roosad Pantrid ja nii edasi ja nii edasi. Teinekord Urmar, kui sa peaksid mind nägema kuskil PL mängudel, tule ütle tere ja teeme uuesti päeva ilusamaks, et saaksin ka selle peni silmast silma putsi saata.

    Kommentaar


      Porgandi pakile 1.70 kulutada tunnen hirmsa raiskamisena ja raske südamega ostan aga samas mingi sarnase hinnaga kommipakile või sokolaadile pole mingeid süümekaid nii palju kulutada.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Porgandi pakile 1.70 kulutada tunnen hirmsa raiskamisena ja raske südamega ostan aga samas mingi sarnase hinnaga kommipakile või sokolaadile pole mingeid süümekaid nii palju kulutada.
        Nii on.
        Veelgi rohkem annab mõtteainet klubides/pubides joogile kulutatud raha. Vahel 50-150€ ja siis nädala pärast ei raatsi omale 50€ maksvat T-särki osta, vaid otsid odavamaid alternatiive.

        Kommentaar


          keegi maksab 50EUR t-särgi eest?

          Kommentaar


            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
            Nii on.
            Veelgi rohkem annab mõtteainet klubides/pubides joogile kulutatud raha. Vahel 50-150€ ja siis nädala pärast ei raatsi omale 50€ maksvat T-särki osta, vaid otsid odavamaid alternatiive.
            Siia võin alla kirjutada küll. Viimane särk mille ostsin, kui mitte arvestada üks kord 10.- eest soodukaga saadut, oli Liverpooli oma. Eelmise hooaja alguses. Samas 50.- + pudel rummi peale vähemalt iga kahe nädala tagant, pole probleem.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Siia võin alla kirjutada küll. Viimane särk mille ostsin, kui mitte arvestada üks kord 10.- eest soodukaga saadut, oli Liverpooli oma. Eelmise hooaja alguses. Samas 50.- + pudel rummi peale vähemalt iga kahe nädala tagant, pole probleem.
              Mingit jalkasärki sellise raha eest osta on nagunii lollus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mingit jalkasärki sellise raha eest osta on nagunii lollus.
                Igal aastal jah, kuid aeg-ajalt on ok.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Igal aastal jah, kuid aeg-ajalt on ok.
                  Mingi aasta vana mudel poleks odavam?

                  Kommentaar




                    Huvitav leht koikvoimalike raadiotega üle maailma. Pohja Koreast pole miskit 😀

                    Kommentaar



                      Tänase ilma jalats.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                        Tänase ilma jalats.
                        Hiljuti nägin olukorda, kus mees naisel need saapa küljest ära sakutas.

                        Kommentaar


                          Robert Rooba on Soome liigas paremuselt teine väravalööja hetkel

                          Kommentaar


                            Jalgpall (paar-kolm klubi välja arvata) on muutunud mu elus nii teisejärguliseks, et alles twitteris mingit punase kaardi infot nähes tuli meelde, et täna on meistrite liiga mängud.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Jalgpall (paar-kolm klubi välja arvata) on muutunud mu elus nii teisejärguliseks, et alles twitteris mingit punase kaardi infot nähes tuli meelde, et täna on meistrite liiga mängud.
                              Mul on Meistrite Liigaga viimasel mitmel aastal juba nõnda olnud. Premmis vaatan sisuliselt igasugu asju, aga UCLis olen praegustest kaheksandikfinaalidest vaadanud täpselt üht - seda, mida kommenteerisin.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mul on Meistrite Liigaga viimasel mitmel aastal juba nõnda olnud. Premmis vaatan sisuliselt igasugu asju, aga UCLis olen praegustest kaheksandikfinaalidest vaadanud täpselt üht - seda, mida kommenteerisin.
                                Mul on pigem vastupidi. Nädala sees pole nagu õhtuti suurt midagi teha, seega vaatan CLi/ELi mänge, mille tulemusest on tegelikult täiesti savi. Samas nädalavahetustel on muud tegemist, mistõttu sel aastal olengi sisuliselt vaadanud vaid Sheff Utd ja vahel päeva viimaseid mänge...

                                Varem oli pigem vastupidi. Kõik näidatavad Premmi mängud sai ära vaadatud. Kurat, kümne-kahekümne aasta pärast olengi nagu mäger ja vaatan vist ainult Shef Utd-it, Benficat ja vahel Lyoni

                                Kommentaar

                                Working...
                                X