320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahva päev ikka, Tesla auto 'kihutab' nüüd kosmoses - forever!

    Kommentaar


      ja õige soundtrackiga
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Aasta pidu on peetud mu jaoks. Sai käidud järjekordselt oma lemmik linnas Berliinis 5 päevaks. Ma olen alati üritanud ennast urgunnida sellisesse peomekasse nagu Berghain. Ma olen üritanud sinna saada 2 korda varem, pole õnnestunud, just tänu viimasele ERITI rangele ńäokontrollile/riietuskontrollile, seekord õnnestus ja see 2 tundi mis tuli oodata järjekorras, oli igat minutit väärt. Teadu pärast, ei ole saanud sisse saanud ei Britney Spears ega Jake Gyllenhaal ja veel mitmed tuntud tegelased. Ma ei ole elusees tundnud nii vabat õhkkonda, nii pohhuismi suhtumist, ma ei ole sees näinud kuidas drooge võetakse suhteliselt vabalt , ma ei ole kunagigi näinud, et skinhead ja gaydiiva teevad koos suitsu ja väga pohhui on mõlemal üksteisest, ma ei ole näinud rohkem paljaid tisse korraga, ma ei ole kunagigi tundnud et paremini kui ma tundsin need 12 tundi, mis vastu pidasin seal koos rohke gin tonicu abil, ma ei ole kunagigi tantsinud sellise tekno biidi peale, mis seal lasti. Ma ei ole kunagigi arvanud, et miski mind üllatada suudab, aga Berghain koos sealsete inimestega on miski teine maailm. Muidugi et alustada reedel ja vastupidada esmaspäeva hommikuni pead sa olemas mingi laksu all, ilmselt kerge tableti. Olenemata, mis seal oli ja mis sa ei olnud, oli asi 20 eurot sissepääsu eest väärt. Oeh, elu on ikka ilus selliste momentide pärast. Magical.
        Kes ei tea, millest ma räägin, siis võib lugeda järgmist lugu

        Berlin nightclub Berghain is known for being incredibly hard to get into. Scott Campbell heads there in hope, while veteran John O' Ceallaigh offers advice

        Kommentaar


          Mind õpetati nii, et kõigepealt joo-pidutse-mölla paar-kolm päeva. Siis mine a la Humanasse. Pane end pealaest jalatallani riidesse. Kaota ära kõik tuled ja viled ning siis on suur tõenäosus majja pääseda.
          Ma Humanasse ei jõudnud
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Aasta pidu on peetud mu jaoks. Sai käidud järjekordselt oma lemmik linnas Berliinis 5 päevaks. Ma olen alati üritanud ennast urgunnida sellisesse peomekasse nagu Berghain. Ma olen üritanud sinna saada 2 korda varem, pole õnnestunud, just tänu viimasele ERITI rangele ńäokontrollile/riietuskontrollile, seekord õnnestus ja see 2 tundi mis tuli oodata järjekorras, oli igat minutit väärt. Teadu pärast, ei ole saanud sisse saanud ei Britney Spears ega Jake Gyllenhaal ja veel mitmed tuntud tegelased. Ma ei ole elusees tundnud nii vabat õhkkonda, nii pohhuismi suhtumist, ma ei ole sees näinud kuidas drooge võetakse suhteliselt vabalt , ma ei ole kunagigi näinud, et skinhead ja gaydiiva teevad koos suitsu ja väga pohhui on mõlemal üksteisest, ma ei ole näinud rohkem paljaid tisse korraga, ma ei ole kunagigi tundnud et paremini kui ma tundsin need 12 tundi, mis vastu pidasin seal koos rohke gin tonicu abil, ma ei ole kunagigi tantsinud sellise tekno biidi peale, mis seal lasti. Ma ei ole kunagigi arvanud, et miski mind üllatada suudab, aga Berghain koos sealsete inimestega on miski teine maailm. Muidugi et alustada reedel ja vastupidada esmaspäeva hommikuni pead sa olemas mingi laksu all, ilmselt kerge tableti. Olenemata, mis seal oli ja mis sa ei olnud, oli asi 20 eurot sissepääsu eest väärt. Oeh, elu on ikka ilus selliste momentide pärast. Magical.
            Kes ei tea, millest ma räägin, siis võib lugeda järgmist lugu

            http://www.telegraph.co.uk/travel/de...ive-nightclub/
            Krt, see peab vägev koht olema, sest julgen väita et Sambaz on oma elus palju tisse näinud.
            Vast isegi rohkem kui mina, kes kunagi mõnel moeüritusel jagas riietusruumi 10-20 neiuga, kes end väga vabalt alati tundsid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Krt, see peab vägev koht olema, sest julgen väita et Sambaz on oma elus palju tisse näinud.
              Vast isegi rohkem kui mina, kes kunagi mõnel moeüritusel jagas riietusruumi 10-20 neiuga, kes end väga vabalt alati tundsid.
              Berghain on raju jah. Tantrafestivali tissimassiga päris võrrelda ei saa, aga muidu on, oh, väga omamoodi koht.

              Kommentaar


                Juhtunud ühe noore töökaaslasega.
                Kutt märkas, et kottidesse on mingi imelik muhk tekkinud. Murelik noorhärra läks siis arsti juurde ja lasi spetsialistil oma munandeid uurida. Selgus, et ta polnud enda kotte mingi 2 kuud jutti tühjendanud ja arst määras talle raviks raksaka pihku panemist.
                Õnneks või kahjuks polnud olukord veel nii akuutne, et doktor oleks pidanud ise kiirelt pinge kehast eemaldama.

                Loo moraali võite nüüd ise välja mõelda
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                  Juhtunud ühe noore töökaaslasega.
                  Kutt märkas, et kottidesse on mingi imelik muhk tekkinud. Murelik noorhärra läks siis arsti juurde ja lasi spetsialistil oma munandeid uurida. Selgus, et ta polnud enda kotte mingi 2 kuud jutti tühjendanud ja arst määras talle raviks raksaka pihku panemist.
                  Õnneks või kahjuks polnud olukord veel nii akuutne, et doktor oleks pidanud ise kiirelt pinge kehast eemaldama.

                  Loo moraali võite nüüd ise välja mõelda
                  2 kuud... Tubli mees.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                    Juhtunud ühe noore töökaaslasega.
                    Kutt märkas, et kottidesse on mingi imelik muhk tekkinud. Murelik noorhärra läks siis arsti juurde ja lasi spetsialistil oma munandeid uurida. Selgus, et ta polnud enda kotte mingi 2 kuud jutti tühjendanud ja arst määras talle raviks raksaka pihku panemist.
                    Õnneks või kahjuks polnud olukord veel nii akuutne, et doktor oleks pidanud ise kiirelt pinge kehast eemaldama.

                    Loo moraali võite nüüd ise välja mõelda
                    Kuna arst selle määras ning tegemist on raviga, mis sama loomulik tegevus nagu imiku rinnaga toitmine, siis kas seda võib ka mõnes avalikus kohas nagu kohvikus nüüd teha? Loomulikult viskad mingi lina või rätiku peale ja nokitsed seal all, sest mingigi väärikus võiks säilida.

                    Aeg alustada uue liikumisega?
                    Mul juba perekooli tarvis esimene postitus valmis.

                    "Paljud mehed on öelnud, et tunnevad end ebamugavalt kui onaneerivad avalikus kohas, isegi kui nad teevad seda diskreetselt. Siinkohal on oluline meelde tuletada, et sa leevendad kehasse kogunenud pingeid. Sa ei tee midagi sobimatut! Ja isegi kui see tundub tabuna mõningates kohtades, on sellekohane teadlikkus tõusmas, et noormehi on vaja onaneerimise puhul toetada."

                    Tegelikult on tegemist muidugi tõsise probleemiga, ilma ilkumata ja tore et lahendus kohe käepärast võtta oli.

                    Kommentaar


                      Soodne

                      Soome, hispaania ja vene keele kursused Tallinnas

                      Kommentaar


                        Oehsamumeie. Düüd saab lõpuks Berghaini sisse ja peab ainult gin-toonicu peal end üleval.




                        Peaasi et nautisid



                        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                        Juhtunud ühe noore töökaaslasega.
                        Kutt märkas, et kottidesse on mingi imelik muhk tekkinud. Murelik noorhärra läks siis arsti juurde ja lasi spetsialistil oma munandeid uurida. Selgus, et ta polnud enda kotte mingi 2 kuud jutti tühjendanud ja arst määras talle raviks raksaka pihku panemist.
                        Õnneks või kahjuks polnud olukord veel nii akuutne, et doktor oleks pidanud ise kiirelt pinge kehast eemaldama.

                        Loo moraali võite nüüd ise välja mõelda
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Naljakalt kurb
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Oehsamumeie. Düüd saab lõpuks Berghaini sisse ja peab ainult gin-toonicu peal end üleval.




                            Peaasi et nautisid




                            Ah, Kenny poiss, need ajad on mu jaoks läbi, kus kerge kommilaksu all sai mingit pidu nauditud. Tahaks üleüldse jõuda elus sinnamaale, kus osaks nautida pidu üleüldse mitte mingisuguse alksiga isegi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Naljakalt kurb
                              See pole McN.

                              Kommentaar


                                Saver maybe?
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X