320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ei, noh, suures plaanis saab ju aru küll, et üks pool on mugavam ja üleüldse. Aga ma reaalselt ei näe antud teemas üleüldse vahet, et kas kella keeratakse, kas on suveaeg või talveaeg. Mingis elukvaliteedis ei muutu ju mitte midagi. Vähemalt mitte selliselt, et mina sellest aru saaks.
    Kui on pohui, miks me siis üldse keerame 🤔
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Kui on pohui, miks me siis üldse keerame ��
      Ma ei saa ka aru. Pange üks kuradi kell paika ja yolo

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma ei saa ka aru. Pange üks kuradi kell paika ja yolo
        Virtuaalne high five sulle.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ma käin näiteks jalkat mängimas staadionil, kus pole valgustust. Talveajal elades oleks iga päev tunni jagu vähem trenniaegu. Lusaks elan linnast väljas - suvel õhtuti aias toimetada jõuaks iga päev tund aega rohkem. Aga noh eks linnas elades vist oleks savi tõesti...

          Kommentaar


            Eki õs on kinni jooksutatud. Sõnamängud ja jutud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Aastaringse suveaja puhul näeks keskmine eestlane keskmiselt 2.4% rohkem valgust ja päikest. Väike võit, aga siiski võit ja peaks igasiguse debatti ära lõpetama. Lets go suveaeg!
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Aastaringse suveaja puhul näeks keskmine eestlane keskmiselt 2.4% rohkem valgust ja päikest. Väike võit, aga siiski võit ja peaks igasiguse debatti ära lõpetama. Lets go suveaeg!
                No let's go suveaeg, aga endiselt siiralt pohh.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Aastaringse suveaja puhul näeks keskmine eestlane keskmiselt 2.4% rohkem valgust ja päikest. Väike võit, aga siiski võit ja peaks igasiguse debatti ära lõpetama. Lets go suveaeg!
                  On asju, mida ei saa keskmise eestlase järgi otsustada...
                  ehk et no go!
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Kõige valgem asi 4 eva

                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Võimaitseline popcorn on üle prahi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Paul Neitsov (see tüüp, kes on tuntud bängitud naiste poolest) annab igal õhtul veebikontserte, kus piletitulu teenib mingi proua. Lisaks kipub Neitsov iga päevaga üha rohkem punetama ja paiste minema. Kas tuntud moosekant on mingi GILFi poolt vangistatud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Paul Neitsov (see tüüp, kes on tuntud bängitud naiste poolest) annab igal õhtul veebikontserte, kus piletitulu teenib mingi proua. Lisaks kipub Neitsov iga päevaga üha rohkem punetama ja paiste minema. Kas tuntud moosekant on mingi GILFi poolt vangistatud?
                          https://www.facebook.com/neitsov/vid...1923132245396/
                          See vend on päriselt 26 ja mitte 62?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            See vend on päriselt 26 ja mitte 62?
                            Ma ütlen, seal toimub midagi kahtlast!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              See vend on päriselt 26 ja mitte 62?
                              Neitsov näeb välja nagu oleks ka Rolling Stonesi asutajaliige.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X