320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mirror, mirror on the wall... https://www.bbc.com/news/amp/world-e...mpression=true
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Mis pasarahe oleks siis veel olnud, kui must laps oleks banaani timminud? Huvitav, kui pehmeks maailm saab veel minna.

      Kommentaar


        Too soon
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Selle Beirutiga tuli meelde kohe Kopli Kaubajaam. Üks väike viga ja..

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Selle Beirutiga tuli meelde kohe Kopli Kaubajaam. Üks väike viga ja..
            Kopli kaubajaamas ei toimu enam eriti midagi, aga Muuga sadamas see eest veel korralikult.
            Beirutis väidetavalt plahvatanud 2700 tonni on väike kogus selle kõrval, mida sealsed kuppelmahutid mahutavad.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Kopli kaubajaamas ei toimu enam eriti midagi, aga Muuga sadamas see eest veel korralikult.
              Beirutis väidetavalt plahvatanud 2700 tonni on väike kogus selle kõrval, mida sealsed kuppelmahutid mahutavad.
              On jep mahud väga väikseks läinud googeldades Koplis, mingil ajal oli see väga suur teema. Aga Muuga, hüpoteetiliselt me räägime siis kogu pealinna hävitustööst kui miski lappesse läheb?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                On jep mahud väga väikseks läinud googeldades Koplis, mingil ajal oli see väga suur teema. Aga Muuga, hüpoteetiliselt me räägime siis kogu pealinna hävitustööst kui miski lappesse läheb?
                Ei, Muugal on ohutsoon ligi 3km, seega Tallinnat see ei tohiks puudutada.

                Tallinnas olevad ohud on tanklad ja Paljassaare poolsaare sadamates olevad kütusemahutid.


                Väetise puhul peab ka asi ikka väga lappesse minema, et pauk käiks, seega see ohutusnõuete eiramine on seal päris karm olnud
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Ei, Muugal on ohutsoon ligi 3km, seega Tallinnat see ei tohiks puudutada.

                  Tallinnas olevad ohud on tanklad ja Paljassaare poolsaare sadamates olevad kütusemahutid.


                  Väetise puhul peab ka asi ikka väga lappesse minema, et pauk käiks, seega see ohutusnõuete eiramine on seal päris karm olnud
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vene ajal ja uue Eesti aja alguseski veeresid säärast kraami sisaldanud vagunid päeval ja öösel läbi Nõmme, ikka Paldiski ja Kopli vahet. Minu tollane elukoht oli raudteest vähem kui 100 meetrit.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      See kaart on nii nummi, pmst kõik peale mu tänava võib "heal" juhul ära pühkida

                      Kunagisest põhikooli ajast tuleb meelde Pealtnägija saade, kus Muuga sadamas mingid vennad varastasid suurte kütuse autode tsisternidest kütust ja toimetasid seal lahtise tsisterni ääres taskulambiga, pmst üks vale liigutus ja Muuga oleks läinud olnud juba toona

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        https://arileht.delfi.ee/news/uudise...et?id=90634535

                        rahvasport, tule ja räägi meile nüüd kuidas ausaid põllumajandusega tegelevaid ettevõtjaid ekre hunta poolt laimatakse
                        See Vahur Koorits on raudselt mingi breitbarti või uuteuudiste troll jah??
                        Vot asi selles ongi, et probleemidega tuleb tegeleda, mitte lihtsalt kõik õhku lasta, sest sellise populismiga saab hääli osta. Paremate elamistingimuste loomisele sundimise asemel keelame neil riiki tulla, mis loogika see on? Sellesmõttes eestlasele võid ju Hiltoni ka sinna põllu äärde püsti panna, tööle ta ikka ei taha minna sinna. Vähemalt sellise raha eest, mis aitaks natukenegi konkurentsivõimelisena hoida saaduste hinda. Pole ju eriti parem variant, kui eesti firmad alla annavad, põllud rohtu kasvavad ja siis impordime kuskilt lõuna-euroopast sisse kraami, mis on päris orjade poolt üles korjatud. https://www.theguardian.com/world/20...modern-slavery

                        Sama asi on selle teise sambaga, asja saab ju parandada kasvõi üleliia suurte fondihaldustasude vähendamise näol, aga ei, jälle kaotame lihtsalt ära.

                        Ilmselgelt need inimesed, kes kõige valjemalt nõuavad oma raha üle ise otsustamist, on samal ajal kõige võimetumad selle õieti investeerimiseks.

                        https://epl.delfi.ee/arvamus/lugeja-...da?id=90631023

                        No mingi täiesti perses ju, pensionifonditootlus on paha, panen tähtajalisse hoiusesse! Nõuan võimalust saada 50 korda väiksemat intressi oma rahale!

                        edit: Ja koorits ilmselgelt üritas ka sensatsionaliseerida asja, lisades pealkirja, et kütet pole. Juulikuus.

                        Kommentaar


                          Aitäh mingis teemas soovituse eest, täna astusin väikekodanlaste sekka ja võtsin vastu esmakordselt professionaalse koristaja. Kuna ma pole varem sellist kogemust omanud, siis oli paar olulist küsimust.
                          Esiteks - kas peaks enne koristaja tulekut koristama?
                          Ma igatahes panin äratuskella kaheksaks helisema ja koristasin paar tundi. Korteri nägi juba päris okei välja. Kui kell 10 saabus koristaja, Myfitnessi kott üle õla, siis küsisin, kas tal miskit vaja ka on. Tema: "Ainult tolmuimejat." Mina: "Ma lasin robotil juba üle käia."
                          Teiseks - kas ma peaks koristamise ajaks kodust lahkuma?
                          Küsisin nõu ühe tuntud naistelehe peatoimetajalt, kes ütles, et jah. Niisiis ma lahkusin ja ei osanud midagi enda vaba ajaga peale hakata. Kolasin veidi sihitult, siis läksin juuksurisse. Siis läksin sushibaari ja tellisin õlle.
                          Kolmandaks - mida öelda, kui sa jätad koristaja enda koju?
                          Otsisin korralikult sõnu, aga ikka tuli mingi: "Ole siis tubli ja naudi." Siis sain aru, kui lollilt see kõlas. Ja lisasin "Või, noh, tead küll." Kõlas veel lollimalt.
                          Jäänud on veel neli tundi linnas mölutamist...

                          P.S. kui ma juba läinud olin, siis meenus, et roosad karvased käerauad jäid keset köögilauda vedelema...

                          Kommentaar


                            Kui nüüd tuleb n.ö teine koroona-laine ja kõik taas lukku lüüakse, siis peab hakkama õmblejaks, et riided selga mahuksid.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Aitäh mingis teemas soovituse eest, täna astusin väikekodanlaste sekka ja võtsin vastu esmakordselt professionaalse koristaja. Kuna ma pole varem sellist kogemust omanud, siis oli paar olulist küsimust.
                              Esiteks - kas peaks enne koristaja tulekut koristama?
                              Ma igatahes panin äratuskella kaheksaks helisema ja koristasin paar tundi. Korteri nägi juba päris okei välja. Kui kell 10 saabus koristaja, Myfitnessi kott üle õla, siis küsisin, kas tal miskit vaja ka on. Tema: "Ainult tolmuimejat." Mina: "Ma lasin robotil juba üle käia."
                              Teiseks - kas ma peaks koristamise ajaks kodust lahkuma?
                              Küsisin nõu ühe tuntud naistelehe peatoimetajalt, kes ütles, et jah. Niisiis ma lahkusin ja ei osanud midagi enda vaba ajaga peale hakata. Kolasin veidi sihitult, siis läksin juuksurisse. Siis läksin sushibaari ja tellisin õlle.
                              Kolmandaks - mida öelda, kui sa jätad koristaja enda koju?
                              Otsisin korralikult sõnu, aga ikka tuli mingi: "Ole siis tubli ja naudi." Siis sain aru, kui lollilt see kõlas. Ja lisasin "Või, noh, tead küll." Kõlas veel lollimalt.
                              Jäänud on veel neli tundi linnas mölutamist...

                              P.S. kui ma juba läinud olin, siis meenus, et roosad karvased käerauad jäid keset köögilauda vedelema...
                              Mul vist sama koristaja. Põle vaja öelda midagi, mul on talle antud nt varuvõti, SMS-i teel lepin koristusaja kokku, ise teen trenni sel ajal. Tuleb läheb, ise tõstan vaid tolmuimeja elutuppa kapist. Ei ole mingit probleemi, va aeg ajalt tuleb ajad klappima saada(ta ei saa alati tööpäeva sees). Tagasiside käib ka läbi smsi.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                                Mul vist sama koristaja. Põle vaja öelda midagi, mul on talle antud nt varuvõti, SMS-i teel lepin koristusaja kokku, ise teen trenni sel ajal. Tuleb läheb, ise tõstan vaid tolmuimeja elutuppa kapist. Ei ole mingit probleemi, va aeg ajalt tuleb ajad klappima saada(ta ei saa alati tööpäeva sees). Tagasiside käib ka läbi smsi.
                                Mariliis oli nimeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X